Adana Konteyner

Şantiyeler için hayat kurtarıcı yapılar olan konteynerler; taşımacılık sektöründen konaklamaya kadar pek çok sektörde kullanılır. Özellikle uygun fiyatlı oluşları ve farklı görevler için rahatlıkla kullanılabilir olmaları, konteyner modellerinin popülerliğini büyük oranda arttırır. Söz konusu inşaat firmaları olduğunda birden fazla şantiyede kullanılabilecek konteynerler almak, proje sahibi firmanın, daha önemli yerlere harcamak üzere paradan tasarruf etmesini sağlar. En uygun konteyner fiyatları Adana seçeneklerini sunan Alyans Prefabrik ise Adana ve çevresinde faaliyet gösteren başlıca konteyner firmaları arasındadır.

Taşımacılık sektörünün yanı sıra şantiyelerde ve farklı alanlarda karşımıza çıkan Bursa konteyner modelleri; sundukları kullanım kolaylığı ve rahatlığı ile ön plana çıkar. Özellikle endüstriyel sektörlerin gelişim gösterdiği illerde tercih edilen konteynerler; yeni yapılar inşa etme ihtiyacını ortadan kaldırır. 

Ofislerden yatakhanelere kadar çok sayıda konteyner modelinin bulunması sebebiyle konteyner kentler oluşturmak zor değildir. Özellikle şantiye veya sosyal etkinlik gibi kısa süreli projelerde kullanılan konteynerler, çok uygun fiyata yaşam ve etkinlik alanı oluşturma imkanı tanır.

Adana, inşaat sektörünün gelişmiş olduğu illerimiz arasındadır. Bu nedenle, Adana’da kurulan şantiyelerde büyük bir konteyner ihtiyacı da söz konusudur. Bu noktada, Alyans Prefabrik, sunduğu uygun konteyner fiyatları Adana seçenekleri ile müşterilerine en uygun fiyatlı hizmetleri sunmayı hedefler. 

adana-konteyner-1686302306

Adana Konteyner Modelleri

Alyans Prefabrik, farklı ihtiyaçları karşılayacak farklı konteyner Adana modelleri sunar. Adana satılık konteyner seçeneklerinden monoblok sistemlere kadar, Alyans Prefabrik; her türlü konteyner modelini müşterilerine sunmayı hedefler. En bilinen Adana konteyner yapan firmalar arasında yer alan Alyans Prefabrik; tüm ürünlerinin tesisatını, kaplamasını ve tasarımını fabrikada tamamlayıp müşteriye sunar. Zemin kaplamasından vitrifiyesine kadar her şeyin fabrikada yapıldığı Adana satılık konteyner modelleri, müşterilerin istekleri doğrultusunda kişiselleştirilebilir.

 • WC Duş Konteyneri

En çok tercih edilen Adana satılık konteyner modelleri arasında yer alan WC duş konteyneri, şantiyelerde sıklıkla kullanılır. Sağlam yapılar olan bu konteyner tuvaletler, su ve elektrik tesisatı tamamlanmış bir halde müşteriye sunulur. Şebeke suyuna ve kanalizasyona kolay bir şekilde bağlanarak atığın yaşam alanından rahatlıkla uzaklaştırılmasını sağlar. En çok tercih edilen Adana satılık konteyner seçenekleri arasında yer alan WC duş konteynerleri; engelli vatandaşlara yönelik de çözümler sunar.

 • Konteyner Yaşam Evi

Kolay kurulum ve genişletme olanağı sunan konteyner yaşam evleri, bir evde olması gereken her şeye sahip bir şekilde üretilir. Alyans Prefabrik’in en popüler konteyner seçenekleri arasında yer alan konteyner yaşam evleri; arsalarda, arazilerde veya gerekirse şantiyelerde kullanılabilir. Oda, tuvalet ve mutfak gibi yaşam alanları barındıran bu konteyner modellerinin de tüm elektrik, kaplama ve tesisat süreçleri, henüz fabrikadayken tamamlanır. Konteyner yaşam evleri, müşteri talebine bağlı olarak farklı boyutlarda üretilebilir. 

 • Konteyner Ofis

Uzaktan çalışmanın giderek yaygınlaştığı günümüzde, ofis ihtiyacı da yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Bununla birlikte, ofislerde çalışan kişi sayısının azalması, büyük ofislere olan ihtiyacın da ortadan kalkması anlamına geliyor. Az çalışana sahip olan firmaların rahatlıkla kullanabileceği konteyner ofis ürünleri de rahat, güvenilir ve ekonomik ofisler ortaya koymanın en kolay yolu olarak dikkat çekiyor. Şantiyelerde veya boş alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek olan bu yapılar; üstün ses ve ısı yalıtımına, ergonomik bir tasarıma ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kolayca monte edilebilen ve farklı yerlere sorunsuz bir şekilde taşınabilen konteyner ofis seçenekleri, müşteri taleplerine uygun bir şekilde tasarlanır.

 • Konteyner Yemekhane

Konteyner yemekhanelere çoğunlukla şantiyelerde, okullarda, çeşitli sosyal tesislerde veya askeri yapılarda rastlanır. Farklı projelerde kullanmaya uygun konteyner yemekhane seçenekleri, en çok tercih edilen Adana konteyner modelleri arasındadır. Geniş olmaları ve aynı anda çok sayıda kişiyi barındırabilmeleri sebebiyle de sıklıkla tercih edilir.

 • Konteyner Yatakhane

Şantiyelerde, askeri yapılarda veya sosyal tesislerde kullanılan konteyner yatakhane modelleri, farklı iklim koşullarına göre tasarlanıp rahat konaklama sağlayacak biçimde üretilir. Süreli projeler için yatakhane inşa etme ihtiyacını ortadan kaldıran konteyner yatakhaneler, maliyet açısından da standart yatakhanelerden çok daha avantajlıdır.

Adana Konteyner Fiyatları

Adana konteyner fiyatları, firmadan firmaya değişiklik gösterebilir. Adana konteyner yapan firmalar; kullanılan materyale ve konteynerin ebatlarına göre fiyat belirler. Bu noktada, konteyner Adana fiyatları, büyük oranda değişken olduğu için bir konteyner almadan önce ince eleyip sık dokumakta fayda vardır. Farklı Adana konteyner firmaları, internet sitelerindeki Adana konteyner fotoğraflar aracılığıyla sundukları ürünleri sergiler. Siz de farklı firmaların internet sitelerini inceleyerek ürünleriyle ilgili görsel bir bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, bu Adana konteyner firmaları ile iletişime geçerek sundukları Adana konteyner fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir, en uygun seçeneğin hangisi olduğunu da buna bağlı olarak belirleyebilirsiniz. 

Alyans Prefabrik olarak Adana satılık konteyner alanında çığır açıcı bir kalite ve ürün çeşitliliğine sahip olduğumuzu belirtebiliriz. Sunduğumuz kişiselleştirme olanağı ve her bütçeye uygun fiyatlarımız ile Adana konteyner yapan firmalar arasından sıyrılıyor, farkımızı ortaya koyuyoruz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adana Konteyner Modellerinin inşaat süreci

Hatay konteyner modellerinin inşaat süreci hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Bu süreçleri üretim ve montaj olarak ikiye bölmemiz mümkündür. Üretim süreci şu şekilde işler:

 • Müşteri; kendine en uygun konteyneri, ölçülerini ve konteynerde bulunması gereken özellikleri firmamıza iletir.
 • Konteynerin genel yapısı ve tasarımı hakkında konuşulur, detaylar netleştirilir.
 • Konteyner, Alyans Prefabrik’in fabrikasında dikkatli bir şekilde üretilir.
 • Üretim sırasında halihazırda kalite kontrollerinden geçen konteyner, üretimden sonra da bir kalite kontrol sürecine girer. Bu süreci başarıyla geçen konteyner gönderime hazır hale getirilir.
 • Konteyner, müşterinin Adana’daki adresine teslim edilir.

Bunun ardından, konteynerin montaj sürecine geçilir:

 • Konteyner yapının yerleştireceği zemin önceden hazırlanır.
 • Konteyner, yerleştirileceği yere vinç veya forklift yardımıyla konur.
 • Eğer birden fazla konteyner birleştirilecekse, bunlar dikkatli bir şekilde bir araya konur.
 • Eğer gerekiyorsa elektrik ve su tesisatıyla ilgili son ayarlamalar yapılır.
 • Konteynerin iç dekorasyonu – mobilyalar ve eşyalar – yerleştirilir.

Bütün bu süreçlerin sonunda konteyner tamamen kullanıma hazır hale gelir. Bir konteynerin montajı genellikle bir gün kadar kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Ancak daha fazla konteynerin kullanıldığı durumlarda montaj süreci de uzar.

Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza sıkça sorulan bazı soruları aşağıda sizler için cevaplandırdık. Aklınıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Adana Konteyner Modellerinin Sizlere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?
Adana konteyner modelleri, çok sayıda avantaja sahiptir. Bu yapıların sunduğu en büyük avantajları şu şekilde sıralayabiliriz: Farklı projelerde tekrar tekrar kullanılabilir. Vinç veya forklift yardımıyla kolayca taşınabilir. Konteynerler üstün yalıtım özelliğine sahiptir. Genellikle prefabrik yapılara kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Çok amaçlı bir şekilde kullanılabilir. Elektrik ve su tesisatı, zemin ve tavan kaplaması gibi tüm düzenlemeler fabrikada tamamlanıp müşteriye böyle sunulur. Arzu edildiği gibi kişiselleştirilebilir ve istenilen ölçülerde sipariş edilebilir.
Adana Konteyner Modelleri Ortalama Kaç Günde İnşa Edilir?
Bir Adana konteyner modelinin inşa edilmesi, yapının boyutuna göre değişiklik gösterir. Büyük bir konteyner, yaklaşık birkaç günlük bir inşaat süreci sonunda inşa edilebilir. Daha küçük konteynerlerde ise bu işlem genelde bir günü geçmez. Standart konteynerlerin inşası için gereken tek şey forklift veya vinçtir. Konteyner, yerleştirilmesi planlanan alana bu araçlar vasıtasıyla konduktan sonra işlem tamamlanır. WC duş konteyneri gibi modellerde kanalizasyon veya gider bağlantısı da yapılacağından bu işlem biraz daha uzun sürebilir.
Adana Konteyner Modellerinin yapım süreci nasıl işler?
Bir konteyner modelinin yapım süreci, çeşitli kalite kontrol ve yönetimi süreçleriyle birlikte yürür. İlk aşama, konteyner modelinin mühendislik ve tasarım sürecidir. Modelin neye benzeyeceği, nasıl görüneceği, ebatları ve daha pek çok detay bu aşamada belirlenir. Bir sonraki süreçte ise konteynerin dış ve iç yüzeyinde kullanılacak malzemeler belirlenir. Çeşitli kaynak ve montaj yöntemleri ile birleştirilen malzemeler, yalıtım malzemeleriyle kaplanır ve boyama işlemi gerçekleştirilir. Buraya kadar karmaşık bir üretim sürecinden geçen konteynerler, herhangi bir hata ya da uygunsuzluk tespit edilmediği takdirde müşteriye sunulur.
Adana Konteyner Modellerinde kişiselleştirme yapılabilir miyim?
Evet, Adana konteyner modellerinde istediğiniz gibi kişiselleştirme yapabilirsiniz. Bunun için, ürün siparişi vermeden önce Alyans Prefabrik ile iletişime geçerek istediğiniz kişiselleştirmelerle ilgili tarafımıza bilgi vermeniz gerekir. Alyans Prefabrik olarak müşterilerimize özellikle konteyner boyutları ve tasarımıyla ilgili kişiselleştirme sunuyoruz. Elbette, üründe yapılacak olan kişiselleştirmelerin fiyatın da değişikliğe uğramasına neden olabileceğini unutmamalısınız.
Adana Konteyner Modelleri yaptırmanın koşulları nelerdir?
Bir Adana konteyner modelleri yaptırırken belirli koşulları göz önünde bulundurmak gerekir. Öncelikle, projenin genel ihtiyaçları düşünülmeli, konteyner bu ihtiyaçlara göre tasarlanmalıdır. Konteynerin tasarımı ve kişiselleştirmesi de bu noktada önem arz eder; zira, yaptıracağınız konteynerin tasarım olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılaması şarttır. Bütçe de Adana konteyner modelleri yaptırırken göz önünde bulundurulması gereken bir etmendir. Fiyat ve performans dengesinin iyi olduğu bir konteyner seçmeye her zaman özen göstermelisiniz.

Bize Ulaşabilirsiniz.

Prefabrik modellerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak, fiyat teklifi almak veya sipariş vermek isterseniz, iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek
için 7/24 çalışıyoruz.