Alyans Dizayn

Konteynerler

Kolonsuz ve kirişsiz tasarımı, iç mimari ve dekorasyon rahatlığı sağlar, ferah ve daha geniş iç mekânlar sunar.Sağlıklı iç hava kalitesine sahip mekânların inşası için en uygun çözümdür.

Bu yapı sistemleriyle, işçi kamplarından sosyal konutlara, toplu konutlardan sosyal tesislere, ticari binalardan depo ve hangarlara, modüler yaşam ünitelerinden sanayi tesislerine, çok katlı binalardan spesifik tasarımlı binalara kadar çok geniş bir alanda ön üretimli yapı çözümleri sunar.

Kolay monte edilebilir ön üretimli yapılar, şantiyede büyük zaman tasarrufu ve kolaylık sağlar. Ürettiği yapıları, sektöründe çığır açan montaj teknolojileriyle destekleyen Alyans Prefabrik , bu alanda birçok ilke ve yeniliğe imza atmıştır. Montaj ekipleri için özel eğitimler düzenleyip kusursuz montaj desteğiyle ön üretimli yapıların kurulumunu ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden en kısa sürede tamamlar.

Prefabrik Konteyner

Alyans Prefabrik

SANDVİÇ PANEL KONTEYNER

sandvic-panel-konteyner
sandvic-panel-konteyner2
sandvic-panel-konteyner3
Alyans Prefabrik

DEMONTE KONTEYNER

demonte-konteyner
demonte-konteyner2
demonte-konteyner3
Alyans Prefabrik

OFİS KONTEYNER

Ofis tasarım ve yapılarının günümüzdeki önemine göz gezdirecek olursak, kurumsallaşan firmaların sayısındaki artış ve bu ivmeye bağlı olarak yapılan tahminlerde ofis ortamlarının artması ve şirketler içindeki bölüm ve departmanların giderek çoğalması bakımından ofis yapılarına olan ihtiyaçlar da bu gelişmelere paralel olarak artmıştır ve bu ihtiyaçları minimum seviyede kalitesini bozmadan, rahat güvenilir, ekonomik ,ergonomik ve dayanıklı olarak seçenek sunan yapı türlerinin başında konteyner gelir. Her türlü ihtiyacı karşılamak üzere üretilen modüler ofis ve yaşam konteynerleri, kolay monte edilebiliyor, her yere taşınabiliyor ve iç kullanım alanları istekler doğrultusunda düzenlenebiliyor.
konteyner-ofis2
konteyner-ofis3
konteyner-ofis4
Alyans Prefabrik

METROPOL KONTEYNER

Modern Şehir Mimarisinin Tercihi Metropol Konteyner Metropol Konteynerler şehrin dokusuna uyum sağlayan modern tasarımda üretilmiş estetik konteyner çeşididir. Ar-Ge çalışmalarının ürünü olan metropol konteynerler metal karkas yapısı ile, üzerine her türlü kaplama imkanı sunan, bulunduğu ortama kalite katan modern görünümlü estetik yapılardır. Metropol konteynerlerde metal karkas üzerine taşonit yalıpan kaplama, ahşap kaplama, alüminyum kompozit kaplama, siding kaplama gibi farklı kaplama çeşitleri isteğe bağlı olarak uygulanabilmektedir. Metropol konteynerlerde duvar arası kullanılan izole straforla ısı ve ses izolasyonu maksimum seviyededir. Metal kullanımı ve kalın duvar yapısıyla metropol kabinler son derece güvenli yapılardır. Ar-Ge çalışmalarının ürünü olan metropol konteynerler metal karkas yapısı ile, üzerine her türlü kaplama imkanı veren, bulunduğu ortama kalite katan modern görünümlü estetik yapılardır.
metropol-konteyner
Metropol Konteyner Kabin
metropol-konteyner2
Alyans Prefabrik

KONTEYNER WC-DUŞ

Güçlü çelik konstrüksiyonu sayesinde çok sağlamdır. Taşınmaya ve sık yer değiştirmeye uygundur. Su ve elektrik tesisatı tarafımızdan hazırlanır. Su boruları konteynerin altında değil, arkasında olduğundan, şebeke suyuna ve kanalizasyona kolaylıkla bağlanır. İçerisinde çok fazla wc ve duş ünitesi yerleştirildiğinden büyük şantiyelerde, kalabalık organizasyonlarda, inşaat alanlarında ihtiyacı karşılayacaktır. Tüm Wc duş gruplarımızın içinde ayna, lavabo, alaturka veya alafranga WC, kâğıtlık, etajer, klozet kapağı, sabunluk ve aspiratör, otomatik sigorta, priz anahtarı, kablo tesisatı ile aydınlatma armatürleri bulunmaktadır. Engelli vatandaşlarımız için özel çözümler sunulmaktadır.
WC-kabin konteyner (1)
shutterstock_1860213532
shutterstock_1574473027
Alyans Prefabrik

KONTEYNER EV

Sandviç panel üretim sisteminin getirdiği yüksek izolasyon, güvenli yapı tarzı ve opsiyonel çatı uygulaması ile vidalı sistem modüler yapıları Konteyner ev olarak tercih edilmektedir. Alyans Prefabrik standart planda oda, wc, mutfak içeren modellerinin yanı sıra özel plana sahip konteyner ev üretimi de gerçekleştirmektedir
konteyner-ev2
konteyner-ev3
konteyner-ev4
Alyans Prefabrik

YÜK KONTEYNER

yuk-konteyner
yuk-konteyner2
yuk-konteyner3