Ankara Konteyner

Konteynerler, uygun fiyatları ve çok amaçlı kullanımları nedeniyle tercih edilmektedir. Çoğunlukla taşımacılık alanında kullanılan konteynerler, konaklama için ya da şantiye alanı oluşturmak amacıyla da kullanılabilir. Konteynerlerin en büyük avantajı, farklı projelerde kullanılabilmeleri ve uygun Ankara konteyner fiyatları ile masrafları azaltabilmeleridir. 

Özellikle zamandan ve paradan tasarruf etmek isteyen inşaat firmaları, birden fazla şantiyede kullanabilecekleri konteynerler satın almayı tercih eder. Böylece, proje sahibi, daha önemli yerlere harcamak üzere paradan tasarruf eder.

Eğer siz de Ankara ve çevresinde faaliyet gösteren bir inşaat projesi için çalışabileceğiniz konteyner firmaları Ankara arıyorsanız, Alyans Prefabrik her zaman hizmetinizdedir. İzmir konteyner dendiğinde akla gelen ilk firmalardan olan Alyans Prefabrik’in sunduğu kalite ve uygun Ankara konteyner fiyatları rakipsizdir. 

Şantiyeler, askeri yapılar ve sosyal tesislerde sıklıkla kullanılan konteynerler, sağladıkları uzun ömürlü kullanım ve geri dönüşüm imkanı ile ön plana çıkar. Bir şantiyede kullanılan Ankara konteyner modeli, başka bir şantiyeye götürülerek rahatça yeniden kullanılabilir. 

Konteynerlerin en büyük avantajlarından birisi de farklı amaçlar için kullanılabilmeleridir. Bir konteyneri çok az değişiklik ile farklı projelerde kullanmak mümkündür. Örneğin, ofis olarak kullanılan bir konteyner, depo ihtiyacının olduğu bir başka projede depo görevi görebilir. Ankara konteyner firmaları arasından kalitesi ve uygun konteyner fiyatları Ankara ile ön plana çıkan Alyans Prefabrik; ürettiği konteynerler ve prefabrik yapılar ile müşterilerinin hizmetindedir.

ankara-konteyner-1686310664

Ankara konteyner Modelleri

Birbirinden farklı Ankara satılık konteyner modelleri, kendi içlerinde çeşitlilik gösterir. Farklı boyutlardaki konteynerlerin birleştirilmesiyle oluşturulan konteyner yapılar, yaşam alanı oluşturmak amacıyla tercih edilir. Fabrikada müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan konteynerler; istek doğrultusunda özelleştirilebilir, farklı boyut ve tasarımlarda olabilir. Eğer konteyner modeli elektrik, su veya zemin kaplaması gibi detaylar gerektiriyorsa, bunlar fabrikada tamamlanıp müşteriye öyle ulaştırılır. Alyans Prefabrik, sunduğu kaliteli ürünler ile en çok tercih edilen Ankara konteyner imalatçıları arasındadır.

 • WC Duş Konteyneri

Şantiyelerde veya konteyner yaşam alanlarında tercih edilen WC duş konteynerleri, güçlü çelik konstrüksiyona sahip olup yüksek mukavemete sahip ürünlerdir. Sürekli taşınmaya ve farklı yerlerde kullanmaya uygun olan bu yapılar, su ve elektrik tesisatı tamamlanmış bir halde müşteriye sunulur. Genelde birden fazla tuvalet kabininin bulunduğu WC duş konteynerleri, çok sayıda kişinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. İsteğe göre alafranga veya alaturka tuvalet ile imal edilebilen WC duş konteynerleri, bir banyoda olması gereken her türlü mekanizmaya sahiptir. Üstelik, şebeke suyuna ve kanalizasyona kolay bir şekilde bağlanarak atığın yaşam alanından rahatlıkla uzaklaştırılmasını sağlar. En çok tercih edilen Düzce konteyner imalatçıları arasında yer alan Alyans Prefabrik; WC duş konteynerlerinde engelli vatandaşlara yönelik de çözümler sunar.

 • Konteyner Yaşam Evi

Kolay kurulum ve genişletme olanağı sunan konteyner yaşam evleri, bir evde olması gereken her şeye sahip bir şekilde üretilir. Alyans Prefabrik’in en popüler satılık konteyner Ankara seçenekleri arasında yer alan konteyner yaşam evleri; arsalarda, arazilerde veya gerekirse şantiyelerde kullanılabilir.

Konteyner yaşam evleri içlerinde oda, tuvalet ve mutfak gibi yaşam alanları barındırır. Bu satılık konteyner Ankara modeli, henüz fabrikadayken tüm elektrik, kaplama ve tesisat süreçleri tamamlanıp kullanıcıya sunulur. Konteyner yaşam evleri, müşteri talebine bağlı olarak farklı boyutlarda üretilebilir. 

 • Konteyner Ofis

En çok tercih edilen Ankara konteyner türleri arasında yer alan konteyner ofis çeşitleri, son zamanlarda giderek daha popüler bir hale gelmiştir. Özellikle son yıllarda uzaktan çalışmanın giderek daha yaygın bir hale gelmesiyle birlikte büyük ofislere olan ihtiyaç da azalmış ve firmalar daha küçük ofis yapıları tercih etmeye başlamıştır. Şantiyelerde veya boş alanlarda rahatlıkla kullanılabilen konteynerler; üstün ses ve ısı yalıtımına, ergonomik bir tasarıma ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

 • Konteyner Yemekhane

Farklı projelerde kullanmaya uygun konteyner yemekhane seçenekleri, en çok tercih edilen Ankara satılık konteyner modelleri arasındadır. Konteyner yemekhanelere çoğunlukla şantiyelerde, okullarda, çeşitli sosyal tesislerde, askeri yapılarda veya devremülk gibi yerlerde rastlanır.  Geniş olmaları ve aynı anda çok sayıda kişiyi barındırabilmeleri sebebiyle de sıklıkla tercih edilir.
Alyans Prefabrik’in ürettiği Ankara satılık konteyner yemekhane çeşitleri, müşteri ihtiyaç ve taleplerine uygun bir şekilde hazırlanır. Konteyner yemekhanenin ergonomik yerleşim planları ve kullanışlı mutfak sistemi ile hazırlanan yemeğin rahat bir şekilde dağıtılmasını sağlar. İçinde çok sayıda kişinin oturup yemek yiyebildiği bu yapılar, tüm üniteleri kullanıma hazır bir şekilde müşteriye ulaştırılır. Özel izolasyon, epoksi ve sızdırmazlık özellikleri de konteyner yemekhanelerin en büyük artıları arasındadır.

 • Konteyner Yatakhane

Şantiyelerde, askeri yapılarda veya sosyal tesislerde kullanılan konteyner yatakhane modelleri, farklı iklim koşullarına göre tasarlanıp rahat konaklama sağlayacak biçimde üretilir. Süreli projeler için yatakhane inşa etme ihtiyacını ortadan kaldıran konteyner yatakhaneler, maliyet açısından da standart yatakhanelerden çok daha avantajlıdır. Kendi içinde birkaç kişilik odalara sahip olan konteyner yatakhane yapıları; isteğe bağlı olarak ranzalar, klima ve soyunma dolapları yerleştirilip teslim edilebilir. Ses ve ısı yalıtımı açısından avantajlı olan bu yapılar, kullanışlı ve güvenilir olmalarıyla da ön plana çıkar.

Ankara konteyner Fiyatları

Konteyner fiyatları Ankara, firmadan firmaya ve üründen ürüne değişiklik gösterebilir. Konteyner yapının boyu, kapasitesi veya hangi amaçla kullanıldığı gibi pek çok faktör, konteyner fiyatlarının belirlenmesinde etkilidir. Bu nedenle, en uygun konteyner fiyatları Ankara seçenekleri için farklı firmalar ile iletişime geçmek ve fiyat bilgisi almakta fayda vardır. Bu noktada, Alyans Prefabrik, en kaliteli ve ucuz konteyner fiyatları Ankara seçenekleri ile ön plana çıkar. WC duş konteynerlerinden 4*8 konteyner fiyatları Ankara ürünlerine kadar, Alyans Prefabrik tüm ürünlerinde uygun fiyat politikasına sahiptir.

Ürünlerini tamamen müşteri talepleri doğrultusunda üreten Alyans Prefabrik; konteyner fiyatları Ankara söz konusu olduğunda fiyat ve performans arasındaki dengeyi en iyi şekilde yakalar.
Eğer fiyat ve ürün bilgisi almak istiyorsanız, Alyans Prefabrik, size bir telefon araması kadar yakındır.

Ankara Konteyner Modellerinin inşaat süreci

Ankara konteyner imalatçıları arasında yer alan Alyans Prefabrik, en hızlı ve sağlıklı konteyner inşaat sürecine sahip firmalardandır. Alyans Prefabrik’in konteyner üretim ve montaj süreçleri kapsamlı ve detaylı bir şekilde yürütülür. Üretim süreci genellikle şu şekilde işler:

 • Müşteri; kendine en uygun konteyneri, ölçülerini ve konteynerde bulunması gereken özellikleri firmamıza iletir.
 • Konteynerin genel yapısı ve tasarımı hakkında konuşulur, detaylar netleştirilir.
 • Konteyner, Alyans Prefabrik’in fabrikasında dikkatli bir şekilde üretilir.
 • Üretim sırasında halihazırda kalite kontrollerinden geçen konteyner, üretimden sonra da bir kalite kontrol sürecine girer. Bu süreci başarıyla geçen konteyner gönderime hazır hale getirilir.
 • Konteyner, müşterinin Ankara’daki adresine teslim edilir.
 • Bunun ardından, konteynerin montaj sürecine geçilir:
 • Konteyner yapının yerleştireceği zemin önceden hazırlanır.
 • Konteyner, yerleştirileceği yere vinç veya forklift yardımıyla konur.
 • Eğer birden fazla konteyner birleştirilecekse, bunlar dikkatli bir şekilde bir araya konur.
 • Eğer gerekiyorsa elektrik ve su tesisatıyla ilgili son ayarlamalar yapılır.
 • Konteynerin iç dekorasyonu – mobilyalar ve eşyalar – yerleştirilir.

Bütün bu süreçlerin sonunda konteyner tamamen kullanıma hazır hale gelir. Bir konteynerin montajı genellikle bir gün kadar kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Ancak daha fazla konteynerin kullanıldığı durumlarda montaj süreci de uzar.

Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza sıkça sorulan bazı soruları aşağıda sizler için cevaplandırdık. Aklınıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Ankara Konteyner Modellerinin Sizlere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?
Ankara konteyner modelleri, çok sayıda avantaja sahiptir. Bu yapıların sunduğu en büyük avantajları şu şekilde sıralayabiliriz: Farklı projelerde tekrar tekrar kullanılabilir. Vinç veya forklift yardımıyla kolayca taşınabilir. Konteynerler üstün yalıtım özelliğine sahiptir. Genellikle prefabrik yapılara kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Çok amaçlı bir şekilde kullanılabilir. Elektrik ve su tesisatı, zemin ve tavan kaplaması gibi tüm düzenlemeler fabrikada tamamlanıp müşteriye böyle sunulur. Arzu edildiği gibi kişiselleştirilebilir ve istenilen ölçülerde sipariş edilebilir.
Ankara Konteyner Modelleri Ortalama Kaç Günde İnşa Edilir?
Bir Ankara konteyner modelinin inşa edilmesi, yapının boyutuna göre değişiklik gösterir. Büyük bir konteyner, yaklaşık birkaç günlük bir inşaat süreci sonunda inşa edilebilir. Daha küçük konteynerlerde ise bu işlem genelde bir günü geçmez. Standart konteynerlerin inşası için gereken tek şey forklift veya vinçtir. Konteyner, yerleştirilmesi planlanan alana bu araçlar vasıtasıyla konduktan sonra işlem tamamlanır. WC duş konteyneri gibi modellerde kanalizasyon veya gider bağlantısı da yapılacağından bu işlem biraz daha uzun sürebilir.
Ankara Konteyner Modellerinin yapım süreci nasıl işler?
Bir konteyner modelinin yapım süreci, çeşitli kalite kontrol ve yönetimi süreçleriyle birlikte yürür. İlk aşama, konteyner modelinin mühendislik ve tasarım sürecidir. Modelin neye benzeyeceği, nasıl görüneceği, ebatları ve daha pek çok detay bu aşamada belirlenir. Bir sonraki süreçte ise konteynerin dış ve iç yüzeyinde kullanılacak malzemeler belirlenir. Çeşitli kaynak ve montaj yöntemleri ile birleştirilen malzemeler, yalıtım malzemeleriyle kaplanır ve boyama işlemi gerçekleştirilir. Buraya kadar karmaşık bir üretim sürecinden geçen konteynerler, herhangi bir hata ya da uygunsuzluk tespit edilmediği takdirde müşteriye sunulur.
Ankara Konteyner Modellerinde kişiselleştirme yapılabilir miyim?
Evet, Ankara konteyner modellerinde istediğiniz gibi kişiselleştirme yapabilirsiniz. Bunun için, ürün siparişi vermeden önce Alyans Prefabrik ile iletişime geçerek istediğiniz kişiselleştirmelerle ilgili tarafımıza bilgi vermeniz gerekir. Alyans Prefabrik olarak müşterilerimize özellikle konteyner boyutları ve tasarımıyla ilgili kişiselleştirme sunuyoruz. Elbette, üründe yapılacak olan kişiselleştirmelerin fiyatın da değişikliğe uğramasına neden olabileceğini unutmamalısınız.
Ankara Konteyner Modelleri yaptırmanın koşulları nelerdir?
Bir Ankara konteyner modelleri yaptırırken belirli koşulları göz önünde bulundurmak gerekir. Öncelikle, projenin genel ihtiyaçları düşünülmeli, konteyner bu ihtiyaçlara göre tasarlanmalıdır. Konteynerin tasarımı ve kişiselleştirmesi de bu noktada önem arz eder; zira, yaptıracağınız konteynerin tasarım olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılaması şarttır. Bütçe de Ankara konteyner modelleri yaptırırken göz önünde bulundurulması gereken bir etmendir. Fiyat ve performans dengesinin iyi olduğu bir konteyner seçmeye her zaman özen göstermelisiniz.

Bize Ulaşabilirsiniz.

Prefabrik modellerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak, fiyat teklifi almak veya sipariş vermek isterseniz, iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek
için 7/24 çalışıyoruz.