Bursa Konteyner

Taşımacılık alanında sıklıkla kullanılan konteynerler; konut olarak da sıklıkla kullanılır. Sert hava koşullarına karşı koruma sağlaması ve dayanıklı bir yapısı olması nedeniyle tercih edilen konteynerler, giderek popülerliklerini arttırmaktadır. Yalnızca birkaç saat içerisinde kurulabilmesi ve birden fazla projede kullanılabilir olması, konteynerlerin tercih edilmesinin arkasında yatan temel sebepler arasındadır. Özellikle Bursa gibi büyük şehirlerde inşaat ve arazilerde konut amaçlı konteyner kullanımı yaygındır. Bu nedenle, Bursa ve çevresinde ikamet eden firmalar ya da kişiler, kendilerine en uygun Bursa konteyner fiyatları üzerinden hizmet sunan firmalar ile çalışmak ister. Eğer siz de Adana konteyner firmaları arasından en iyisini bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Alyans Prefabrik olarak satılık konteyner Bursa konusunda her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.
Bursa satılık konteyner modelleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz. 

En tanınan Bursa konteyner üreticileri arasında yer alan Alyans Prefabrik’in sunduğu uygun konteyner fiyatları Bursa ve çevresinde rakipsizdir. Özellikle Bursa konteyner şantiye projelerinde tercih edilen Alyans Prefabrik ürünleri, sektörün en iyileri arasındadır. Alyans Prefabrik, en iyi Bursa konteyner üreticileri arasındadır; ürünlerini kapsamlı bir kalite kontrol sürecinden geçiren firmamız, kaliteden asla ödün vermez. Farklı hava şartları ve iklimlere uygun konteyner modelleri sunmayı hedefleyen Alyans Prefabrik, benzersiz ürünleri ile ön plana çıkar. Konteyner Bursa konusunda eşsiz olan firmamız, her daim maksimum kişiselleştirme sunar. Müşteriler, satın alacakları konteyneri istedikleri gibi özelleştirebilir, boyutlarını ve görünüşünü kendi isteklerine göre düzenleyebilir.

bursa-konteyner-1686311489

Bursa konteyner Modelleri

Monoblok sistem konteyner olarak adlandırdığımız konteynerler; farklı boyutlardaki konteynerlerin müşteri isteği doğrultusunda birleştirilerek yeni yapıların ortaya konmasını sağlar. Bu Hatay konteyner modelleri, müşterinin isteğine bağlı olarak üretilir ve genellikle her türlü tesisatı fabrikada tamamlanmış bir halde sunulur. Bursa konteyner imalatçıları arasında yer alan Alyans Prefabrik, en ideal konteynerleri müşterilerine ulaştırmayı hedefler.

 • WC Duş Konteyneri

Şantiyelerde veya konteyner yaşam alanlarında tercih edilen WC duş konteynerleri, çok amaçlı ve kullanışlı ürünlerdir. Bir standart bir konteyner Bursa modelinin birden fazla odaya bölünüp çeşitli aksamlar ile donatılması sonucu tasarlanan bu konteyner modeli, şantiyelerde rahat bir tuvalet ve banyo olanağı tanır. İsteğe göre alafranga veya alaturka tuvalet ile imal edilebilen WC duş konteynerleri, bir banyoda olması gereken her türlü mekanizmaya sahiptir. En çok tercih edilen Bursa konteyner imalatçıları arasında yer alan Alyans Prefabrik; WC duş konteynerlerinde engelli vatandaşlara yönelik de çözümler sunar.

 • Konteyner Yaşam Evi

Bir evde olması gereken her şeyin bulunabileceği konteyner yaşam evleri, Bursa konteyner imalatçıları tarafından en çok üretilen modeller arasındadır. Bu tür konteyner evler; arsalarda, arazilerde veya gerekirse şantiyelerde kullanılabilir. Konteyner yaşam evleri içlerinde oda, tuvalet ve mutfak gibi yaşam alanları barındırır. Daha fabrikadayken tüm elektrik, kaplama ve tesisat süreçleri tamamlanıp kullanıcıya sunulan bu modeller; müşteri talebine bağlı olarak farklı boyutlarda üretilebilir. 

 • Konteyner Ofis

En çok tercih edilen Bursa konteyner türleri arasında yer alan konteyner ofis çeşitleri, uzaktan çalışmanın yaygınlaşmasıyla birlikte giderek daha popüler bir hale gelmiştir. Az çalışana sahip olan firmaların rahatlıkla kullanabileceği konteyner ofis ürünleri; rahat, güvenilir ve ekonomik ofisler ortaya koymanın en kolay yoludur. Şantiyelerde veya boş alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek olan bu yapılar; üstün ses ve ısı yalıtımına, ergonomik bir tasarıma ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kolayca monte edilebilen ve farklı yerlere sorunsuz bir şekilde taşınabilen konteyner ofis seçenekleri, müşteri taleplerine uygun bir şekilde tasarlanır.

Konteyner Yemekhane

Farklı projelerde kullanmaya uygun konteyner yemekhane seçenekleri, en çok tercih edilen Bursa konteyner modelleri arasındadır. Konteyner yemekhanelere çoğunlukla şantiyelerde, okullarda, çeşitli sosyal tesislerde, askeri yapılarda veya devremülk gibi yerlerde rastlanır.  Geniş olmaları ve aynı anda çok sayıda kişiyi barındırabilmeleri sebebiyle de sıklıkla tercih edilir. Konteyner yemekhanenin ergonomik yerleşim planları ve kullanışlı mutfak sistemi ile hazırlanan yemeğin rahat bir şekilde dağıtılmasını sağlar. İçinde çok sayıda kişinin oturup yemek yiyebildiği bu yapılar, tüm üniteleri kullanıma hazır bir şekilde müşteriye ulaştırılır. 

 • Konteyner Yatakhane

Kendi içinde birkaç kişilik odalara sahip olan konteyner yatakhane yapıları; isteğe bağlı olarak ranzalar, klima ve soyunma dolapları yerleştirilip teslim edilebilir. Ses ve ısı yalıtımı açısından avantajlı olan bu yapılar, kullanışlı ve güvenilir olmalarıyla da ön plana çıkar. Daha çok şantiyelerde, askeri yapılarda veya sosyal tesislerde kullanılan konteyner yatakhane modelleri, farklı iklim koşullarına göre tasarlanıp rahat konaklama sağlayacak biçimde üretilir.

Bursa konteyner Fiyatları

Konteyner fiyatları Bursa, üründen ürüne ve firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Bir ürünün sahip olduğu özellikler ve kullanılan materyal, o ürünün fiyatını büyük oranda değiştirecektir. Ayrıca, konteyneri satın aldığınız firmanın Bursa’ya teslimat yapıyor olmasına da dikkat etmek gerekir. Bu sebeple, konteyner fiyatları Bursa ve çevresine hizmet veren firmalardan alınmalıdır.
Alyans Prefabrik, sunduğu en uygun konteyner fiyatları Bursa seçenekleri ile her bütçeye uygun ürünlere sahiptir. Eğer kaliteli ve kullanışlı konteyner modellerimizin fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Konteyner Modellerinin inşaat süreci

Bursa konteyner modellerinin inşaat süreci hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Bu süreçleri üretim ve montaj olarak ikiye bölmemiz mümkündür. Üretim süreci şu şekilde işler:

 • Müşteri; kendine en uygun konteyneri, ölçülerini ve konteynerde bulunması gereken özellikleri firmamıza iletir.
 • Konteynerin genel yapısı ve tasarımı hakkında konuşulur, detaylar netleştirilir.
 • Konteyner, Alyans Prefabrik’in fabrikasında dikkatli bir şekilde üretilir.
 • Üretim sırasında halihazırda kalite kontrollerinden geçen konteyner, üretimden sonra da bir kalite kontrol sürecine girer. Bu süreci başarıyla geçen konteyner gönderime hazır hale getirilir.
 • Konteyner, müşterinin Bursa’daki adresine teslim edilir.
 • Bunun ardından, konteynerin montaj sürecine geçilir:
 • Konteyner yapının yerleştireceği zemin önceden hazırlanır.
 • Konteyner, yerleştirileceği yere vinç veya forklift yardımıyla konur.
 • Eğer birden fazla konteyner birleştirilecekse, bunlar dikkatli bir şekilde bir araya konur.
 • Eğer gerekiyorsa elektrik ve su tesisatıyla ilgili son ayarlamalar yapılır.
 • Konteynerin iç dekorasyonu – mobilyalar ve eşyalar – yerleştirilir.

Bütün bu süreçlerin sonunda konteyner tamamen kullanıma hazır hale gelir. Bir konteynerin montajı genellikle bir gün kadar kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Ancak daha fazla konteynerin kullanıldığı durumlarda montaj süreci de uzar.

Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza sıkça sorulan bazı soruları aşağıda sizler için cevaplandırdık. Aklınıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Bursa Konteyner Modellerinin Sizlere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?
Bursa konteyner modelleri, çok sayıda avantaja sahiptir. Bu yapıların sunduğu en büyük avantajları şu şekilde sıralayabiliriz: Farklı projelerde tekrar tekrar kullanılabilir. Vinç veya forklift yardımıyla kolayca taşınabilir. Konteynerler üstün yalıtım özelliğine sahiptir. Genellikle prefabrik yapılara kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Çok amaçlı bir şekilde kullanılabilir. Elektrik ve su tesisatı, zemin ve tavan kaplaması gibi tüm düzenlemeler fabrikada tamamlanıp müşteriye böyle sunulur. Arzu edildiği gibi kişiselleştirilebilir ve istenilen ölçülerde sipariş edilebilir.
Bursa Konteyner Modelleri Ortalama Kaç Günde İnşa Edilir?
Bir Bursa konteyner modelinin inşa edilmesi, yapının boyutuna göre değişiklik gösterir. Büyük bir konteyner, yaklaşık birkaç günlük bir inşaat süreci sonunda inşa edilebilir. Daha küçük konteynerlerde ise bu işlem genelde bir günü geçmez. Standart konteynerlerin inşası için gereken tek şey forklift veya vinçtir. Konteyner, yerleştirilmesi planlanan alana bu araçlar vasıtasıyla konduktan sonra işlem tamamlanır. WC duş konteyneri gibi modellerde kanalizasyon veya gider bağlantısı da yapılacağından bu işlem biraz daha uzun sürebilir.
Bursa Konteyner Modellerinin yapım süreci nasıl işler?
Bir konteyner modelinin yapım süreci, çeşitli kalite kontrol ve yönetimi süreçleriyle birlikte yürür. İlk aşama, konteyner modelinin mühendislik ve tasarım sürecidir. Modelin neye benzeyeceği, nasıl görüneceği, ebatları ve daha pek çok detay bu aşamada belirlenir. Bir sonraki süreçte ise konteynerin dış ve iç yüzeyinde kullanılacak malzemeler belirlenir. Çeşitli kaynak ve montaj yöntemleri ile birleştirilen malzemeler, yalıtım malzemeleriyle kaplanır ve boyama işlemi gerçekleştirilir. Buraya kadar karmaşık bir üretim sürecinden geçen konteynerler, herhangi bir hata ya da uygunsuzluk tespit edilmediği takdirde müşteriye sunulur.
Bursa Konteyner Modellerinde kişiselleştirme yapılabilir miyim?
Evet, Bursa konteyner modellerinde istediğiniz gibi kişiselleştirme yapabilirsiniz. Bunun için, ürün siparişi vermeden önce Alyans Prefabrik ile iletişime geçerek istediğiniz kişiselleştirmelerle ilgili tarafımıza bilgi vermeniz gerekir. Alyans Prefabrik olarak müşterilerimize özellikle konteyner boyutları ve tasarımıyla ilgili kişiselleştirme sunuyoruz. Elbette, üründe yapılacak olan kişiselleştirmelerin fiyatın da değişikliğe uğramasına neden olabileceğini unutmamalısınız.
Bursa Konteyner Modelleri yaptırmanın koşulları nelerdir?
Bir Bursa konteyner modelleri yaptırırken belirli koşulları göz önünde bulundurmak gerekir. Öncelikle, projenin genel ihtiyaçları düşünülmeli, konteyner bu ihtiyaçlara göre tasarlanmalıdır. Konteynerin tasarımı ve kişiselleştirmesi de bu noktada önem arz eder; zira, yaptıracağınız konteynerin tasarım olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılaması şarttır. Bütçe de Bursa konteyner modelleri yaptırırken göz önünde bulundurulması gereken bir etmendir. Fiyat ve performans dengesinin iyi olduğu bir konteyner seçmeye her zaman özen göstermelisiniz.

Bize Ulaşabilirsiniz.

Prefabrik modellerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak, fiyat teklifi almak veya sipariş vermek isterseniz, iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek
için 7/24 çalışıyoruz.