Düzce Konteyner

Konteynerler, uygun fiyatları ve çok amaçlı kullanımları nedeniyle en çok tercih edilen yapı türleri arasındadır. Çoğunlukla taşımacılık alanında kullanılan konteynerler, şantiye alanı oluşturmak amacıyla da kullanılabilir. Konteynerlerin en büyük avantajı, farklı projelerde kullanılabilmeleri ve uygun Düzce konteyner fiyatları sayesinde masrafları azaltabilmeleridir. Eğer siz de Düzce ve çevresinde faaliyet gösteren bir İzmir konteyner firması arıyorsanız, Alyans Prefabrik her zaman hizmetinizdedir. Düzce konteyner dendiğinde akla gelen ilk firmalardan olan Alyans Prefabrik’in sunduğu kalite ve uygun konteyner fiyatları Düzce rakipsizdir. 

Konteyner yapılar; Düzce ve çevresinde yürütülen inşaat projelerinde, burada yer alan arsalarda, tesislerde veya askeri yapılarda rahatlıkla kullanılabilir. Farklı amaçlarla kullanılmak üzere üretilen farklı konteyner modelleri sayesinde hızlı ve geri dönüştürülebilir yaşam alanları inşa etmek hiç de zor değildir. Özellikle inşaat şantiyelerinde kullanılan farklı Düzce konteyner modelleri ve fiyatları, sundukları kullanım kolaylığı ve rahatlığı ile ön plana çıkar. Alyans Prefabrik; ürettiği konteynerler ve prefabrik yapılar ile müşterilerinin hizmetindedir.

duzce-konteyner-1686311766

Düzce konteyner Modelleri

Satılık konteyner Düzce modelleri, üründen ürüne çeşitlilik gösterir. Monoblok sistem konteyner olarak adlandırdığımız konteynerler; farklı boyutlardaki konteynerlerin müşteri isteği doğrultusunda birleştirilerek yeni yapıların ortaya konmasını sağlar. Bu konteynerler; elektrik bağlantısı, zemin kaplaması, vitrifiyesi ve her türlü tesisatı tamamlanmış bir şekilde müşteriye ulaştırılır. Fabrikada müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan bu konteynerler; istek doğrultusunda özelleştirilebilir, farklı boyut ve tasarımlarda olabilir. Alyans Prefabrik, Düzce konteyner imalatı hizmeti ile en ideal konteynerleri sunmayı hedefler.

 • WC Duş Konteyneri

Şantiyelerde veya konteyner yaşam alanlarında tercih edilen WC duş konteynerleri, su ve elektrik tesisatı tamamlanmış bir halde müşteriye sunulur. Genelde birden fazla tuvalet kabininin bulunduğu WC duş konteynerleri, çok sayıda kişinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 
İsteğe göre alafranga veya alaturka tuvalet ile imal edilebilen WC duş konteynerleri, bir banyoda olması gereken her türlü mekanizmaya sahiptir. Üstelik, şebeke suyuna ve kanalizasyona kolay bir şekilde bağlanarak atığın yaşam alanından rahatlıkla uzaklaştırılmasını sağlar. Düzce konteyner imalatı yapan başlıca firmalar arasında yer alan Alyans Prefabrik; WC duş konteynerlerinde engelli vatandaşlara yönelik de çözümler sunar.

 • Konteyner Yaşam Evi

Kolay kurulum ve genişletme olanağı sunan konteyner yaşam evleri, bir evde olması gereken her şeye sahip bir şekilde üretilir. En popüler konteyner Düzce modelleri arasında bulunan konteyner yaşam evleri; arsalarda, arazilerde veya gerekirse şantiyelerde kullanılabilir. Konteyner yaşam evleri içlerinde oda, tuvalet ve mutfak gibi yaşam alanları barındırır. Bu satılık konteyner Düzce modeli, henüz fabrikadayken tüm elektrik, kaplama ve tesisat süreçleri tamamlanıp kullanıcıya sunulur. Konteyner yaşam evleri, müşteri talebine bağlı olarak farklı boyutlarda üretilebilir. 
Konteyner yaşam evleri, opsiyonel çatı ve veranda seçeneği ile sunulur. Güvenli bir yapı tarzına sahip olan bu konteyner Düzce çeşidi, üstün üretim yöntemi nedeniyle yüksek izolasyon olanağı sunar.

 • Konteyner Ofis

Konteyner ofisler, en çok tercih edilen Düzce satılık konteyner modelleri arasında yer alır. Özellikle son yıllarda uzaktan çalışmanın giderek daha yaygın bir hale gelmesiyle birlikte büyük ofislere olan ihtiyaç da azalmış ve firmalar daha küçük ofis yapıları tercih etmeye başlamıştır. Bu durum, konteyner ofisler sundukları özgürlük ve kolay kullanım olanağı ile ön plana çıkar. Firmaların rahatlıkla kullanabileceği Düzce prefabrik konteyner ofis ürünleri; rahat, güvenilir ve ekonomik ofisler ortaya koymanın en kolay yoludur. Şantiyelerde veya boş alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek olan bu yapılar; üstün ses ve ısı yalıtımına, ergonomik bir tasarıma ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kolayca monte edilebilen ve farklı yerlere sorunsuz bir şekilde taşınabilen konteyner ofis seçenekleri, müşteri taleplerine uygun bir şekilde tasarlanır.

 • Konteyner Yemekhane

Farklı projelerde kullanmaya uygun konteyner yemekhane seçenekleri, en çok tercih edilen Düzce satılık konteyner modelleri arasındadır. Geniş olmaları ve aynı anda çok sayıda kişiyi barındırabilmeleri, bu konteyner modelinin en çok tercih edilme sebepleri arasındadır. Alyans Prefabrik’in ürettiği konteyner yemekhane çeşitleri, müşteri ihtiyaç ve taleplerine uygun bir şekilde hazırlanır. Düzce satılık konteyner modelleri, ergonomik yerleşim planları ve kullanışlı mutfak sistemi ile hazırlanan yemeğin rahat bir şekilde dağıtılmasını sağlar. İçinde çok sayıda kişinin oturup yemek yiyebildiği bu yapılar, tüm üniteleri kullanıma hazır bir şekilde müşteriye ulaştırılır. Özel izolasyon, epoksi ve sızdırmazlık özellikleri de konteyner yemekhanelerin en büyük artıları arasındadır.

 • Konteyner Yatakhane

Şantiyelerde, askeri yapılarda veya sosyal tesislerde kullanılan konteyner yatakhane modelleri, farklı iklim koşullarına göre tasarlanıp rahat konaklama sağlayacak biçimde üretilir. Süreli projeler için yatakhane inşa etme ihtiyacını ortadan kaldıran konteyner yatakhaneler, maliyet açısından da standart yatakhanelerden çok daha avantajlıdır. Kendi içinde birkaç kişilik odalara sahip olan konteyner yatakhane yapıları; isteğe bağlı olarak ranzalar, klima ve soyunma dolapları yerleştirilip teslim edilebilir. Ses ve ısı yalıtımı açısından avantajlı olan bu yapılar, kullanışlı ve güvenilir olmalarıyla da ön plana çıkar.

Düzce konteyner Fiyatları

Konteyner fiyatları Düzce, firmadan firmaya ve üründen ürüne değişiklik gösterebilir. Konteyner yapının boyu, kapasitesi veya hangi amaçla kullanıldığı gibi pek çok faktör, konteyner fiyatlarının belirlenmesinde etkilidir. Bu nedenle, en uygun konteyner fiyatları Düzce seçenekleri için farklı firmalar ile iletişime geçmek ve fiyat bilgisi almakta fayda vardır.

Bu noktada, Alyans Prefabrik, Ankara konteyner imalatı konusunda en ön plana çıkan firmalar arasındadır. Ürünlerini tamamen müşteri talepleri doğrultusunda üreten Alyans Prefabrik; konteyner fiyatları Düzce söz konusu olduğunda fiyat ve performans arasındaki dengeyi en iyi şekilde yakalar.
Eğer fiyat ve ürün bilgisi almak istiyorsanız, Alyans Prefabrik, size bir telefon araması kadar yakındır.

Düzce Konteyner Modellerinin inşaat süreci

Düzce konteyner modellerinin inşaat süreci hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Bu süreçleri üretim ve montaj olarak ikiye bölmemiz mümkündür. Üretim süreci şu şekilde işler:

 • Müşteri; kendine en uygun konteyneri, ölçülerini ve konteynerde bulunması gereken özellikleri firmamıza iletir.
 • Konteynerin genel yapısı ve tasarımı hakkında konuşulur, detaylar netleştirilir.
 • Konteyner, Alyans Prefabrik’in fabrikasında dikkatli bir şekilde üretilir.
 • Üretim sırasında halihazırda kalite kontrollerinden geçen konteyner, üretimden sonra da bir kalite kontrol sürecine girer. Bu süreci başarıyla geçen konteyner gönderime hazır hale getirilir.
 • Konteyner, müşterinin Düzce’deki adresine teslim edilir.
 • Bunun ardından, konteynerin montaj sürecine geçilir:
 • Konteyner yapının yerleştireceği zemin önceden hazırlanır.
 • Konteyner, yerleştirileceği yere vinç veya forklift yardımıyla konur.
 • Eğer birden fazla konteyner birleştirilecekse, bunlar dikkatli bir şekilde bir araya konur.
 • Eğer gerekiyorsa elektrik ve su tesisatıyla ilgili son ayarlamalar yapılır.
 • Konteynerin iç dekorasyonu – mobilyalar ve eşyalar – yerleştirilir.

Bütün bu süreçlerin sonunda konteyner tamamen kullanıma hazır hale gelir. Bir konteynerin montajı genellikle bir gün kadar kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Ancak daha fazla konteynerin kullanıldığı durumlarda montaj süreci de uzar.

Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza sıkça sorulan bazı soruları aşağıda sizler için cevaplandırdık. Aklınıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Düzce Konteyner Modellerinin Sizlere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?
Düzce konteyner modelleri, çok sayıda avantaja sahiptir. Bu yapıların sunduğu en büyük avantajları şu şekilde sıralayabiliriz: Farklı projelerde tekrar tekrar kullanılabilir. Vinç veya forklift yardımıyla kolayca taşınabilir. Konteynerler üstün yalıtım özelliğine sahiptir. Genellikle prefabrik yapılara kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Çok amaçlı bir şekilde kullanılabilir. Elektrik ve su tesisatı, zemin ve tavan kaplaması gibi tüm düzenlemeler fabrikada tamamlanıp müşteriye böyle sunulur. Arzu edildiği gibi kişiselleştirilebilir ve istenilen ölçülerde sipariş edilebilir.
Düzce Konteyner Modelleri Ortalama Kaç Günde İnşa Edilir?
Bir Düzce konteyner modelinin inşa edilmesi, yapının boyutuna göre değişiklik gösterir. Büyük bir konteyner, yaklaşık birkaç günlük bir inşaat süreci sonunda inşa edilebilir. Daha küçük konteynerlerde ise bu işlem genelde bir günü geçmez. Standart konteynerlerin inşası için gereken tek şey forklift veya vinçtir. Konteyner, yerleştirilmesi planlanan alana bu araçlar vasıtasıyla konduktan sonra işlem tamamlanır. WC duş konteyneri gibi modellerde kanalizasyon veya gider bağlantısı da yapılacağından bu işlem biraz daha uzun sürebilir.
Düzce Konteyner Modellerinin yapım süreci nasıl işler?
Düzce konteyner imalatı, çeşitli kalite kontrol ve yönetimi süreçleriyle birlikte yürür. İlk aşama, konteyner modelinin mühendislik ve tasarım sürecidir. Modelin neye benzeyeceği, nasıl görüneceği, ebatları ve daha pek çok detay bu aşamada belirlenir. Bir sonraki süreçte ise konteynerin dış ve iç yüzeyinde kullanılacak malzemeler belirlenir. Çeşitli kaynak ve montaj yöntemleri ile birleştirilen malzemeler, yalıtım malzemeleriyle kaplanır ve boyama işlemi gerçekleştirilir. Buraya kadar karmaşık bir üretim sürecinden geçen konteynerler, herhangi bir hata ya da uygunsuzluk tespit edilmediği takdirde müşteriye sunulur.
Düzce Konteyner Modellerinde kişiselleştirme yapılabilir miyim?
Evet, Düzce konteyner modellerinde istediğiniz gibi kişiselleştirme yapabilirsiniz. Bunun için, ürün siparişi vermeden önce Alyans Prefabrik ile iletişime geçerek istediğiniz kişiselleştirmelerle ilgili tarafımıza bilgi vermeniz gerekir. Alyans Prefabrik olarak müşterilerimize özellikle konteyner boyutları ve tasarımıyla ilgili kişiselleştirme sunuyoruz. Elbette, üründe yapılacak olan kişiselleştirmelerin fiyatın da değişikliğe uğramasına neden olabileceğini unutmamalısınız.
Düzce Konteyner Modelleri yaptırmanın koşulları nelerdir?
Bir Düzce konteyner modelleri yaptırırken belirli koşulları göz önünde bulundurmak gerekir. Öncelikle, projenin genel ihtiyaçları düşünülmeli, konteyner bu ihtiyaçlara göre tasarlanmalıdır. Konteynerin tasarımı ve kişiselleştirmesi de bu noktada önem arz eder; zira, yaptıracağınız konteynerin tasarım olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılaması şarttır. Bütçe de Düzce konteyner modelleri yaptırırken göz önünde bulundurulması gereken bir etmendir. Fiyat ve performans dengesinin iyi olduğu bir konteyner seçmeye her zaman özen göstermelisiniz.

Bize Ulaşabilirsiniz.

Prefabrik modellerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak, fiyat teklifi almak veya sipariş vermek isterseniz, iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek
için 7/24 çalışıyoruz.