Hatay Konteyner

Taşımacılık sektörü başta olmak üzere pek çok sektörde kullanılan konteynerler, çok amaçlı kullanım olanağı ve uygun fiyatları nedeniyle tercih edilir. Hatay konteyner taşımacılığı alanında yaygın bir şekilde kullanılan konteynerler, konaklama veya şantiye alanı oluşturma gibi amaçlarla da kullanılır. Özellikle şantiyelerde kullanılan konteynerler, işçilere yaşam ve dinlenme alanı sunarak daha motive çalışmalarını sağlar.

Eğer siz de inşaat projeleri ya da taşımacılık amacıyla konteyner almak istiyorsanız, doğru Düzce konteyner firmaları ile çalışmalısınız. Hatay konteyner dendiğinde akla gelen ilk firmalardan olan Alyans Prefabrik, en uygun Hatay konteyner fiyatları ile her bütçeye uygun ürün sunar. Taşımacılık ve inşaat sektörleri başta olmak üzere pek çok alanda kullanılan konteynerler, hızlı ve geri dönüştürülebilir yaşam alanları oluşturmak için birebirdir. Sunduğu kullanım kolaylığı ve rahatlığı ile ön plana çıkan bu yapılar, inşaat ve taşımacılık sektörlerinin yoğun olduğu illerimizde büyük rağbet görürler. 

Bunun yanında, deprem gibi doğal afetlerin de yoğun biçimde meydana geldiği yerlerde, geçici konaklama sağlayacak konteyner kentler oluşturulur. Hatay konteyner kent, buna verilebilecek en iyi örnekler arasındadır.

Kaliteli konteynerler ile ön plana çıkan Alyans Prefabrik’in uygun konteyner fiyatları Hatay ilinde de müşterilere sunulur. Yüksek ürün kalitesi ile bilinen Alyans Prefabrik, konteynerlerini tamamen müşterinin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde hazırlar. Konteyner fiyatları Hatay konusunda sektörün öncüleri arasında yer alan Alyans Prefabrik, geniş ürün çeşitliliği ile de ön plana çıkar.

hatay-konteyner-1686312008

Hatay konteyner Modelleri

Konteyner satın almak isteyen kişiler, farklı Hatay konteyner modelleri ve fiyatları ile karşılaşır. Satılık konteyner Hatay modelleri, farklı ihtiyaçlara cevap vermek için üretildiği için birbirinden farklı konteyner modellerine rastlamak mümkündür.

Bu konteynerler; elektrik bağlantısı ve her türlü tesisatı tamamlanmış bir şekilde müşteriye ulaştırılır. Fabrikada müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan bu konteynerler; istek doğrultusunda özelleştirilebilir, farklı boyut ve tasarımlarda olabilir. Alyans Prefabrik, Hatay satılık konteyner hizmeti ile en ideal konteynerleri sunmayı hedefler.

 • WC Duş Konteyneri

Şantiyelerde veya konteyner yaşam alanlarında tercih edilen WC duş konteynerleri, güçlü çelik konstrüksiyona sahiptir. Her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olan bu yapılar, taşınmaya ve farklı yerlerde kullanılmaya uygundur. İsteğe göre alafranga veya alaturka tuvalet ile imal edilebilen WC duş konteynerleri, bir banyoda olması gereken tüm mekanizmaları içinde barındırır. Üstelik, şebeke suyuna ve kanalizasyona kolay bir şekilde bağlanarak atığın yaşam alanından rahatlıkla uzaklaştırılmasını sağlar. En çok tercih edilen Hatay konteyner firmaları arasında yer alan Alyans Prefabrik; sağlam ve kaliteli yapıları ile ön plana çıkar.

 • Konteyner Yaşam Evi

Kolay kurulum ve genişletme olanağı sunan konteyner yaşam evleri, bir evde olması gereken her şeye sahiptir. Bu Hatay satılık konteyner modelleri; oda, tuvalet ve mutfak gibi yaşam alanlarını içinde barındırır. Tüm elektrik, kaplama ve tesisat süreçleri henüz fabrikadayken tamamlanan Hatay satılık konteyner ürünleri, Alyans Prefabrik’in en popüler ürünleri arasında yer alır.

 • Konteyner Ofis

Konteyner ofis seçenekleri, en çok tercih edilen Hatay satılık konteyner yapıları arasındadır. Özellikle COVID-19 sonrasında popülerliği artan uzaktan çalışma kültürü, konteyner ofislerin ve prefabrik yapıların daha yaygın kullanılmasına neden olmuştur. Az çalışana sahip olan firmaların rahatlıkla kullanabileceği konteyner ofis yapıları; rahat, güvenilir ve ekonomik ofisler ortaya koymanın en kolay yoludur. Şantiyelerde veya boş alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek olan bu yapılar; üstün ses ve ısı yalıtımına, ergonomik bir tasarıma ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kolayca monte edilebilen ve farklı yerlere sorunsuz bir şekilde taşınabilen konteyner ofis seçenekleri, müşteri taleplerine uygun bir şekilde tasarlanır.

 • Konteyner Yemekhane

Hatay konteyner imalatı yapan Alyans Prefabrik; şantiyelerde, okullarda ve çeşitli sosyal tesislerde kullanılabilen konteyner yemekhane ürünleri sunar. Farklı projelerde kullanmaya uygun bu yapılar, özellikle büyük çaplı projelerde tercih edilir. Alyans Prefabrik’in ürettiği konteyner yemekhane çeşitleri, müşteri ihtiyaç ve taleplerine uygun bir şekilde hazırlanır. Konteyner yemekhanenin ergonomik yerleşim planları ve kullanışlı mutfak sistemi ile hazırlanan yemeğin rahat bir şekilde dağıtılmasını sağlar. İçinde çok sayıda kişinin oturup yemek yiyebildiği bu yapılar, tüm üniteleri kullanıma hazır bir şekilde müşteriye ulaştırılır.

 • Konteyner Yatakhane

Genellikle askeri yapılar ile sosyal tesislerde tercih edilen konteyner yatakhaneler, en kullanışlı konteyner Hatay modelleri arasındadır. Özellikle farklı iklim koşullarına göre tasarlanıp rahat konaklama sağlayacak biçimde üretilmeleri, bu konteynerleri uzun süreli projeler için ideal yapar. Üstelik, belirli süreli projeler için yatakhane inşa etme ihtiyacını ortadan kaldıran konteyner yatakhaneler, maliyet açısından da standart yatakhanelerden avantajlıdır. Kendi içinde birkaç kişilik odalara sahip olan konteyner yatakhane yapıları; isteğe bağlı olarak ranzalar, klima ve soyunma dolapları yerleştirilip teslim edilebilir. Ses ve ısı yalıtımı açısından avantajlı olan bu yapılar, kullanışlı ve güvenilir olmalarıyla da ön plana çıkar.

Hatay konteyner Fiyatları

Konteyner satın almak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konuların başında gelen konteyner fiyatları Hatay, firmadan firmaya ve üründen ürüne değişiklik gösterebilir. Boy, kapasite ve kullanım amacı gibi faktörler, fiyat belirlemede etkilidir. Bu nedenle, en uygun konteyner fiyatları Hatay seçenekleri için farklı İstanbul konteyner firmaları ile iletişime geçmek ve fiyat bilgisi almakta fayda vardır.
Bu noktada, Alyans Prefabrik, kaliteli ürünleri ve uygun konteyner fiyatları Hatay ile ön plana çıkar. Ürünlerini tamamen müşteri talepleri doğrultusunda üreten Alyans Prefabrik; fiyat ve performans arasındaki dengeyi en iyi şekilde yakalar. Eğer fiyat ve ürün bilgisi almak istiyorsanız, Alyans Prefabrik, size bir telefon araması kadar yakındır.

Hatay Konteyner Modellerinin inşaat süreci

Konteyner Hatay modellerinin inşaat süreci hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Bu süreçleri üretim ve montaj olarak ikiye bölmemiz mümkündür. Üretim süreci şu şekilde işler:

 • Müşteri; kendine en uygun konteyneri, ölçülerini ve konteynerde bulunması gereken özellikleri firmamıza iletir.
 • Konteynerin genel yapısı ve tasarımı hakkında konuşulur, detaylar netleştirilir.
 • Konteyner, Alyans Prefabrik’in fabrikasında dikkatli bir şekilde üretilir.
 • Üretim sırasında halihazırda kalite kontrollerinden geçen konteyner, üretimden sonra da bir kalite kontrol sürecine girer. Bu süreci başarıyla geçen konteyner gönderime hazır hale getirilir.
 • Konteyner, müşterinin Hatay’daki adresine teslim edilir.
 • Bunun ardından, konteynerin montaj sürecine geçilir:
 • Konteyner yapının yerleştireceği zemin önceden hazırlanır.
 • Konteyner, yerleştirileceği yere vinç veya forklift yardımıyla konur.
 • Eğer birden fazla konteyner birleştirilecekse, bunlar dikkatli bir şekilde bir araya konur.
 • Eğer gerekiyorsa elektrik ve su tesisatıyla ilgili son ayarlamalar yapılır.
 • Konteynerin iç dekorasyonu – mobilyalar ve eşyalar – yerleştirilir.

Bütün bu süreçlerin sonunda konteyner tamamen kullanıma hazır hale gelir. Bir konteynerin montajı genellikle bir gün kadar kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Ancak daha fazla konteynerin kullanıldığı durumlarda montaj süreci de uzar.

Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza sıkça sorulan bazı soruları aşağıda sizler için cevaplandırdık. Aklınıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Hatay Konteyner Modellerinin Sizlere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?
Hatay konteyner modelleri, çok sayıda avantaja sahiptir. Bu yapıların sunduğu en büyük avantajları şu şekilde sıralayabiliriz: Farklı projelerde tekrar tekrar kullanılabilir. Vinç veya forklift yardımıyla kolayca taşınabilir. Konteynerler üstün yalıtım özelliğine sahiptir. Genellikle prefabrik yapılara kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Çok amaçlı bir şekilde kullanılabilir. Elektrik ve su tesisatı, zemin ve tavan kaplaması gibi tüm düzenlemeler fabrikada tamamlanıp müşteriye böyle sunulur. Arzu edildiği gibi kişiselleştirilebilir ve istenilen ölçülerde sipariş edilebilir.
Hatay Konteyner Modelleri Ortalama Kaç Günde İnşa Edilir?
Bir Hatay konteyner modelinin inşa edilmesi, yapının boyutuna göre değişiklik gösterir. Büyük bir konteyner, yaklaşık birkaç günlük bir inşaat süreci sonunda inşa edilebilir. Daha küçük konteynerlerde ise bu işlem genelde bir günü geçmez. Standart konteynerlerin inşası için gereken tek şey forklift veya vinçtir. Konteyner, yerleştirilmesi planlanan alana bu araçlar vasıtasıyla konduktan sonra işlem tamamlanır. WC duş konteyneri gibi modellerde kanalizasyon veya gider bağlantısı da yapılacağından bu işlem biraz daha uzun sürebilir.
Hatay Konteyner Modellerinin yapım süreci nasıl işler?
Hatay konteyner imalatı süreci, çeşitli kalite kontrol ve yönetimi süreçleriyle birlikte yürür. İlk aşama, konteyner modelinin mühendislik ve tasarım sürecidir. Modelin neye benzeyeceği, nasıl görüneceği, ebatları ve daha pek çok detay bu aşamada belirlenir. Bir sonraki süreçte ise konteynerin dış ve iç yüzeyinde kullanılacak malzemeler belirlenir. Çeşitli kaynak ve montaj yöntemleri ile birleştirilen malzemeler, yalıtım malzemeleriyle kaplanır ve boyama işlemi gerçekleştirilir. Buraya kadar karmaşık bir üretim sürecinden geçen konteynerler, herhangi bir hata ya da uygunsuzluk tespit edilmediği takdirde müşteriye sunulur.
Hatay Konteyner Modellerinde kişiselleştirme yapılabilir miyim?
Evet, Hatay konteyner modellerinde istediğiniz gibi kişiselleştirme yapabilirsiniz. Bunun için, ürün siparişi vermeden önce Alyans Prefabrik ile iletişime geçerek istediğiniz kişiselleştirmelerle ilgili tarafımıza bilgi vermeniz gerekir. En tanınan Hatay konteyner firmaları arasında yer alan Alyans Prefabrik; müşterilerine kişiselleştirme konusunda büyük bir özgürlük sunar. Müşteriler, konteynerin dış görünüşünden ebatlarına kadar pek çok özelliğini değiştirme imkanına sahiptir. Hatay konteyner modelleri ve fiyatları birbiriyle yakından ilişkili olduğu için yapacağınız değişikliklerin ürünün fiyatına da yansıyacağını unutmamalısınız.
Hatay Konteyner Modelleri yaptırmanın koşulları nelerdir?
Bir Hatay konteyner modelleri yaptırırken belirli koşulları göz önünde bulundurmak gerekir. Öncelikle, projenin genel ihtiyaçları düşünülmeli, konteyner bu ihtiyaçlara göre tasarlanmalıdır. Konteynerin tasarımı ve kişiselleştirmesi de bu noktada önem arz eder; zira, yaptıracağınız konteynerin tasarım olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılaması şarttır. Bütçe de Hatay konteyner modelleri yaptırırken göz önünde bulundurulması gereken bir etmendir. Fiyat ve performans dengesinin iyi olduğu bir konteyner seçmeye her zaman özen göstermelisiniz.

Bize Ulaşabilirsiniz.

Prefabrik modellerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak, fiyat teklifi almak veya sipariş vermek isterseniz, iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek
için 7/24 çalışıyoruz.