Ofis Konteyner

Konteyner yapılar, taşımacılık başta olmak üzere çok sayıda sektörde önemli bir yere sahiptir. Ancak bu yapıların popülerliği yalnızca taşımacılık sektörü ile sınırlı değildir. İnşaat sektöründe de önemli bir yere sahip olan standart konteyner modelleri, sundukları kolaylık ve rahatlık nedeniyle şantiyeler ile yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilir. 


Konteyner yapıların özellikle son yıllarda büyük bir popülerlik yakalamasıyla birlikte ofis konteyner seçenekleri de sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Özellikle arsalarda, şantiyelerde ve çeşitli çalışma alanlarında tercih edilen bu ofis yapıları, kolay kurulumları ve uygun fiyatları ile ön plana çıkar. Çoğunlukla bir standart konteyner yapısının yeniden düzenlenmesiyle inşa edilen bu ofisler hem güvenlikli olmaları hem de hızlı bir şekilde kurulabilmeleri ile ön plana çıkar. Konteyner ofislere özellikle geçici ofis ihtiyacı bulunan inşaat alanları ya da arsalarda tercih edilir.
Şantiye alanlarında WC duş konteyner gibi farklı konteyner modelleri ile kullanılabilen ofis konteynerler, rahatlık açısından da en ön plana çıkan yapılardandır. Şantiyelerin yanı sıra sürdürülebilir çözümler arayan firmalar tarafından da rahatlıkla kullanılabilecek olan bu yapılar, her zaman uygun fiyatlı ve hızlı bir çözüm olarak ön plana çıkar.

Ofis Konteyner Bina Modelleri

Ofis konteyner binaları, standart konteynerlerin düzenlenmesi ile oluşturulur. Bu yapılar, genelde 3 metreye 7 metre şekilde imal edilir. Ancak müşterinin ihtiyaç ve talepleri göz önünde bulundurularak daha büyük ofis konteyner modelleri de sunulabilir. Ancak ofis konteyner ölçüleri, yapının fiyatını da büyük oranda etkileyecektir.

Farklı ihtiyaçlara göre tasarlanan farklı satılık ofis konteyner tipleri; gerek birden fazla kişinin çalışabileceği daha büyük yapılar olarak gerek tek kişilik çalışma alanları olarak tasarlanabilir. Aynı zamanda, isteğe bağlı olarak özel renk ve tasarım seçenekleriyle de imal edilebilen bu yapılar, firmanızın logosunu veya adını taşıyacak şekilde detaylandırılabilir.
Tek odalı konteyner ofis modelleri, en uygun ofis konteyner fiyatları ile sunulur. Bu yapılar, biraz daha küçük ve minimalist bir tarza sahiptir. Geleneksel çalışma alanlarına güzel bir alternatif olan bu konteyner ofis modelleri; boş alanlara, şantiyelere veya inşaat yapılması mümkün olmayan yerlere yerleştirilebilir.

Ofis Konteyner Fiyatları

Konteyner ofis fiyatları, modelden modele değişiklik gösterir. Konteynerin sahip olduğu özellikler, üretiminde kullanılan materyal veya prefabrik ofis konteyner büyüklüğü, fiyatı büyük oranda değiştirecektir. Özel tasarım olarak üretilen ofis konteyner modelleri de eklenecek olan hizmetlere ve ek tasarım detaylarına göre fiyatlandırılır. Örneğin, çift katlı olarak tasarlanan prefabrik ofis konteyner modelleri, tek katlı olanlara kıyasla biraz daha pahalı olabilmektedir.

Bunun yanında, prefabrik ofis konteyner modellerinin diğer açılardan masrafsız olduğunu rahatlıkla söylemek mümkündür. Bir vinç veya forklift yardımıyla yerleştirilen ofis konteynerler, işçilik ya da kurulum masrafı çıkarmazlar. Bu yapıların bakıma ihtiyaç duymaması da uzun ömürlü bir şekilde kullanılmalarına olanak tanır. Böylece, bir ofis konteyner, uzun yıllar boyunca hiçbir sorun olmadan kullanılabilir. Üstelik, rahat bir şekilde bir yerden diğerine taşınabilen ofis konteynerler, birden fazla projede de rahatlıkla kullanılabilir.

Alyans Prefabrik, sunduğu en uygun ofis konteyner fiyatları ile her bütçeye uygun ürünlere sahiptir. Eğer firmamızdan ofis konteyner fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Çözümler İçin Ofis Konteyner Binaları

Hızlı çözümler olarak ön plana çıkan ofis konteyner modelleri, pek çok avantajı da beraberinde getirir. En ucuz konteyner ofis fiyatları ile sunulan bu ürünler, yalnızca masrafsız olmalarıyla değil, rahat ve hızlı kurulumları ile de ön plana çıkar. 

Ofis konteyner yapıları, rahat tasarımları ve üstün ses yalıtım özellikleri sebebiyle en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Prefabrik ofislere kıyasla biraz daha uygun fiyatlı olan ve daha kolay bir şekilde kurulabilen ofis konteyner binaları, çalışanların rahat bir şekilde çalışmasına olanak tanıması nedeniyle ön plana çıkar. Modern görünümleri ve rahat bir biçimde dekore edilebilmeleri ile standart bir ofisten farksız olan ofis konteyner seçenekleri, özellikle kendileri ve ekipleri için rahat bir çalışma alanı oluşturmak isteyen kişilerin bir numaralı tercihidir.

İstenildiği takdirde yeniden kullanılabilen ofis konteyner binaları, geri dönüşüm açısından da harika bir seçimdir. Kolay bir şekilde demonte edilip vinç yardımıyla başka bir yere taşınabilir. Bu açıdan, geçici projelerde veya şantiyelerde sıklıkla kullanılan konteyner ofisler, pratik yapılar olarak ön plana çıkar. 
Fabrikada üretilip müşteriye ulaştırılan konteynerler, bir vinç veya forklift yardımıyla planlanan alana yerleştirilerek kullanıma hazır hale getirilir. Bazı ofis konteynerlerde ihtiyaca bağlı olarak su veya elektrik tesisatı ya da özel zemin kaplaması da bulunabilir. Elbette, bu tür hizmetlerin tamamı konteyner ofis fiyatları üzerine eklenir. 

Alyans Prefabrik tarafından kaliteli ve uygun fiyatlı materyaller ile tasarlanan konteyner yapılar; şantiyelerde veya inşaat yapmanın mümkün olmadığı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Standart konteyner ölçüleri ile imal edilen ve isteğe bağlı olarak kişiselleştirilebilen bu yapılar, Alyans Prefabrik’in uygun fiyat politikası sayesinde en uygun konteyner ofis fiyatları üzerinden müşterilere sunulur.

Hazır Ofis Konteyner Modelleri ve Özellikleri

Hazır ofis konteyner modelleri ve fiyatları, pek çok açıdan fiyat performans dengesi ile ön plana çıkar. Fabrikada üretilen ve çok sayıda kişiden oluşan ekiplere çalışma alanı sunan bu yapılar, hızlı bir biçimde kurulabilmeleri ve taşınabilirlikleri nedeniyle geçici durumlar için hızlı çözümler sunar.

İsteğe bağlı olarak tek veya çift katlı olarak imal edilebilen ofis konteyner modelleri, çalışanlara rahat bir ortam sunmayı hedefler. Yapıların üstün yalıtım özellikleri sayesinde çalışanlar; projelerine tam olarak konsantre olabilir ve dikkatleri dağılmadan çalışabilir. Özellikle boş arsalarda veya şantiyelerde tercih edilen tek katlı ofis konteyner yapıları; az kişiden oluşan ekipler için idealdir.

Biraz daha geniş bir alana ihtiyaç duyan ekipler ise çift odalı ofis konteynerlerden faydalanabilir. Birden fazla kişiye aynı anda çalışma imkanı sunan bu yapılar, çoğunlukla içeriğinde farklı bölümler barındırır. Personel sayısının yüksek olduğu firmalar tarafından rahatlıkla kullanılabilen bu yapılar, tek katlı ofis konteyner modellerine kıyasla biraz daha pahalıdır.

Hazır ofis konteyner modelleri, şantiyelerde veya geçici çalışma alanlarında rahat bir çalışma ortamı sunar. Çalışanların dışarıdan gelen gürültü ve sesten uzak bir şekilde çalışabilecekleri ortamlar sunan konteyner ofis modelleri, dikkat gerektiren ofis işlerini gerçekleştirmek için birebirdir. Ses yalıtımının bu kadar ön plana çıktığı konteyner modellerinin şantiyelerde sıklıkla tercih edilme sebebi de budur.
Farklı konteyner yapılar hakkında fiyat bilgisi almak için Alyans Prefabrik ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Konteyner ve prefabrik yapı sektörünün önde gelen isimlerinden olan firmamız, Türkiye’nin dört bir yanına yaptığı teslimatlar ile en çok tercih edilen firmalar arasındadır. 

İster acil durumlarda kullanmak ister projelerinize dahil etmek için alabileceğiniz Alyans Prefabrik konteyner ofis modelleri, en kaliteli materyallerden üretilip profesyonel ekibimiz tarafından kurulur. Kurulduktan hemen sonra kullanıma hazır hale getirilen bu yapılar, en çok tercih edilen konteyner yapı seçenekleri arasındadır. Sunduğumuz farklı konteyner yapılar, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun bir şekilde imal edilir.

Bize Ulaşabilirsiniz.

Prefabrik modellerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak, fiyat teklifi almak veya sipariş vermek isterseniz, iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek
için 7/24 çalışıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza sıkça sorulan bazı soruları aşağıda sizler için cevaplandırdık. Aklınıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Ofis Konteyner Binalarının Sizlere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?
Ofis konteyner binaları, pek çok avantajı da beraberinde getirir. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür: Kolay kurulum: Konteynerler, bir forklift veya vinç yardımıyla kurulacağı yere taşınır. Bir konteyner yapı, yerleştirildikten hemen sonra kullanıma hazırdır. Konsantrasyon: Çalışma alanlarında konsantrasyon her şeydir. Ofis konteyner yapıları, sahip oldukları ses yalıtımı niteliği sayesinde gürültüyü önleyerek çalışanların rahat bir biçimde konsantre olmasını sağlar. Sürdürülebilirlik: Konteyner yapılar, birden fazla projede rahatlıkla kullanılabilir. Aynı konteyner yapıyı farklı bir yere taşıyarak orada kullanmak mümkündür. Enerji verimliliği: Konteyner yapıların en büyük avantajlarından birisi de sundukları enerji verimliliğidir. Son teknoloji yöntemler ile üretilen bu yapılar, üstün yalıtım özelliklerine sahiptir. Uygun fiyat: Konteyner yapılar, uygun fiyatları ile de ön plana çıkar. Masraflı olmayan konteynerler, konaklama için en hesaplı çözümler arasındadır.
Ofis Konteyner Binaları Ortalama Kaç Günde İnşa Edilir
Ofis konteynerler, bir gün içerisinde tamamen kullanıma hazır hale getirilebilir. Fabrikada üretilen bu yapılar, nakliye araçlarıyla hedefe götürülerek yerleştirilir. Dekorasyon süreci de tamamlandıktan sonra kullanıma hazır hale gelen bu yapılar, en çok tercih edilen çalışma alanları arasındadır.
Ofis Konteyner Binalarının yapım süreci nasıl işler?
Ofis konteyner binalarının yapım süreci, müşteri ve üretici firmanın sürekli iletişim halinde bulunduğu bir süreçtir. Bu süreç şu şekilde işler: Müşteri, üretici firma ile iletişime geçerek istediği konteynerin detaylarını konuşur. Tasarım ve konteynerin genel özellikleri konusunda anlaşmaya varıldıktan sonra müşteri ile fiyat bilgisi paylaşılır. Müşterinin talepleri alındıktan sonra firma; ofis konteyner binasını tasarlar ve üretim aşamasına geçer. Kaliteli materyallerden üretilen konteyner yapının imalatı süresince düzenli olarak kalite kontrol yapılır. Konteynerin herhangi bir eksiklik veya hata ile üretilmediğinden emin olunur. Üretim aşaması tamamlandıktan sonra bir nakliye aracı ile konteyner müşteriye ulaştırılır.
Ofis Konteyner Binalarında kişiselleştirme yapılabilir miyim?
Evet, sipariş ettiğiniz ofis konteyner binalarında istediğiniz gibi kişiselleştirme yapabilirsiniz. Konteynerin ebattı, genel tasarımı ve barındırdığı hizmetler; sizin tercihlerinize göre düzenlenir. Bunun konteyner fiyatları üzerinde etkili olacağını, özel tasarım konteynerlerin standart yapılara kıyasla biraz daha pahalı olabileceğini unutmamalısınız.
Ofis Konteyner Binası yaptırmanın koşulları nelerdir?
Ofis konteyner yaptırırken belirli koşulları göz önünde bulundurmak gerekir. Öncelikle, konteyner yapının nerede kullanılacağı düşünülmeli, kullanılacağı yerdeki genel ihtiyaçlar göz önünde bulundurulmalı ve tasarım buna göre tamamlanmalıdır. Bunun yanında, sipariş edeceğiniz konteyner ofis yapısının bütçenizle uyumlu olmasına da özen göstermelisiniz. İhtiyacınıza en uygun ve maliyet olarak da avantajlı bir ürün seçmeye çalışmalısınız.

Tamamlanan
Projeler

Devam eden projelerimiz ve tamamlanan projelerimizi buradan takip edebilirsiniz.

Konteyner İşçi Yemekhanesi ve Yatakhane Projesi
Konteyner İşçi Yemekhanesi ve Yatakhane Projesi
Niğde Konteyner Staff Yatakhane Projesi
Niğde Konteyner Staff Yatakhane Projesi
İmpa Üç Katlı İşçi Koğuşu Projesi
İmpa Üç Katlı İşçi Koğuşu Projesi
İkitelli Toplu Konutları Konteyner İşçi Yatakhane Projesi
İkitelli Toplu Konutları Konteyner İşçi Yatakhane Projesi