Prefabrik Ofis Binaları

Çalışanlarınıza kullanışlı bir ofis ortamı sunmak istiyor ancak beton ofislerden nasıl kurtulacağınızı bilmiyorsanız prefabrik ofisler ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir! Prefabrik ofisler ister geçici ister kalıcı işyerleri olarak kullanılabilir. Çok amaçlı kullanım sunan prefabrik ofis modelleri, birbirinden farklı tasarımlar ile her türlü ofis ihtiyacını karşılamayı hedefler. Ofisler, prefabrik dükkan ve prefabrik yemekhane seçenekleriyle birlikte son zamanların en popüler prefabrik yapıları arasındadır.
İstenilen boyutlarda sipariş edilebilen prefabrik ofisler, tek kişinin çalışabileceği küçük odalardan büyük ekiplerin çalışabileceği çift katlı yapılara kadar farklı modelleri içinde barındırır. İstediğiniz her yere rahatlıkla kurulabilen prefabrik ofis yapıları – boyuta göre –bir ya da birkaç gün içerisinde kurulup kullanıma hazır hale getirilir.

Uzaktan çalışmanın giderek daha yaygın bir hale gelmesiyle birlikte şirketlerin ofis ihtiyacı da büyük oranda azalmıştır. COVID-19’un iş dünyasındaki en büyük etkilerinden birisi de fiziksel iş ortamlarına olan ihtiyacı çoğu sektör için ortadan kaldırması olmuştur. Bu noktada, özellikle küçük ve orta ölçekli firmalar, daha az maliyetle astın alabilecekleri prefabrik ofis modelleri tercih ederek daha sürdürülebilir bir yol izlemeye başlamıştır.

 Farklı boyutlarda ve tasarımlarda inşa edilebilen prefabrik ofis modelleri, birkaç kişiden oluşan ekiplere rahat bir çalışma ortamı sunar. Standart bir ofisten beklediğiniz her şeyi bulabileceğiniz prefabrik ofis modelleri, Alyans Prefabrik kalitesi ile karşınızdadır.

Prefabrik Ofis Modelleri

Alyans Prefabrik’in sunduğu birbirinden kullanışlı prefabrik ofis modelleri sayesinde çok daha rahat bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Tek katlı prefabrik ofis modelleri sayesinde küçük çaplı projeler üzerinde çalışabilir, az kişiden oluşan ekibinizle birlikte yeni işlere imza atabilirsiniz.
Biraz daha büyük çaplı projeler ve daha büyük ekipler için ise daha büyük iki katlı ofis modelleri tavsiye ederiz. Daha fazla kişiyi barındırabilen bu yapılar, orta ölçekli firmalar tarafından da kullanılabilir. Gerektiği takdirde ekleme yoluyla büyütülebilen prefabrik ofis modelleri, size bir ofiste aradığınız her şeyi sunar.

Eğer bu iki ofis modelinin de size uymadığını düşünüyorsanız her zaman Alyans Prefabrik ile iletişime geçerek istediğiniz modelde bir prefabrik ofis sipariş edebilirsiniz. Firmamız, sunduğu özelleştirme olanağı ile tamamen sizin taleplerinize uygun olarak prefabrik ofis modelleri imal eder. 

Prefabrik Ofis Fiyatları

Prefabrik ofis fiyatları, kiralık veya satılık ofislere kıyasla fazlasıyla avantajlıdır. Hızlı bir şekilde kurulabilen ve kurulduktan hemen sonra kullanıma hazır olan prefabrik ofis modelleri sayesinde hesaplı bir fiyata kendi ofisinize sahip olabilirsiniz.

Özellikle küçük çaplı şirketler veya ekiplerle çalışacak olan kişilerin bir numaralı tercihi olan prefabrik ofisler hem uygun fiyatları hem de kullanışlılık yönüyle ön plana çıkar. Bu yapıların bir diğer avantajı ise kolay bir şekilde büyütülebilmesidir. Eğer daha fazla ofis alanına ihtiyaç duyuluyorsa, prefabrik ofis binasının yanına veya üstüne bir başka prefabrik ofis konarak yapı büyütülebilir.

Modern Prefabrik Ofis Modelleri

Modern prefabrik ofis modelleri sayesinde çalışma ortamınıza çağdaş bir hava katabilirsiniz. Modern mimari ve dekorlar ile tasarlanmış olan hazır prefabrik ofis binası modelleri, çalışma ortamınızı baştan aşağı değiştirir. Dilediğiniz boyutlarda ve tasarımda imal edilebilen modern prefabrik ofis modelleri, doğru iç mekan tasarımı ile harika fikirler bulduğunuz bir ortama dönüşebilir.

İşinize odaklanabileceğiniz, yaratıcı ve üretken bir şekilde çalışabileceğiniz modern prefabrik ofis modelleri, mümkün olduğunca ses yalıtımlı şekilde tasarlanır. Böylece, dışarıdan gelen herhangi bir gürültü konsantrasyonunuzu bozmaz ve işinizi yapmanızı engellemez. Her yerde kullanabileceğiniz prefabrik ofis modelleri sayesinde iş hayatınızı zenginleştirebilirsiniz.

Size En Uygun Prefabrik Ofisler

Eğer işletmeniz için küçük bir prefabrik ofis arıyor ya da rahatsız edilmeden çalışabileceğiniz bir ortam yaratmak istiyorsanız, Alyans Prefabrik’in sunduğu ofis prefabrik seçenekleri tam size göre! Her zevke ve ihtiyaca uygun prefabrik ofis modelleri, Alyans Prefabrik kalitesine sahiptir. Birbirinden şık prefabrik ofis planları sunan firmamız, en avantajlı prefabrik ofis m2 fiyatları ile de tüm bütçelere uygun hizmet sunmayı hedefler.

Alyans Prefabrik’in sunduğu tamamen özelleştirilebilir prefabrik ofis modelleri sayesinde çalışma alanınızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Prefabrik lüks ofis modelleri sayesinde çok daha şık ve lüks bir ortamda çalışmanın keyfini çıkarabilir, ahşap prefabrik ofis modelleriyle ise daha klasik tasarımlar tercih edebilirsiniz.

Hızlı Çözümler İçin Prefabrik Ofis Modelleri

Satılık prefabrik ofis modelleri, iş hayatınıza hızlı çözümler ile canlılık katmanızı sağlar. Sıradan, sıkıcı ofislerin yerini alan prefabrik ofisler, hızlı kurulum olanağı sayesinde yalnızca bir veya birkaç gün içerisinde kullanıma hazır hale gelir. İsteğe bağlı olarak tek veya 2 katlı ofis prefabrik olarak üretilebilen bu yapılar; yalnız çalışan kişiler kadar çok sayıda kişiden oluşan ekipler için de idealdir.
Rahatlıkla monte edilip sökülebilen, genişletilip büyütülebilen bu yapılar, işletmeler için idealdir. Örneğin, büyüyen bir işletme, prefabrik ofis binaları sayesinde çalışma alanını rahatlıkla büyütebilir. Böylece, yeni bir ofis kiralamak zorunda kalmadan çalışanlarına daha geniş bir alan sunabilir.

Aynı zamanda, bu yapıların çalışan performansı üzerinde de olumlu etkisi olabileceği unutulmamalıdır. Yüksek ses yalıtımına sahip olan prefabrik ofis modelleri, dış sesin veya gürültünün çalışanları rahatsız etmesinin önüne geçer, onlara çalışacak sessiz ve sakin bir yer sunar. Böylece, bir prefabrik ofis ile çalışanlarınızın çok daha rahat bir şekilde işlerine odaklanmasını, dışarıdan gelen gürültü nedeniyle dikkatlerinin dağılmamasını sağlayabilirsiniz.

Prefabrik ofis yapılarının sunduğu dayanıklılık da bu yapıların avantajları arasındadır. Doğal afetlere veya sert hava koşullarına karşı direnç gösterebilen prefabrik yapılar, kolay kolay hasar almaz veya aşınmaz. Üstelik, uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz bu yapılar, herhangi bir bakım da gerektirmez.
Prefabrik ofis İzmir, İstanbul veya Ankara gibi büyük ticari şehirlerin tamamında büyük rağbet gören bir çözümdür. Zira, büyük şehirlerde giderek artan endüstriyelleşme nedeniyle çevre zarar görmekte, yeni ofisler inşa edecek yer kalmamakta ve konut fiyatları hızla artmaktadır. Bu duruma güzel bir çözüm ise prefabrik ofis binalarıdır. Tamamen çevre dostu materyallerden üretilen bu yapılar, kurulum aşamasında çevreye zarar vermeyerek de sürdürülebilirliğe katkı sağlar. 

Prefabrik Ofis Binaları Fiyatları 2023

Prefabrik ofis modelleri ve fiyatları, yukarıda da bahsettiğimiz üzere birden fazla etmen tarafından belirlenir. Yapının boyutu, tasarımı ve nerede kullanılacağı gibi detayları, prefabrik ofis binaları fiyatları belirlenirken önemlidir. İki katlı prefabrik ofis binaları ve tek katlı ofis binaları arasında doğal olarak belirgin bir fiyat farkı bulunmaktadır. Bu fiyat farkı, materyal kalitesinden ve ofisin sahip olduğu özelliklerden de etkilenir. Elbette, ürün kalitesi ile kıyaslandığında fiyatın hiçbir önemi olmadığını da söylemeliyiz. Zira, kaliteli ürünler, harcanan paranın karşılığını fazlasıyla verir, uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Eğer prefabrik ofis fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, Alyans Prefabrik her daim hizmetinizdedir. Firmamız, müşterilerine her daim en uygun fiyatlı ürünleri ulaştırmayı hedefler. Elbette bunu yaparken ürün kalitesinden ödün vermemek ve mümkün olduğunca kaliteleriyle ön plana çıkan ürünler ortaya koymak da başlıca hedeflerimiz arasındadır. Bizimle iletişime geçerek istediğiniz ürünün fiyatı hakkında bilgi alabilir, eğer yaptırmayı düşündüğünüz bir prefabrik ofis varsa imalat sürecini öğrenebilirsiniz.

Bize Ulaşabilirsiniz.

Prefabrik modellerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak, fiyat teklifi almak veya sipariş vermek isterseniz, iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek
için 7/24 çalışıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza sıkça sorulan bazı soruları aşağıda sizler için cevaplandırdık. Aklınıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Prefabrik Ofislerin Sizlere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?
Tüm prefabrik yapılar gibi prefabrik ofisler da beraberinde çok sayıda avantajı getirir. Bu yapıların en büyük avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz: Prefabrik yapılar, kolay bir şekilde kurulabilir ve gerekirse taşınabilir. Böylece aynı prefabrik yapıyı birden fazla projede kullanmak mümkün olur. Aynı zamanda, prefabrik ofisler, daha huzurlu ve sakin bir ofis ortamı da sağlayarak ekibinizle daha verimli bir şekilde çalışmanıza olanak tanır. Prefabrik yapılar, sağlam ve kaliteli materyalden üretilir ve mukavemetli yapılardır. Böylece kolay kolay aşınmazlar veya hasar almazlar. Bu yapıların en büyük avantajlarından birisi de uygun fiyatlı olmalarıdır. Bina inşa ettirmeye kıyasla, bir prefabrik yapı yaptırmak, çok daha uygun fiyatlıdır.
Prefabrik Ofisler Ortalama Kaç Günde İnşa Edilir
Prefabrik ofisler, ortalama bir ila birkaç gün içerisinde inşa edilip tamamen hazır hale getirilir. İnşa edilme süresi genelde üründen ürüne farklılık gösterecektir. Bir yapının boyutu, içeriğinde yer alacak hizmetler ve dekorasyonu gibi detaylar, inşaat süresi üzerinde etkili olur. Bunun yanında, inşaat sürecini tamamen profesyonel bir ekip ile yürüten Alyans Prefabrik, tüm ürünlerini en kısa sürede inşa edilecek şekilde tasarlar. Prefabrik yapılar, inşaat işlemi tamamlandığı anda kullanıma hazır hale gelir. Dolayısıyla, inşaat sonrasında fazla beklemeden yapıyı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Prefabrik Ofislerin yapım süreci nasıl işler?
Prefabrik ofisler yapım süreci aşağıdaki şekildedir: Sipariş aşaması: Bu aşamada müşteri, Alyans Prefabrik ile iletişime geçerek ihtiyaç duyduğu prefabrik yapı ile ilgili bilgi verir. Tasarım aşaması: Alyans Prefabrik’in profesyonel ekibi, müşterinin talepleri doğrultusunda bir ürün tasarlar. Üretim aşaması: Tasarlanan ürün, Alyans Prefabrik tarafından imal edilir. Üretim sürecinin her bir aşamasında yoğun bir kalite kontrol işleminden geçen prefabrik yapılar, müşterinin talepleri doğrultusunda hazırlanır. Montaj aşaması: Üretim süreci tamamlandıktan sonra, prefabrik yapı, müşterinin planladığı yere nakliye edilir. Alyans Prefabrik’in profesyonel ekibi, yapıyı buraya monte eder. Hazırlama aşaması: Genelde prefabrik yapılar kurulduktan hemen sonra kullanıma hazır hale gelir. Ancak, bazı ürünlerde elektrik ve su tesisatı gibi ek hizmetlere ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu tür durumlarda, profesyonel ekibimiz, yapıyı tamamen hazır hale getirmek için son dokunuşları yapar.
Prefabrik ofislerde kişiselleştirme yapılabilir miyim?
Evet, prefabrik yapılarınızı istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Bunun için, ürün siparişi vermeden önce Alyans Prefabrik ile iletişime geçerek istediğiniz kişiselleştirmelerle ilgili tarafımıza bilgi vermeniz gerekir. Alyans Prefabrik; müşterilerine kişiselleştirme konusunda büyük bir özgürlük sunar. Müşteriler, prefabrik yapıların dış görünüşünden ebatlarına kadar pek çok özelliğini değiştirme imkanına sahiptir. Elbette, prefabrik ofis tasarımı ve fiyatı birbiriyle yakından ilişkili olduğu için yapacağınız değişikliklerin ürünün fiyatına da yansıyacağını unutmamalısınız.
Prefabrik Ofis yaptırmanın koşulları nelerdir?
Prefabrik ofis yaptırırken belirli koşulları göz önünde bulundurmak gerekir. Öncelikle, projenin genel ihtiyaçları düşünülmeli ve prefabrik yapı bu ihtiyaçlara göre tasarlanmalıdır. Yapının tasarımı ve kişiselleştirmesi de bu noktada önem arz eder; zira, yaptıracağınız prefabrik ofis, tasarım olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılaması şarttır. Bütçe de prefabrik ofis yaptırırken göz önünde bulundurulması gereken bir etmendir. Fiyat ve performans dengesinin iyi olduğu bir tasarım seçmeye her zaman özen göstermelisiniz.

Tamamlanan
Projeler

Devam eden projelerimiz ve tamamlanan projelerimizi buradan takip edebilirsiniz.

Konteyner İşçi Yemekhanesi ve Yatakhane Projesi
Konteyner İşçi Yemekhanesi ve Yatakhane Projesi
Niğde Konteyner Staff Yatakhane Projesi
Niğde Konteyner Staff Yatakhane Projesi
İmpa Üç Katlı İşçi Koğuşu Projesi
İmpa Üç Katlı İşçi Koğuşu Projesi
İkitelli Toplu Konutları Konteyner İşçi Yatakhane Projesi
İkitelli Toplu Konutları Konteyner İşçi Yatakhane Projesi