Prefabrik Şantiye Binaları

Prefabrik şantiye modelleri, inşaat sektöründe yoğun bir kullanım alanına sahiptir. Alışılagelmiş inşaat tekniklerine kıyasla çok daha hızlı ve hesaplı bir seçenek olarak ön plana çıkmaları, prefabrik şantiye binalarının giderek artan bir popülerliğe kavuşmuş olmasının başlıca sebebidir. Fabrikada hazırlanan ve montajı yapılıp müşteriye sunulan bu yapılar, şantiye alanları başta olmak üzere çalışma ortamlarında yoğun bir kullanıma sahiptir. Genelde prefabrik yatakhane veya çeşitli prefabrik sosyal tesis binaları ile tasarlanan bu yapılar, en avantajlı prefabrik yapı tipleri arasındadır.

İnşaat projelerinde hız ve zamanlama çok önemlidir. Dolayısıyla, projelere ne kadar erken başlanır ve ne kadar kısa sürede projeler tamamlanırsa inşaat firması için o kadar iyidir. Bu sebeple, inşaat projelerinin çok daha hızlı bir şekilde hayata geçirilmesini sağlayan sistemler tercih edilir. Genellikle modüler yapılar halinde tasarlanan prefabrik şantiye binaları, fabrikada müşterilerin taleplerine uygun bir şekilde tasarlanıp üretilir. Ardından, şantiyenin kurulacağı alana nakledilip profesyonel bir ekip öncülüğünde montajlanır. Bütün bu işlemler yalnızca bir ila birkaç gün içerisinde tamamlanır. Dolayısıyla, prefabrik şantiyeler, standart inşaat yöntemleriyle inşa edilen şantiyelere kıyasla çok daha kısa bir sürede tamamlanır.

Prefabrik şantiyeler, çoğunlukla geçici veya taşınabilir yapılara ihtiyaç duyulduğunda kullanılır. Yol veya köprü yapımı, santral kurulumu ya da hızlı tamamlanması planlanan inşaat projelerinde, bu tür prefabrik yapılar daha çok tercih edilir. Prefabrik şantiyeler çoğunlukla tuvalet, kalacak yer, ofis ve depo gibi birden fazla modüler bloktan oluşur. Bu yapılar, çok sayıda kişiye hizmet etmek için tasarlanır ve genelde tek seferde birden fazla kişiyi alabilir. Örneğin, Alyans Prefabrik tarafından üretilen prefabrik yatakhane ve yemekhane modelleri, onlarca kişinin kullanımına uygun bir şekilde tasarlanır.

Prefabrik şantiye kurulumu, oldukça hızlı ve kolay bir süreçtir. Bu nedenle, prefabrik şantiyeler, bir yerden diğerine de kolaylıkla taşınabilir. Şantiye prefabrik yapıları, projelerin ilerlemesine ve durumuna bağlı olarak başka bir yere taşınabilir, kolayca demonte edilip tekrar montajlanabilir. Bu durumun en büyük avantajı da inşaat firmalarına sağladığı esnekliktir. Zira, firmalar, inşaat projelerinin farklı aşamalarında şantiye alanlarını yeniden düzenleme ihtiyacı duyabilir. Böyle bir durumda prefabrik şantiye yapılarına olan ihtiyaç da büyük olacaktır.

Prefabrik şantiye binaları, ekonomik açıdan da pek çok avantaja sahiptir. Prefabrik şantiye Ankara modelleri, fabrika ortamında seri üretim yöntemleri ile üretilir. Böylece, ürünlerin maliyeti de görece düşüktür. Üstelik, kullanılan materyalin de pahalı olmaması, şantiye prefabrik fiyatları üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Ürünün maliyetini bir kenara koyarsak, prefabrik şantiye binalarının inşaat sürecini hızlandırması, işçilik maliyetini ve işgücü gereksinimini de büyük oranda azaltır. Bu sayede projelerin toplam maliyeti düşer ve firmalar tasarruf eder.

Prefabrik Şantiye Bina Modelleri

Prefabrik şantiye binaları, genellikle müşterinin talep ve ihtiyaçlarına uygun olarak imal edilir. Prefabrik yapılar dendiğinde sektörün öncü firmalarından olan Alyans Prefabrik, her türlü şantiye alanında kullanılabilecek binaları müşterilere sunar.

Kaliteli yapı seçenekleri ile müşterilerine en iyi ürünleri sunmayı hedefleyen Alyans Prefabrik, hesaplı prefabrik şantiye bina fiyatları ile de ön plana çıkar. Alyans Prefabrik’in ekonomik fiyat politikasına uygun olarak sunulan modeller, sağlam ve kaliteli materyaller kullanılarak üretilir. Üstelik, Alyans Prefabrik, üretim sürecinin her aşamasında ürünlerini yoğun bir kalite kontrolden geçirerek kullanışlı yapılar üretmeyi hedefler.

Alyans Prefabrik, sunduğu kaliteli ürünler ile şantiyelerdeki tüm ihtiyaçları karşılayacak yapılar imal eder. Prefabrik kafeterya, yemekhaneler, yatakhaneler ve yaşam alanları sayesinde bir prefabrik şantiye yalnızca birkaç gün içerisinde oluşturulabilir. İstenildiği takdirde boyutu, hizmetleri ve tasarımı değiştirilebilen prefabrik şantiye bina modelleri, çok sayıda kişiye ev sahipliği yapabilir.

Alyans Prefabrik, ürünlerinde en kaliteli materyalleri kullanır. Tasarım aşamasından nakliye sürecine kadar her aşamasında kalite kontrolden geçirilen ürünler, eksiksiz ve hatasız bir biçimde hedefine ulaştırılır. Alyans Prefabrik kalitesi ile sunulan prefabrik şantiye bina modelleri, tüm ihtiyaçları en iyi şekilde karşılar.

Prefabrik Şantiye Binaları Fiyatı

Prefabrik şantiye fiyatları ve modelleri, çok sayıda faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bina tipi, boyutu, malzeme kalitesi, yapının genel tasarımı, ek hizmetleri ve nakliyesi gibi detaylar, bu faktörlerin başlıcalarıdır. Prefabrik şantiye fiyatları da büyük oranda bu faktörlere göre belirlenir. Eğer müşterinin talep ettiği özelleştirmeler söz konusu ise, bu özelleştirmelerin maliyeti de genelde fiyata eklenir.
Elbette, prefabrik şantiye binaları her zaman geleneksel inşaat yöntemlerine göre çok daha uygun bir seçenek olarak ön plana çıkar. Zira, fabrikada üretilen ve kısa bir montaj sonrasında hazır hale gelen bu yapılar, çok daha uygun fiyatlıdır. Prefabrikasyon adı verilen bu süreç, işçilik maliyetlerini de azaltır.
Elbette, binanın tipi de prefabrik şantiye binaları fiyatları üzerinde etkisi olan başlıca faktörler arasındadır. Örneğin, küçük boyutlu prefabrik WC duş binaları diğerlerine kıyasla çok daha uygun fiyatlı bir seçenektir. Bunun yanında, daha büyük ölçekli yatakhane veya yemekhane gibi yapılar, biraz daha pahalı olabilir. Aynı şekilde müşterilerin sipariş ettiği özel prefabrik şantiye Ankara yapıları da m2 fiyatı ve yapıya dahil olan hizmetler dahil edilerek hesaplanır. Dolayısıyla daha büyük ve karmaşık yapılar biraz daha maliyetli olabilir.

Malzeme kalitesi ve yapının genel tasarımı da fiyatları etkileyen başlıca unsurlar arasındadır. Kaliteli materyallerin kullanıldığı özel tasarım bir prefabrik şantiye, genel olarak diğer yapılara kıyasla biraz daha maliyetlidir. Elbette, yapının sahip olduğu ek hizmetler de bu fiyat üzerinde etkilidir. Elektrik tesisatı, su tesisatı, ısıtma sistemi veya kaplama gibi hizmetlere sahip şantiye binaları, standart prefabrik yapılara kıyasla biraz daha pahalı olabilir.

Nakliye süreci de prefabrik yapıların fiyatlarını belirleyen başlıca etmenler arasındadır. Küçük çaplı prefabrik yapıların taşınması çok daha kolayken daha büyük yapıların taşınması için daha büyük araçlara ihtiyaç duyulur. Bu durum, prefabrik şantiye binaları fiyatları ve nakliye fiyatlarının bir arada ödenmesi demektir.

Hızlı ve Kolay Çözümler İçin Prefabrik Şantiyeler

Eğer inşaat projeniz, arsanız veya etkinliğiniz için kullanabileceğiniz prefabrik yapılar arıyorsanız, Alyans Prefabrik, sunduğu hızlı ve kolay çözümler ile en kaliteli şantiye binalarını size sunar. Firmamızın sunduğu prefabrik şantiyeler, sundukları hızlı ve kolay kurulum imkanı ile ön plana çıkar.

En çok tercih edilen prefabrik şantiye Ankara modelleri, az yer kaplamaları ve kolay monte edilmeleri sebebiyle tercih edilir. Parçaları fabrikada üretilen ve müşterinin belirlediği alanda kolay bir şekilde kurulabilen bu yapılar, kurulduktan hemen sonra kullanıma hazır hale gelir. Kurulumu fazla efor gerektirmeyen bu yapıların kurulması, genellikle bir ila birkaç gün içerisinde tamamlanmış olur.
Alyans Prefabrik’in profesyonel ekibi tarafından kurulan prefabrik şantiyeler, size oldukça makul bir kurulum ücreti üzerinden sunulur. Yapının boyutuna ve ulaştırılacağı yere göre değişebilen bu ücret, genellikle ürünün fiyatına dahildir. Elbette, betonarme yapılara kıyasla prefabrik yapılar, her açıdan daha avantajlı ve uygun fiyatlı seçenekler olarak ön plana çıkar.

Şantiyelerde çalışan işçilerin her türlü ihtiyacını karşılaması için tasarlanan prefabrik şantiye Ankara modelleri, pek çok avantajı da beraberinde getirir. Fabrikada üretilip kolayca montajlanan bu yapılar, acil şantiye kurma ihtiyacı olan projeler için birebirdir. Kurulacağı yere nakledildikten sonra hızlıca monte edilerek kullanıma hazır hale getirilen bu yapılar, istenildiği takdirde bir yerden diğerine rahatlıkla taşınabilir. İnsanların ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı boyutlarda ve tasarımlarda üretilebilmeleri de prefabrik şantiye binaları dendiğinde akla gelen avantajlar arasındadır. Böylece, farklı hacimlerde projeler için farklı büyüklükte binalar kullanılabilir.

Prefabrik Şantiye Modellerinde Sürdürülebilir Çözümler

Prefabrik şantiye modelleri, çevreci ve sürdürülebilir çözümler olarak da ön plana çıkar. Üstelik, prefabrik şantiyelerde kurulan atık yönetimi sistemleri sayesinde çok daha etkili bir biçimde atıklar ayrıştırılabilir ve geri dönüşüm gerçekleştirilebilir. Aynı prefabrik şantiye modelinin tekrar ve tekrar kullanılabilir olması da bu yapıların sürdürülebilirliğini arttırır.

Buna ek olarak, tamamen geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilen prefabrik şantiye yapıları, sundukları yüksek enerji verimliliği ile israfı önler. Bazı durumlarda, prefabrik yapılar, güneş enerjisi veya benzeri sürdürülebilir enerji sistemleri ile donatılarak verimlilik arttırılabilir. Genelde arsalarda kullanılan prefabrik yapılarda tercih edilen güneş enerjisi sistemleri, enerji harcamalarının minimum seviyeye çekmek için idealdir.

Tüm İhtiyaçlarınıza Uygun Prefabrik Şantiye Modelleri

Şantiye binaları, fabrikada hazır bir şekilde imal edilip profesyonel bir ekip tarafından oldukça kısa bir sürede kurulur. Müşterinin isteğine bağlı olarak çeşitli boyut ve tasarımlarda üretilebilen bu yapılar, farklı amaçlarla kullanılabilir. En çok tercih edilen prefabrik şantiye bina modelleri aşağıdaki gibidir:
Prefabrik tuvalet ve duş modelleri: İşçilerin tuvalet ihtiyacını hızlı bir şekilde karşılaması için tasarlanan yapılardır. Rahat bir kullanım sunan bu yapılar hem tuvalet hem de duş üniteleri barındırır. İsteğe bağlı olarak tek kişilik veya çok kişilik olarak üretilebilen bu yapılar, en çok tercih edilen prefabrik yapıların başında gelir.

Prefabrik ofis: Özellikle firmaların veya şirketlerin tercih ettiği bu prefabrik yapı modeli, çalışma alanlarında ve şantiyelerde en çok tercih edilen yapı türleri arasındadır. İşçilerin rahatlıkla çalışabileceği bu yapılar, ses yalıtımı özelliği ile sunulur. Böylece, beyaz yakalı çalışanlar, kalabalık şantiye ortamında rahatsız edilmeden rahatlıkla çalışabilir. İsteğe bağlı olarak bir veya birkaç ofisten oluşan kompleksler de inşa ettirmek mümkündür; çok sayıda kişinin eşzamanlı olarak kullanabildiği bu yapılar, her açıdan avantajlı bir kullanım sunar.

Prefabrik yatakhaneler: Çok sayıda işçinin aynı anda kullanabileceği prefabrik yatakhaneler, tek veya çift katlı olarak tasarlanabilir. Şantiyelerde rahatlıkla kullanılabilen bu yapılar, çalışanlara ve misafirlere sıcak bir konaklama sunar. Müşteri isteğine bağlı olarak tuvalet ve depo gibi ek odalarla birlikte üretilebilen prefabrik yatakhanelerin mümkün olduğunca çok kişiye aynı anda kalacak yer sunması hedeflenir.

Prefabrik yemekhaneler: Yemek ihtiyacını karşılamak için birebir olan prefabrik yemekhane yapıları da en çok tercih edilen prefabrik şantiye binaları arasındadır. Yatakhaneler gibi çift veya tek katlı olarak tasarlanabilen bu yapılar, isteğe bağlı olarak daha büyük boyutlarda da imal edilebilir. Aynı zamanda, müşteri isteğine bağlı olarak, prefabrik yemekhanelere bir mutfak da eklenebilir. Böylece yalnızca hazır alınan yemeklerin değil, yemekhanede hazırlanan yiyeceklerin de işçilere sunulması sağlanır.

Prefabrik kafeteryalar: Biraz ortam değişikliği her zaman gereklidir. İşçiler, boş vakitlerinin çoğunu yemekhanede veya dinlenme alanlarında geçirmeyi tercih eder. Ancak insanlar zaman zaman farklı bir şeyler yemek veya daha ferah bir ortamda vakit geçirmek isteyebilir. İşçilerin dinlenmek ve vakit geçirmek için kullanabileceği prefabrik kafeteryalar, yemekhanelerin yanına alternatif olarak yerleştirilebilir. Bu yapılar, istendiği takdirde tuvalet ünitesi ve mutfak ile birlikte de imal edilebilir.

Bütün bunların yanı sıra, prefabrik şantiye binalarının inşaat süreci, betonarme yapılara göre fazlasıyla hızlıdır. Fabrikada imal edilen bina parçaları, sürekli bir kalite kontrol sürecinden geçerek en kaliteli ürünlerin ortaya konması sağlanır. Bu sürecin sonunda yapılar, müşteri tarafından belirlenen yere nakledilir ve profesyonel bir ekip tarafından kurulumu gerçekleştirilir. Bundan sonra, yapının elektrik ve su tesisatı, dekorasyonu ve diğer ek hizmetleri montajı yapılır. Elbette, kurulum ve nakliye ücreti, ürünün boyutuna ve içerisinde bulunan hizmetlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Farklı prefabrik yapılar hakkında bilgi almak ve fiyat konusundaki sorularınız için Alyans Prefabrik ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Prefabrik yapı sektörünün önce gelen isimlerinden olan firmamız, Türkiye’nin dört bir yanına yaptığı teslimatlar ile en çok tercih edilen prefabrik yapı firmaları arasındadır. 
İster acil durumlarda kullanmak üzere ister projelerinize dahil etmek için alabileceğiniz Alyans Prefabrik yapıları, en kaliteli materyallerden üretilip profesyonel ekibimiz tarafından kurulur. Sunduğumuz farklı prefabrik yapılar, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun bir şekilde imal edilir.

Arsa Ölçülerinize En Uygun Prefabrik Şantiye Modelleri ve Fiyatları

Prefabrik şantiye modellerinin en çok tercih edildiği yerlerden birisi de kişisel arsalardır. İmarı olmayan veya inşa yapmanın mümkün olmadığı bahçelerde ve arsalarda rahatlıkla kullanılabilen bu yapılar için, betonarme yapılara kıyasla çok daha kolay bir şekilde izin alınabilir. Üstelik, prefabrik şantiye modelleri, tam özelleştirme imkanı sayesinde müşterinin tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Prefabrik tuvalet modellerinden yatakhanelere, ofislerden evlere kadar birbirinden faydalı çok sayıda prefabrik şantiye modelleri, arsanızda ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size sunar.

Bu yapılar, tamamen sizin arsa ölçülerinize uygun bir biçimde tasarlanır ve kullanımınıza sunulur. Talep ve ihtiyaçlarınıza uygun bir biçimde üretilen Alyans Prefabrik şantiye yapıları, size istediğiniz rahatlığı sunar. Yalnızca konaklama amacıyla değil, birbirinden farklı sebeplerle rahatlıkla kullanabileceğiniz prefabrik yapılar; şantiye, fuar veya etkinlik alanı kurmak için de birebirdir. Gerekli izinlere ve ruhsatlara sahipseniz ticari amaçlarla da kullanabileceğiniz birbirinden kullanışlı prefabrik şantiye modelleri, her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamaya yeter.

Arsa ölçülerinize en uygun prefabrik şantiye modelleri ve fiyatları, Alyans Prefabrik kalitesi ile sizlere sunulur. Firmamız ile iletişime geçerek arsa ölçülerinizi iletebilir, size en uygun prefabrik şantiye modellerinin hangileri olduğunu öğrenebilirsiniz. Uygun fiyat politikasına sahip olan firmamız, her daim en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlardan sunmayı hedefler. 

Bize Ulaşabilirsiniz.

Prefabrik modellerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak, fiyat teklifi almak veya sipariş vermek isterseniz, iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek
için 7/24 çalışıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza sıkça sorulan bazı soruları aşağıda sizler için cevaplandırdık. Aklınıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Prefabrik Şantiye Binalarının Sizlere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?
Tüm prefabrik yapılar gibi prefabrik şantiyeler de beraberinde çok sayıda avantajı getirir. Bu yapıların en büyük avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz: Prefabrik yapılar, kolay bir şekilde kurulabilir ve gerekirse taşınabilir. Böylece aynı prefabrik yapıyı birden fazla projede kullanmak mümkün olur. İşçilere daha rahat konaklayabilecekleri, ihtiyaçlarını giderecekleri ve zaman geçirebilecekleri ortamlar sağlayarak motivasyonlarını arttırabilirsiniz. Yol ve yemek masrafına daha avantajlı bir yaklaşım ola prefabrik şantiye seçenekleri, yatırımcıları fazla masraf yapmaktan kurtarır. Enerji verimliliği yönüyle ön plana çıkan prefabrik şantiye modelleri, çevreci bir yaklaşım olmaları nedeniyle de sıklıkla tercih edilir. Prefabrik yapılar, sağlam ve kaliteli materyalden üretilir ve mukavemetli yapılardır. Böylece kolay kolay aşınmazlar veya hasar almazlar. Bu yapıların en büyük avantajlarından birisi de uygun fiyatlı olmalarıdır. Bina inşa ettirmeye kıyasla, bir prefabrik yapı yaptırmak, çok daha uygun fiyatlıdır.
Prefabrik Şantiye Binaları Ortalama Kaç Günde İnşa Edilir
Prefabrik şantiyeler, ortalama bir ila birkaç gün içerisinde inşa edilip tamamen hazır hale getirilir. İnşa edilme süresi genelde üründen ürüne farklılık gösterecektir. Bir yapının boyutu, içeriğinde yer alacak hizmetler ve dekorasyonu gibi detaylar, inşaat süresi üzerinde etkili olur. Bunun yanında, inşaat sürecini tamamen profesyonel bir ekip ile yürüten Alyans Prefabrik, tüm ürünlerini en kısa sürede inşa edilecek şekilde tasarlar. Prefabrik şantiyeler, birden fazla yapının bir araya gelerek oluşturduğu kompleksler olduğu için bu yapıların inşaatı genellikle diğer prefabrik yapılara kıyasla biraz daha uzun sürebilmektedir. Ancak geleneksel inşaat yöntemlerine göre çok daha hızlı bir süreç olan prefabrik yapıların monte edilmesi yalnızca birkaç gün sürer.
Prefabrik Şantiye Binalarının yapım süreci nasıl işler?
Prefabrik şantiye binalarının yapım süreci aşağıdaki şekildedir: Sipariş aşaması: Bu aşamada müşteri, Alyans Prefabrik ile iletişime geçerek ihtiyaç duyduğu prefabrik yapı ile ilgili bilgi verir. Tasarım aşaması: Alyans Prefabrik’in profesyonel ekibi, müşterinin talepleri doğrultusunda bir ürün tasarlar. Üretim aşaması: Tasarlanan ürün, Alyans Prefabrik tarafından imal edilir. Üretim sürecinin her bir aşamasında yoğun bir kalite kontrol işleminden geçen prefabrik yapılar, müşterinin talepleri doğrultusunda hazırlanır. Montaj aşaması: Üretim süreci tamamlandıktan sonra, prefabrik yapı, müşterinin planladığı yere nakliye edilir. Alyans Prefabrik’in profesyonel ekibi, yapıyı buraya monte eder. Hazırlama aşaması: Genelde prefabrik yapılar kurulduktan hemen sonra kullanıma hazır hale gelir. Ancak, bazı ürünlerde elektrik ve su tesisatı gibi ek hizmetlere ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu tür durumlarda, profesyonel ekibimiz, yapıyı tamamen hazır hale getirmek için son dokunuşları yapar.
Prefabrik Şantiye Binalarında kişiselleştirme yapılabilir miyim?
Evet, prefabrik yapılarınızı istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Bunun için, ürün siparişi vermeden önce Alyans Prefabrik ile iletişime geçerek istediğiniz kişiselleştirmelerle ilgili tarafımıza bilgi vermeniz gerekir. Alyans Prefabrik; müşterilerine kişiselleştirme konusunda büyük bir özgürlük sunar. Müşteriler, prefabrik yapıların dış görünüşünden ebatlarına kadar pek çok özelliğini değiştirme imkanına sahiptir. Örneğin, bazı firmalar, sipariş ettikleri prefabrik şantiye binalarına kendi adlarını ya da logolarını ekletir. Elbette, prefabrik şantiye binalarının tasarımı ve fiyatı birbiriyle yakından ilişkili olduğu için yapacağınız değişikliklerin ürünün fiyatına da yansıyacağını unutmamalısınız.
Prefabrik Şantiye Binası yaptırmanın koşulları nelerdir?
Prefabrik şantiye binaları yaptırırken belirli koşulları göz önünde bulundurmak gerekir. Öncelikle, projenin genel ihtiyaçları düşünülmeli ve prefabrik yapı bu ihtiyaçlara göre tasarlanmalıdır. Yapının tasarımı ve kişiselleştirmesi de bu noktada önem arz eder; zira, yaptıracağınız prefabrik şantiye binaları, tasarım olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılaması şarttır. Bunun yanında, fonksiyonelliği de göz önünde bulundurmayı unutmamalısınız. Yaptırdığınız şantiye binaları yalnızca tasarımsal olarak değil, kullanışlılık açısından da ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size sunmalıdır. Bütçe de prefabrik şantiye binaları yaptırırken göz önünde bulundurulması gereken bir etmendir. Fiyat ve performans dengesinin iyi olduğu bir tasarım seçmeye her zaman özen göstermelisiniz.

Tamamlanan
Projeler

Devam eden projelerimiz ve tamamlanan projelerimizi buradan takip edebilirsiniz.

Konteyner İşçi Yemekhanesi ve Yatakhane Projesi
Konteyner İşçi Yemekhanesi ve Yatakhane Projesi
Niğde Konteyner Staff Yatakhane Projesi
Niğde Konteyner Staff Yatakhane Projesi
İmpa Üç Katlı İşçi Koğuşu Projesi
İmpa Üç Katlı İşçi Koğuşu Projesi
İkitelli Toplu Konutları Konteyner İşçi Yatakhane Projesi
İkitelli Toplu Konutları Konteyner İşçi Yatakhane Projesi