Prefabrik Wc Duş Yapıları

Prefabrik şantiyeler başta olmak üzere çok sayıda yerde kullanılan prefabrik WC duş binaları, büyük bir kullanım kolaylığı sunar. Tuvalet inşa ettirmeye kıyasla çok daha uygun fiyatlı olan prefabrik yapılar; fuar, şantiye, prefabrik kent ya da geçici etkinlik alanlarında tercih edilir. İsteğe bağlı olarak farklı yerlerde kullanılabilen, kolay bir biçimde demonte edilip taşınabilen prefabrik WC duş binaları; prefabrik yemekhane ve yatakhane gibi diğer yapılar ile bir arada kullanılarak prefabrik bir yaşam alanı oluşturabilir. Bu yapıların sunduğu bir diğer avantaj ise sürdürülebilirliktir; prefabrik yapıların imalatı ve kurulumu sırasında inşaat atığı ortaya çıkmaz ve çevreye zarar verici maddeler kullanılmaz. Bu yönleriyle prefabrik yapılar çevre dostu alternatifler olarak ön plana çıkar.

Prefabrik WC Duş Bina Modelleri

Prefabrik WC duş bina modelleri, genellikle müşterinin talep ve ihtiyaçlarına uygun olarak imal edilir. Prefabrik yapılar dendiğinde sektörün öncü firmalarından olan Alyans Prefabrik, tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli prefabrik WC duş modelleri sunar.

Kaliteli yapı seçenekleri ile müşterilerine en iyi ürünleri sunmayı hedefleyen Alyans Prefabrik, hesaplı prefabrik WC duş bina fiyatları ile de ön plana çıkar. Alyans Prefabrik’in ekonomik fiyat politikasına uygun olarak sunulan ekonomik modeller, sağlam ve kaliteli materyaller kullanılarak üretilir. Üstelik, Alyans Prefabrik, üretim sürecinin her aşamasında ürünlerini yoğun bir kalite kontrolden geçirerek kullanışlı yapılar üretmeyi hedefler.

Alyans Prefabrik, sunduğu tam özelleştirebilirlik ile tüm müşterilerine ihtiyaç duydukları prefabrik WC duş binasını tasarlama imkanı sunar. İstenildiği takdirde boyutu, hizmetleri ve tasarımı değiştirilebilen prefabrik WC duş binası seçenekleri, Alyans Prefabrik kalitesi ile tüm müşterilere sunulur.
Alyans Prefabrik, tüm ürünlerini kaliteli materyal ile üretir. Tasarım aşamasından nakliye sürecine kadar her aşamasında kalite kontrolden geçirilen ürünler, eksiksiz ve hatasız bir biçimde müşterilere ulaştırılır. Alyans Prefabrik kalitesi ile sunulan prefabrik WC duş binaları, tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar.

Prefabrik WC Duş Bina Fiyatları

Prefabrik WC duş binaları fiyatları, birden fazla etmen tarafından belirlenir. Alyans Prefabrik’in sunduğu birbirinden farklı prefabrik WC duş seçeneği söz konusudur. Bu nedenle, farklı prefabrik WC duş modelleri için farklı fiyatlardan söz etmek mümkündür.

 Prefabrik yapıların fiyatları belirlenirken etkili olan başlıca etmen, boyut ve kullanılan materyaldir. Genelde daha küçük çaplı projelerde tercih edilen tek kişilik WC ve duş modelleri, fiyat olarak da daha hesaplıdır. Genellikle bir adet WC ve bir adet duş kabininin yer aldığı bu tür WC duş binaları, daha uygun fiyatlı olmaları ile ön plana çıkar.

Daha büyük yapılarda ise fiyatların daha yüksek olduğunu söylemek mümkündür. Birden fazla kişiye hizmet sunabilen yapılara ihtiyaç varsa, prefabrik WC duş bina fiyatları biraz daha yüksek olan modellere bakmakta fayda vardır. Bu tür yapılar genellikle bir ya da iki adet duş ve iki ya da dört adet tuvaletten oluşur.

Özel tasarım prefabrik WC duş binaları ise tamamen müşterinin talepleri doğrultusunda tasarlanır. Özellikle büyük çaplı projelerde ve şantiyelerde tercih edilen bu tür yapılar, çok sayıda kişiye hizmet verecek şekilde tasarlanır. Ancak bu tür yapıların fiyat olarak biraz daha pahalı olacağını da göz önünde bulundurmakta fayda vardır. Eğer prefabrik WC duş bina fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız Alyans Prefabrik ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Çözümler İçin Prefabrik WC Duş Binaları

Kamuya açık alanlarda tuvalet ihtiyacını karşılamak için kurulabilen prefabrik WC duş binaları, şık tasarımları ve kullanışlılıkları ile ön plana çıkar. Yerleşimlerde, sosyal tesislerde veya arazilerde rahatlıkla kullanılabilecek olan prefabrik WC duş binaları, tamamen sizin istediğiniz şekilde tasarlanır. Özellikle geçici yerleşimlerde veya betonarme bina yaptırmanın mümkün olmadığı yerlerde tercih edilen bu yapılar, bina yaptırmaya kıyasla çok daha kolay bir şekilde kurulabilir. İnşa ettirmek için gereken izinlerin görece daha az olması, prefabrik yapıların en hızlı inşaat çözümleri arasında yer almasını sağlar.

En çok tercih edilen prefabrik WC duş binaları, şantiyeler veya geçici yerleşimler için birebirdir. Hızlı bir şekilde kurulabilen bu yapılar, acil ihtiyaçların karşılanması için idealdir. Fuar veya kamp alanı gibi yerlerde de sıklıkla tercih edilen kullanışlı prefabrik WC duş binaları 2023, pek çok avantajı da beraberinde getirir. 

Prefabrik WC duş binaları, tamamen fabrikada üretilir. Kurulacağı yere nakledildikten sonra hızlıca monte edilerek kullanıma hazır hale getirilen bu yapılar, istenildiği takdirde bir yerden diğerine rahatlıkla taşınabilir. Müşterinin talebine ve ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı boyutlarda ve tasarımlarda üretilebilmeleri de prefabrik WC duş binaları 2023 modellerinin başlıca avantajları arasındadır.
En kullanışlı prefabrik WC duş binaları, özellikle geçici tuvalet ihtiyacının karşılaması için kullanılır. Çok sayıda işçinin çalıştığı şantiyeler, bu tür yapıların en çok kullanıldığı alanlar arasındadır. Prefabrik ofis ve yaşam alanlarının tercih edildiği prefabrik yerleşimlerde veya etkinlik alanlarında da prefabrik WC duş binaları kullanılır.

Hazır Prefabrik WC Duş Bina Modelleri ve Özellikleri

Birbirinden farklı ve avantajlı prefabrik WC duş binası modelleri, çeşitli durumlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcıya büyük bir özgürlük sunan ve kolay kurulumu ile acil durumlarda kullanmak için birebir olan bu yapılar, her bütçeye uygun model çeşitliliği ile de ön plana çıkar. Bu noktada, WC duş modellerinin, çeşitli özellikleri ile farklı ihtiyaçlara cevap vermeyi hedeflediğini belirtebiliriz. Bu yapılar, kendi içlerinde genellikle dört ayrı gruba ayrılır ve her bir prefabrik WC duş türünün özellikleri farklıdır. Bu dört grubu şu şekilde sıralamamız mümkündür:

Tek kişilik prefabrik WC duş: Daha az kişiye hizmet vermesi amacıyla inşa edilen bu prefabrik WC duş bina modelleri; tek kişinin kullanımına uygun olarak tasarlanır. Fabrikada üretilirken su ve elektrik tesisatı yapılan bu WC duş türü, küçük çaplı projeler için olmazsa olmazdır.

Büyük prefabrik WC duş: Standart modellere kıyasla daha fazla kişiye hizmet verecek biçimde tasarlanan bu prefabrik WC duş binaları 2023; tek seferde üç veya dört kişi tarafından kullanılabilir. Aynı şekilde bu yapılar da su ve elektrik tesisatı tamamlanmış bir biçimde sunulur.

İçinde yalnızca WC veya duş bulunan yapılar: Yalnızca bir adet tuvaletin ya da banyonun bulunduğu bu tür yapılar, genelde tek kişilik olarak imal edilir. İçerisinde lavabo gibi parçaların da bulunduğu bu yapılar da su ve elektrik tesisatı tamamlanmış bir biçimde sunulur.

Özel tasarım WC duş modelleri: Tamamen müşterinin taleplerine bağlı olarak tasarlanan özel prefabrik WC duş modelleri, farklı büyüklüklerde ve tasarımlarda olabilir. İsteğe bağlı olarak tek ya da birden fazla kişiye hizmet verebilen özel tasarım prefabrik WC duş binaları, en çok tercih edilen prefabrik WC duş binaları modellerinin başında gelir.

Bütün bunların yanı sıra, prefabrik WC duş bina modelleri, görece kolay bir inşaat sürecine sahiptir. Fabrikada imal edilen yapıların müşteri tarafından belirlenen yere götürülüp birleştirilmesiyle kurulan prefabrik WC duş binaları, oldukça düşüp bir kurulum ücretine sahiptir. Dolayısıyla, betonarme yapılarla kıyaslandığında, bir prefabrik WC duş binası yaptırmak fazlasıyla uygun fiyatlı olmaktadır. Elbette, kurulum ve nakliye ücreti, ürünün boyutuna ve içerisinde bulunan hizmetlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Farklı prefabrik yapılar hakkında bilgi almak ve fiyat konusundaki sorularınız için Alyans Prefabrik ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Prefabrik yapı sektörünün önde gelen isimlerinden olan firmamız, Türkiye’nin dört bir yanına yaptığı teslimatlar ile en çok tercih edilen prefabrik yapı firmaları arasındadır. 
İster acil durumlarda kullanmak üzere ister projelerinize dahil etmek için alabileceğiniz Alyans Prefabrik yapıları, en kaliteli materyallerden üretilip profesyonel ekibimiz tarafından kurulur. Sunduğumuz farklı prefabrik yapılar, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun bir şekilde imal edilir.

Bize Ulaşabilirsiniz.

Prefabrik modellerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak, fiyat teklifi almak veya sipariş vermek isterseniz, iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek
için 7/24 çalışıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza sıkça sorulan bazı soruları aşağıda sizler için cevaplandırdık. Aklınıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Prefabrik WC Duş Binalarının Sizlere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?
Tüm prefabrik yapılar gibi prefabrik WC duş binaları da beraberinde çok sayıda avantajı getirir. Bu yapıların en büyük avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz: Prefabrik yapılar, kolay bir şekilde kurulabilir ve gerekirse taşınabilir. Böylece aynı prefabrik yapıyı birden fazla projede kullanmak mümkün olur. Sağlam ve kaliteli materyalden üretilir ve mukavemetli yapılardır. Böylece kolay kolay aşınmazlar veya hasar almazlar. Bu yapıların en büyük avantajlarından birisi de uygun fiyatlı olmalarıdır. Bina inşa ettirmeye kıyasla, bir prefabrik yapı yaptırmak, çok daha uygun fiyatlıdır.
Prefabrik WC Duş Binaları Ortalama Kaç Günde İnşa Edilir
Prefabrik WC duş binaları, ortalama bir ila birkaç gün içerisinde inşa edilip tamamen hazır hale getirilir. İnşa edilme süresi genelde üründen ürüne farklılık gösterecektir. Bir yapının boyutu, içeriğinde yer alacak hizmetler ve dekorasyonu gibi detaylar, inşaat süresi üzerinde etkili olur. Bunun yanında, inşaat sürecini tamamen profesyonel bir ekip ile yürüten Alyans Prefabrik, tüm ürünlerini en kısa sürede inşa edilecek şekilde tasarlar. Prefabrik yapılar, inşaat işlemi tamamlandığı anda kullanıma hazır hale gelir. Dolayısıyla, inşaat sonrasında fazla beklemeden yapıyı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Prefabrik WC Duş Binalarının yapım süreci nasıl işler?
Prefabrik WC duş binalarının yapım süreci aşağıdaki şekildedir: Sipariş aşaması: Bu aşamada müşteri, Alyans Prefabrik ile iletişime geçerek ihtiyaç duyduğu prefabrik yapı ile ilgili bilgi verir. Tasarım aşaması: Alyans Prefabrik’in profesyonel ekibi, müşterinin talepleri doğrultusunda bir ürün tasarlar. Üretim aşaması: Tasarlanan ürün, Alyans Prefabrik tarafından imal edilir. Üretim sürecinin her bir aşamasında yoğun bir kalite kontrol işleminden geçen prefabrik yapılar, müşterinin talepleri doğrultusunda hazırlanır. Montaj aşaması: Üretim süreci tamamlandıktan sonra, prefabrik yapı, müşterinin planladığı yere nakliye edilir. Alyans Prefabrik’in profesyonel ekibi, yapıyı buraya monte eder. Hazırlama aşaması: Genelde prefabrik yapılar kurulduktan hemen sonra kullanıma hazır hale gelir. Ancak, bazı ürünlerde elektrik ve su tesisatı gibi ek hizmetlere ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu tür durumlarda, profesyonel ekibimiz, yapıyı tamamen hazır hale getirmek için son dokunuşları yapar.
Prefabrik WC Duş Binalarında kişiselleştirme yapılabilir miyim?
Evet, prefabrik yapılarınızı istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Bunun için, ürün siparişi vermeden önce Alyans Prefabrik ile iletişime geçerek istediğiniz kişiselleştirmelerle ilgili tarafımıza bilgi vermeniz gerekir. Alyans Prefabrik; müşterilerine kişiselleştirme konusunda büyük bir özgürlük sunar. Müşteriler, prefabrik yapıların dış görünüşünden ebatlarına kadar pek çok özelliğini değiştirme imkanına sahiptir. Elbette, prefabrik WC duş binası tasarımı ve fiyatı birbiriyle yakından ilişkili olduğu için yapacağınız değişikliklerin ürünün fiyatına da yansıyacağını unutmamalısınız.
Prefabrik WC Duş Binası yaptırmanın koşulları nelerdir?
Prefabrik WC duş binası yaptırırken belirli koşulları göz önünde bulundurmak gerekir. Öncelikle, projenin genel ihtiyaçları düşünülmeli ve prefabrik yapı bu ihtiyaçlara göre tasarlanmalıdır. Yapının tasarımı ve kişiselleştirmesi de bu noktada önem arz eder; zira, yaptıracağınız prefabrik WC duş binası, tasarım olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılaması şarttır. Bütçe de prefabrik WC duş binası yaptırırken göz önünde bulundurulması gereken bir etmendir. Fiyat ve performans dengesinin iyi olduğu bir tasarım seçmeye her zaman özen göstermelisiniz.

Tamamlanan
Projeler

Devam eden projelerimiz ve tamamlanan projelerimizi buradan takip edebilirsiniz.

Konteyner İşçi Yemekhanesi ve Yatakhane Projesi
Konteyner İşçi Yemekhanesi ve Yatakhane Projesi
Niğde Konteyner Staff Yatakhane Projesi
Niğde Konteyner Staff Yatakhane Projesi
İmpa Üç Katlı İşçi Koğuşu Projesi
İmpa Üç Katlı İşçi Koğuşu Projesi
İkitelli Toplu Konutları Konteyner İşçi Yatakhane Projesi
İkitelli Toplu Konutları Konteyner İşçi Yatakhane Projesi