Wc Duş Kabin

Geniş çaplı projelerde, şantiye alanlarında veya çalışma ortamlarında tercih edilen WC duş kabin modelleri, sunduğu kolaylıklar nedeniyle en çok tercih edilen kabin modelleri arasında yer alır. Modern kabin veya panel kabin modellerinden imal edilebilen WC duş kabin seçenekleri, kullanışlı yapılarıyla ön plana çıkar. Rahat bir kullanım için tasarlanan bu yapılar, en çok tercih edilen kabin çözümleri arasında yer alır.

2023 WC duş kabin modelleri, çok amaçlı bir kullanım sunar. İçeriğinde hem duş hem de tuvalet ünitelerini barındıran bu yapılar hem tek kişilik hem de çok kişilik modellere sahiptir. Bunun yanında özel tasarım 2023 WC duş kabin modelleri ile çok daha fazla kişiye hizmet sunabilen WC duş modelleri yaptırılabilir. 

WC duş kabin modelleri, uygun fiyatları nedeniyle de ön plana çıkar. Birbirinden avantajlı WC duş kabin modelleri ve fiyatları sayesinde müşteriler, çok amaçlı kabin modellerine en uygun fiyatlardan ulaşabilir. Alyans Prefabrik tarafından sunulan en kullanışlı WC duş kabin modelleri, sundukları birbirinden avantajlı özellikler nedeniyle de tercih edilir.

WC Duş Kabin Modelleri

En kullanışlı WC duş kabin modelleri, çalışma alanlarında tuvalet ve duş ihtiyacının karşılamak için birebirdir. İstenilen her ortamda rahatlıkla kullanılabilen en kaliteli WC duş kabinler; farklı kapasitelerde tasarlanabilir. Standart WC duş kabinleri bir tuvalet ve bir duş ünitesinden oluşurken daha büyük modellerde birkaç farklı ünite bulunabilir. Ayrıca, daha fazla kişiye hizmet verecek şekilde özel tasarım WC duş kabinler de imal edilebilir.

Alyans Prefabrik, sunduğu en ucuz WC duş kabin seçenekleri ile tüm müşterilerine her zaman en kaliteli ürünleri en uygun fiyattan sunmayı hedefler. Bahçede, sosyal tesislerde, askeri yerleşimlerde, arsada veya şantiyede kullanılabilen bu en kaliteli WC duş kabinler, fiyat ve performans dengesi açısından avantajlı yapılardır.

WC Duş Kabin Fiyatları

WC duş kabin modelleri ve fiyatları fazlasıyla değişkendir. Farklı firmaların ürettiği modeller arasında hem tasarım hem de fiyat açısından farklılıklar söz konusu olabilir. Bu nedenle, WC duş kabin fiyatları hakkında bilgi almak için yapabileceğiniz en iyi şey bir üretici firma ile iletişime geçmektir.

Kabin yapıların fiyatları belirlenirken etkili olan başlıca etmen, boyut ve kullanılan materyaldir. Genelde daha küçük çaplı projelerde tercih edilen tek kişilik kabin modelleri, fiyat olarak da daha hesaplıdır. Bir adet WC ve bir adet duş kabininin yer aldığı bu tür WC duş binaları, daha uygun fiyatlı olmaları ile ön plana çıkar. Daha büyük yapılarda ise fiyatların daha yüksek olduğunu söylemek mümkündür. Birden fazla kişiye hizmet sunabilen yapılara ihtiyaç varsa, fiyatları biraz daha yüksek olan kabinlere bakmakta fayda vardır. Bu tür yapılar genellikle bir ya da iki adet duş ve iki ya da dört adet tuvaletten oluşur.

Özel tasarım WC duş kabin binaları ise tamamen müşterinin talepleri doğrultusunda tasarlanır. Genelde büyük çaplı projelerde ve şantiyelerde tercih edilen bu tür yapılar, çok sayıda kişiye hizmet verecek şekilde tasarlanır. Bahçe veya arsalarda kullanılan WC duş kabin seçenekleri de genellikle özel tasarım olarak tercih edilir. Ancak bu tür yapıların fiyat olarak biraz daha pahalı olacağını da göz önünde bulundurmakta fayda vardır.

Alyans Prefabrik, ürettiği en ucuz WC duş kabin yapıları ile her bütçeye uygun seçenekler sunmayı hedefler. En uygun WC duş kabin modelleri ve fiyatları dendiğinde akla gelen firmamız, her ihtiyaca uygun yapılar üretir.

Hızlı Çözümler İçin WC Duş Kabinler

Bir şantiyede, bahçede ya da arsada rahatlıkla kullanabileceğiniz WC duş kabinleri, kolay kurulum olanağı sebebiyle hızlı çözümler sunar. Alyans Prefabrik tarafından sunulan WC duş kabinler; uygun WC duş kabin fiyatları ile de ön plana çıkar.

Sektörün en tanınan firmaları arasında yer alan Alyans Prefabrik’in ürettiği WC duş kabin seçenekleri, kullanıcılara pek çok avantaj sunar. Üstün yalıtım özelliği ve tüm tesisatlarının hazır bir şekilde sunulması sayesinde tıpkı normal bir tuvalet gibi kullanabileceğiniz WC duş kabinleri, çok sayıda kişiye hizmet sağlayabilir.

Hazır WC Duş Kabin Modelleri ve Özellikleri

Birbirinden farklı ve avantajlı WC duş kabin modelleri, çeşitli durumlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcıya büyük bir özgürlük sunan ve kolay kurulumu ile acil durumlarda kullanmak için birebir olan bu yapılar, her bütçeye uygun model çeşitliliği ile de ön plana çıkar. Bu noktada, WC duş modellerinin, çeşitli özellikleri ile farklı ihtiyaçlara cevap vermeyi hedeflediğini belirtebiliriz. Ancak WC duş kabin modellerinin sahip olduğu genel özellikleri şu şekilde sıralamamız mümkündür:

Avantajlı fiyatları: WC duş kabinler, avantajlı WC duş kabin fiyatları sayesinde her bütçeye uyum sağlar. Her türlü projede rahatlıkla kullanabilen bu yapılar, geleneksel tuvaletlere kıyasla bütçe dostu bir çözüm olarak ön plana çıkar.

Özel tasarım: İstenildiği takdirde müşterinin ihtiyaçlarına uygun özel tasarım WC duş kabinler üretilebilir. Farklı boyutlarda ve kapasitede kabinler, farklı projelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Üstün yalıtım: Genellikle sandviç panel teknolojisi kullanılarak üretilen WC duş kabin modelleri, üstün yalıtım özellikleri ile dikkat çeker. Soğuk havalarda rahat bir şekilde duş almaya olanak tanıyan bu yapılar, enerji verimliliği açısından da öne çıkar.

Pratiklik: WC duş kabinleri, tüm tesisatları hazır bir şekilde fabrikadan müşteriye ulaştırılır. Sıcak su, lavabo ve taharet musluğu gibi özelliklerin tamamına sahip olan pratik WC duş kabinleri, bir tuvalette aranan her şeye sahiptir.

Çevre dostu: WC duş kabin yapıları, betonarme yapılara göre çok daha çevre dostu bir çözüm sunar. Fabrikada, üretim aşamasında, tamamen çevreci yöntemler ile tasarlanan kabinler, betonarme yapıların aksine inşaat atığına sebep olmaz ve doğaya zarar vermez. Geri dönüştürülebilir materyalden üretilen bu tür yapılar, çoğu zaman bir güneş enerjisi sistemi ile donatılıp tamamen sürdürülebilir bir kullanım sunabilir. 

Bütün bu avantajlarının yanı sıra, Alyans Prefabrik tarafından üretilen WC duş kabin modelleri, görece kolay bir üretim sürecine sahiptir. Fabrikada tamamen müşterinin talep ve ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlanıp üretilen WC duş kabin modelleri, profesyonel ekibimiz tarafından müşterinin belirlediği yere götürülüp monte edilir. Kurulduktan sonra anında kullanıma hazır hale gelen WC duş kabin modellerimiz, şantiyelerde veya geçici projelerde kullanmak için birebirdir. Betonarme yapılarla kıyaslandığında, bir WC duş kabini yaptırmak fazlasıyla uygun fiyatlıdır. Elbette, kurulum ve nakliye ücreti, ürünün boyutuna ve içerisinde bulunan hizmetlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Farklı kabinlerimiz hakkında bilgi almak ve fiyat konusundaki sorularınız için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Prefabrik yapı sektörünün önce gelen isimlerinden olan Alyans Prefabrik, Türkiye’nin dört bir yanına yaptığı teslimatlar ile en çok tercih edilen prefabrik yapı firmaları arasındadır. 
İster acil durumlarda kullanmak üzere ister projelerinize dahil etmek için alabileceğiniz Alyans Prefabrik kabinleri, en kaliteli materyallerden üretilip profesyonel ekibimiz tarafından kurulur. Sunduğumuz farklı kabin yapılar, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun bir şekilde imal edilir.

Bize Ulaşabilirsiniz.

Prefabrik modellerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak, fiyat teklifi almak veya sipariş vermek isterseniz, iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek
için 7/24 çalışıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza sıkça sorulan bazı soruları aşağıda sizler için cevaplandırdık. Aklınıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

WC Duş Kabinlerin Sizlere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?
WC duş kabinlerin sunduğu başlıca avantajlar şu şekilde sıralanabilir: Kolay kurulum: WC duş kabinler, fazlasıyla kolay bir kurulum sürecine sahiptir. Kurulacağı alana nakledilen yapı, önceden belirlenen alana kolay bir şekilde kurularak kullanıma hazır hale getirilir. Pratik kullanım: WC duş kabinler, hem duş hem de tuvalet ünitesi sayesinde pratik bir kullanım sunar. Genelde küçük yapılar olmaları, kabinlerin her yere rahatlıkla yerleştirilebilmesini sağlar. Uygun fiyat: Kabinler, diğer prefabrik yapılara kıyasla çok daha uygun fiyatlıdır. Taşınabilirlik: Bir WC duş kabin, birden fazla projede rahatlıkla kullanılabilir. Bulunduğu yerden kolay bir şekilde kaldırılıp taşınabilen bu yapılar, her proje için ayrı kabin satın alma ihtiyacınızı ortadan kaldırır.
WC Duş Kabinler Ortalama Kaç Günde İnşa Edilir
Bir WC duş kabin yapısının inşası fazlasıyla hızlı bir şekilde gerçekleşir. Normal şartlarda, bir WC duş kabinin monte edilmesi yalnızca bir gün içerisinde tamamlanır. Elbette, yapının dekorasyonu veya bazı tasarımsal detayları sebebiyle bu sürenin uzaması da mümkündür.
WC Duş Kabinlerin Yapım Süreci Nasıl İşler?
WC duş kabinlerin yapım süreci, fazlasıyla düzenli ve kontrollü bir şekilde işler. Aşağıda, bu sürecin nasıl ilerlediğini görebilirsiniz: İlk olarak, firmamızla iletişime geçerek istediğiniz kabin ile ilgili detayları tarafımızla paylaşırsınız. Paylaştığınız detaylara bağlı olarak kabini tasarlarız. Tasarlanan kabin, en kaliteli materyaller kullanılarak fabrikamızda üretilir. Üretim aşamasının her bir sürecinde kalite kontroller gerçekleştirilir, böylece ürünün herhangi bir hata veya eksiklik olmadan size sunulması sağlanır. Üretimi tamamlanan ürün, sizin belirlediğiniz yere ulaştırılarak bir vinç ya da forklift yardımıyla yerleştirilir.
WC Duş Kabinlerde Kişiselleştirme Yapabilir Miyim?
Evet, yaptıracağınız WC duş kabin yapılarında kişiselleştirme yapabilirsiniz. Alyans Prefabrik, WC duş kabin yapılarını üretirken her zaman müşterilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur. Ürün siparişi vermek için firmamızla iletişime geçtiğinizde istediğiniz boyut ve tasarım detaylarını bize iletebilirsiniz. Böylece, ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize uygun bir ürün ortaya koyarak size istediğiniz ürünü sunabiliriz. Kişiselleştirme sonucunda üründe yapılacak olan değişikliklerin, WC duş kabin fiyatları üzerinde de değişikliğe sebep olabileceğini belirtmeliyiz. Özellikle boyut olarak büyük bir kabin sipariş ederseniz, kabin metre kare fiyatı üzerinden maliyet artacaktır.
WC Duş Kabin Yaptırmanın Koşulları Nelerdir?
WC duş kabin yaptırmanın başlıca koşulları şu şekilde sıralanabilir: İhtiyaç: Bir kabin yaptırırken dikkat etmeniz gereken unsurlardan birisi neye ihtiyacınız olduğudur. Zira kabinin boyutu, kapasitesi ve tasarımı sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanır. Materyal: Kabinde kullanılacak olan materyal de önem arz eder. Bir kabin yaptırırken hangi materyalin kullanılmasını istediğinizi belirtmeniz bu açıdan faydalı olacaktır. Kimi firmalar yalnızca tek bir materyal ile çalıştığı için sizin istediğiniz materyalden kabin üreten bir firma ile çalışmanız gerektiğini de ekleyelim. Bütçe: Bir kabin yaptırırken bütçenize dikkat etmelisiniz. Kabin yaptırtacağınız firma ile önceden konuşmak, bütçe konusunda anlaşmanızı sağlar.

Tamamlanan
Projeler

Devam eden projelerimiz ve tamamlanan projelerimizi buradan takip edebilirsiniz.

Konteyner İşçi Yemekhanesi ve Yatakhane Projesi
Konteyner İşçi Yemekhanesi ve Yatakhane Projesi
Niğde Konteyner Staff Yatakhane Projesi
Niğde Konteyner Staff Yatakhane Projesi
İmpa Üç Katlı İşçi Koğuşu Projesi
İmpa Üç Katlı İşçi Koğuşu Projesi
İkitelli Toplu Konutları Konteyner İşçi Yatakhane Projesi
İkitelli Toplu Konutları Konteyner İşçi Yatakhane Projesi