İzmir Konteyner

Çok amaçlı kullanım sunan ve rahat bir şekilde kurulan konteynerler, en uygun fiyatlı yapılar arasında yer alır. Genellikle taşımacılık alanında kullanılan konteynerler, özellikle ticari limanlara ev sahipliği yapan illerimizde yaygın bir şekilde kullanılır. Limanı nedeniyle ülkemizin önde gelen ticari merkezleri arasında olan İzmir konteyner taşımacılığı açısından ön plana çıkar. Elbette, konteynerler, taşımacılık sektörü dışında konaklama veya şantiye alanı oluşturma gibi amaçlarla da kullanılabilir. 

Konteynerlerin en büyük avantajı hem masraftan tasarruf etme imkanı tanımaları hem de farklı projelerde kullanım olanağı sunmalarıdır. Özellikle söz konusu inşaat firmaları olduğunda birden fazla şantiyede kullanılabilecek konteynerler almak, proje sahibi firmanın, daha önemli yerlere harcamak üzere paradan tasarruf etmesini sağlar. Eğer siz de İzmir ve çevresinde faaliyet gösteren bir inşaat projesi yürütüyorsanız, doğru İzmir konteyner firmaları ile çalışmalısınız. İzmir konteyner dendiğinde akla gelen ilk firmalardan olan Alyans Prefabrik’in sunduğu uygun konteyner fiyatları İzmir ve çevresinde rakipsizdir.  Konteyner yapılar; İzmir ve çevresinde yürütülen inşaat projelerinde, burada yer alan arsalarda, tesislerde veya askeri yapılarda rahatlıkla kullanılabilir. Şantiyelerde kullanılan konteynerler hem uygun konteyner fiyatları İzmir nedeniyle hem de kolay kurulum özellikleri sebebiyle tercih edilir. Farklı amaçlarla kullanılmak üzere üretilen farklı konteyner modelleri sayesinde hızlı ve geri dönüştürülebilir yaşam alanları inşa etmek hiç de zor değildir. 

İzmir inşaat ve taşımacılık sektörünün en büyük hacme sahip olduğu iller arasındadır. Bu durum, şantiyelerde ve taşımacılıkta kullanılacak kaliteli ve uygun fiyatlı şantiye talebini de arttırır. Neyse ki bu talebi karşılamak için hazır olan Alyans Prefabrik; ürettiği konteynerler ve prefabrik yapılar ile müşterilerinin hizmetindedir. Sunduğu uygun İzmir konteyner fiyatları sayesinde, Alyans Prefabrik, fiyat ve performans açısından avantajlı ürünler sunar.

izmir-konteyner-1686313100

İzmir konteyner Modelleri

İzmir satılık konteyner modelleri, birbirinden farklı modeller ile çeşitli ihtiyaçlara cevap vermeyi hedefler. Fabrikada müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan bu konteynerler; istek doğrultusunda özelleştirilebilir, farklı boyut ve tasarımlarda olabilir. Konteyner imalatı İzmir sayesinde konteynerler; elektrik bağlantısı, zemin kaplaması, vitrifiyesi ve her türlü tesisatı imalat aşamasında tamamlanmış bir şekilde müşteriye ulaştırılır. 

 • WC Duş Konteyneri

İzmir prefabrik konteyner ürünlerinin en çok tercih edilenleri arasında WC duş konteyneri yer alır. Şantiyelerde veya konteyner yaşam alanlarında kullanılan WC duş konteynerleri, güçlü çelik konstrüksiyona sahip olup yüksek mukavemete sahip ürünlerdir. Sürekli taşınmaya ve farklı yerlerde kullanılmaya uygun olan bu yapılar, müşteriye, su ve elektrik tesisatı tamamlanmış bir halde sunulur. Bu konteynerler, çok sayıda kişinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.  İsteğe göre alafranga veya alaturka tuvalet ile imal edilebilen WC duş konteynerleri, bir banyoda olması gereken her türlü mekanizmaya sahiptir. En çok tercih edilen İzmir satılık konteyner firmaları arasında yer alan Alyans Prefabrik; WC duş konteynerlerini tasarlarken tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurur.

 • Konteyner Yaşam Evi

Kolay kurulum ve genişletme olanağı sunan konteyner yaşam evleri, bir evde olması gereken her şeye sahip bir şekilde üretilir. Alyans Prefabrik’in en popüler satılık konteyner İzmir seçenekleri arasında yer alan konteyner yaşam evleri; arsalarda, arazilerde veya gerekirse şantiyelerde kullanılabilir. Güvenli bir yapı tarzına sahip olan bu Ankara konteyner çeşidi, üstün izolasyon özelliğine sahiptir. Konteyner yaşam evleri içlerinde oda, tuvalet ve mutfak gibi yaşam alanları barındırır. Bu İzmir satılık konteyner modeli, tüm elektrik, kaplama ve tesisat süreçleri tamamlanmış olarak kullanıcıya sunulur.

 • Konteyner Ofis

En çok tercih edilen konteyner İzmir türleri arasında yer alan konteyner ofis, son zamanlarda giderek daha popüler bir hale gelmiştir. Özellikle uzaktan çalışma kültürünün artışıyla birlikte büyük ofislere olan ihtiyaç azalmış, firmalar daha küçük ofisler tercih etmeye başlamıştır. Az çalışana sahip olan firmaların rahatlıkla kullanabileceği konteyner ofis ürünleri; rahat, güvenilir ve ekonomik ofisler ortaya koymanın en kolay yoludur. Kolayca monte edilebilen ve farklı yerlere sorunsuz bir şekilde taşınabilen konteyner ofis seçenekleri, müşteri taleplerine uygun bir şekilde tasarlanır.

 • Konteyner Yemekhane

Farklı projelerde kullanmaya uygun konteyner yemekhane seçenekleri, en çok tercih edilen konteyner İzmir modelleri arasındadır. Konteyner yemekhanelere şantiyelerde, okullarda ve askeri yapılarda rastlanabilir.  Geniş olmaları ve aynı anda çok sayıda kişiyi barındırabilmeleri sebebiyle de sıklıkla tercih edilir. Konteyner yemekhanenin ergonomik yerleşim planları ve kullanışlı mutfak sistemi ile hazırlanan yemeğin rahat bir şekilde dağıtılmasını sağlar. İçinde çok sayıda kişinin oturup yemek yiyebildiği bu yapılar, tüm üniteleri kullanıma hazır bir şekilde müşteriye ulaştırılır. Özel izolasyon, epoksi ve sızdırmazlık özellikleri de konteyner yemekhanelerin en büyük artıları arasındadır.

 • Konteyner Yatakhane

Şantiyelerde ve farklı tesislerde kullanılan konteyner yatakhane modelleri, iklim koşullarına göre tasarlanıp üretilir. Süreli projeler için yatakhane inşa etme ihtiyacını ortadan kaldıran konteyner yatakhaneler, maliyet açısından da standart yatakhanelerden daha avantajlıdır.
Kendi içinde birkaç kişilik odalara sahip olan konteyner yatakhane yapıları; isteğe bağlı olarak ranzalar, klima ve soyunma dolapları yerleştirilip teslim edilebilir. Ses ve ısı yalıtımı açısından avantajlı olan bu yapılar, kullanışlı ve güvenilir olmalarıyla da ön plana çıkar.

İzmir konteyner Fiyatları

Konteyner fiyatları İzmir, firmadan firmaya ve üründen ürüne değişiklik gösterebilir. Konteyner yapının boyu, kapasitesi veya hangi amaçla kullanıldığı gibi pek çok faktör, konteyner fiyatlarının belirlenmesinde etkilidir. Bu nedenle, en uygun konteyner fiyatları İzmir seçenekleri için farklı firmalar ile iletişime geçmek ve fiyat bilgisi almakta fayda vardır.

Bu noktada, Alyans Prefabrik, en kaliteli İzmir konteyner fiyatları ile ön plana çıkar. Ürünlerini tamamen müşteri talepleri doğrultusunda üreten Alyans Prefabrik; üstün ürün kalitesi ile tanınır.
Eğer fiyat ve ürün bilgisi almak istiyorsanız, Alyans Prefabrik yalnızca bir telefon uzağınızdadır.

İzmir Konteyner Modellerinin inşaat süreci

İzmir konteyner modellerinin inşaat süreci hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Bu süreçleri üretim ve montaj olarak ikiye bölmemiz mümkündür. Üretim süreci şu şekilde işler:

 • Müşteri; kendine en uygun konteyneri, ölçülerini ve konteynerde bulunması gereken özellikleri firmamıza iletir.
 • Konteynerin genel yapısı ve tasarımı hakkında konuşulur, detaylar netleştirilir.
 • Konteyner, Alyans Prefabrik’in fabrikasında dikkatli bir şekilde üretilir.
 • Üretim sırasında halihazırda kalite kontrollerinden geçen konteyner, üretimden sonra da bir kalite kontrol sürecine girer. Bu süreci başarıyla geçen konteyner gönderime hazır hale getirilir.
 • Konteyner, müşterinin İzmir’deki adresine teslim edilir.
 • Bunun ardından, konteynerin montaj sürecine geçilir:
 • Konteyner yapının yerleştireceği zemin önceden hazırlanır.
 • Konteyner, yerleştirileceği yere vinç veya forklift yardımıyla konur.
 • Eğer birden fazla konteyner birleştirilecekse, bunlar dikkatli bir şekilde bir araya konur.
 • Eğer gerekiyorsa elektrik ve su tesisatıyla ilgili son ayarlamalar yapılır.
 • Konteynerin iç dekorasyonu – mobilyalar ve eşyalar – yerleştirilir.

Bütün bu süreçlerin sonunda konteyner tamamen kullanıma hazır hale gelir. Bir konteynerin montajı genellikle bir gün kadar kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Ancak daha fazla konteynerin kullanıldığı durumlarda montaj süreci de uzar.

Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza sıkça sorulan bazı soruları aşağıda sizler için cevaplandırdık. Aklınıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

İzmir Konteyner Modellerinin Sizlere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?
İzmir konteyner modelleri, çok sayıda avantaja sahiptir. Bu yapıların sunduğu en büyük avantajları şu şekilde sıralayabiliriz: Farklı projelerde tekrar tekrar kullanılabilir. Vinç veya forklift yardımıyla kolayca taşınabilir. Konteynerler üstün yalıtım özelliğine sahiptir. Genellikle prefabrik yapılara kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Çok amaçlı bir şekilde kullanılabilir. Elektrik ve su tesisatı, zemin ve tavan kaplaması gibi tüm düzenlemeler fabrikada tamamlanıp müşteriye böyle sunulur. Arzu edildiği gibi kişiselleştirilebilir ve istenilen ölçülerde sipariş edilebilir.
İzmir Konteyner Modelleri Ortalama Kaç Günde İnşa Edilir?
Bir İzmir konteyner modelinin inşa edilmesi, yapının boyutuna göre değişiklik gösterir. Büyük bir konteyner, yaklaşık birkaç günlük bir inşaat süreci sonunda inşa edilebilir. Daha küçük konteynerlerde ise bu işlem genelde bir günü geçmez. Standart konteynerlerin inşası için gereken tek şey forklift veya vinçtir. Konteyner, yerleştirilmesi planlanan alana bu araçlar vasıtasıyla konduktan sonra işlem tamamlanır. WC duş konteyneri gibi modellerde kanalizasyon veya gider bağlantısı da yapılacağından bu işlem biraz daha uzun sürebilir.
İzmir Konteyner Modellerinin yapım süreci nasıl işler?
Bir konteyner modelinin yapım süreci, çeşitli kalite kontrol ve yönetimi süreçleriyle birlikte yürür. İlk aşama, konteyner modelinin mühendislik ve tasarım sürecidir. Modelin neye benzeyeceği, nasıl görüneceği, ebatları ve daha pek çok detay bu aşamada belirlenir. Bir sonraki süreçte ise konteynerin dış ve iç yüzeyinde kullanılacak malzemeler belirlenir. Çeşitli kaynak ve montaj yöntemleri ile birleştirilen malzemeler, yalıtım malzemeleriyle kaplanır ve boyama işlemi gerçekleştirilir. Buraya kadar karmaşık bir üretim sürecinden geçen konteynerler, herhangi bir hata ya da uygunsuzluk tespit edilmediği takdirde müşteriye sunulur.
İzmir Konteyner Modellerinde kişiselleştirme yapılabilir miyim?
Evet, İzmir konteyner modellerinde istediğiniz gibi kişiselleştirme yapabilirsiniz. Bunun için, ürün siparişi vermeden önce Alyans Prefabrik ile iletişime geçerek istediğiniz kişiselleştirmelerle ilgili tarafımıza bilgi vermeniz gerekir. Alyans Prefabrik olarak müşterilerimize özellikle konteyner boyutları ve tasarımıyla ilgili kişiselleştirme sunuyoruz. Elbette, üründe yapılacak olan kişiselleştirmelerin fiyatın da değişikliğe uğramasına neden olabileceğini unutmamalısınız.
İzmir Konteyner Modelleri yaptırmanın koşulları nelerdir?
Bir İzmir konteyner modelleri yaptırırken belirli koşulları göz önünde bulundurmak gerekir. Öncelikle, projenin genel ihtiyaçları düşünülmeli, konteyner bu ihtiyaçlara göre tasarlanmalıdır. Konteynerin tasarımı ve kişiselleştirmesi de bu noktada önem arz eder; zira, yaptıracağınız konteynerin tasarım olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılaması şarttır. Bütçe de İzmir konteyner modelleri yaptırırken göz önünde bulundurulması gereken bir etmendir. Fiyat ve performans dengesinin iyi olduğu bir konteyner seçmeye her zaman özen göstermelisiniz.

Bize Ulaşabilirsiniz.

Prefabrik modellerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak, fiyat teklifi almak veya sipariş vermek isterseniz, iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek
için 7/24 çalışıyoruz.