Kabin

Panel Kabin
Panel Kabin
Metropol Kabin
Metropol Kabin
Wc Duş Kabin
Wc Duş Kabin
Güvenlik Kabini
Güvenlik Kabini
Bekçi Kabini
Bekçi Kabini
Büfe Kabini
Büfe Kabini
Özel Üretim Kabinler
özel üretim kabin
Modern Kabin
Modern Kabin

Çok amaçlı bir şekilde kullanabileceğiniz, fiyatının hakkını veren ve sürdürülebilir bir yapı arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Alyans Prefabrik, sunduğu benzersiz kabin seçenekleri sayesinde her yerde her amaçla kullanılabilecek çözümler sunar. Panel kabin teknolojisi ile üretilen Alyans Prefabrik kabinler, üstün yalıtım ve ses geçirmezlik nitelikleri ile ofis ve çalışma alanlarının olmazsa olmazıdır. Üstelik, WC duş kabin gibi farklı kabin seçenekleri de çeşitli ihtiyaçları karşılamaya yönelik hızlı ve avantajlı çözümler sunar.

Alyans Prefabrik tarafından sunulan kabin seçenekleri, en uygun fiyatlardan kullanıcılara sunulur. En kaliteli materyallerden üretilen ve üretim sürecinin her bir aşamasında kalite kontrol işlemlerinden geçirilen yapılar, her türlü ihtiyacınızı rahatlıkla karşılamanıza olanak tanır. Kolay kurulumu ve istendiği takdirde rahatlıkla yerinden taşınabilmesi ile ön plana çıkan kabinler, modern ve minimalist tasarımları ile de dikkat çeker. 

Kabin Modelleri

Farklı ihtiyaçlara cevap verebilen kullanışlı kabin modelleri, hayat kurtarıcı çözümler olarak ön plana çıkar. Her yerde rahatlıkla kullanılabilen bu yapılar, çok amaçlıdır. Bekçi kulübesi, tuvalet ya da depolama alanı olarak tasarlanabilen kabin seçenekleri, kullanılan materyal sayesinde üstün yalıtım imkanı sunar.
Alyans Prefabrik, sunduğu en ucuz kabin seçenekleri ile her zaman en kaliteli ürünleri en uygun fiyattan sunmayı hedefler. Son teknoloji yöntemler ve en kaliteli materyaller ile üretilen Alyans Prefabrik kabin seçenekleri, yüksek performanslı ürünlerdir. Bahçenizde, arsanızda veya şantiyede kullanabileceğiniz en ucuz kabin seçenekleri, fiyat ve performans dengesi açısından avantajlı yapılardır.

Kabin Fiyatları

Kabin fiyatları fazlasıyla değişkendir. Farklı firmaların ürettiği modeller arasında hem tasarım hem de fiyat açısından farklılıklar söz konusu olabilir. Bu nedenle, kabin fiyatları hakkında bilgi almak için yapabileceğiniz en iyi şey bir üretici firma ile iletişime geçmektir. 
Alyans Prefabrik, sunduğu en uygun prefabrik kabin fiyatları ile her bütçeye uygun seçenekler sunmayı hedefler. En uygun kabin fiyatları dendiğinde akla gelen firmamız, her ihtiyaca uygun yapılar üretir.

Hızlı Çözümler İçin Kabinler

En kaliteli kabin modelleri, sundukları hızlı çözümleri ile ön plana çıkar. Bu kabin özellikleri, uygun fiyatlı ve kolay kurulabilir olmaları nedeniyle tercih edilir. İstenildiği takdirde bir şantiyede güvenlik kulübesi olarak kullanılabilen ya da inşaat yapılması mümkün olmayan bir yere konaklama amacıyla yerleştirilebilecek olan bu yapılar, hayat kurtarıcıdırlar.
Elbette, kabinlerin en çok kullanıldığı bir başka yer ise şantiyelerdir. Soğuk havalarda bekçilere ve güvenliklere oturacak sıcak bir yer sunan kabinler, işçilerin daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına olanak tanır. Kolay bir şekilde kurulabilen ve hafif yapıları nedeniyle kolayca taşınabilen kabinler, birden fazla projede rahatlıkla kullanılabilir.
Alyans Prefabrik tarafından sunulan en uygun kabin seçenekleri, sundukları avantajlar sebebiyle dikkat çeker. Üstün kabin özellikleri ile ön plana çıkan bu yapılar hem fiyat hem de kullanışlılık açısından benzersizdir. 

Hazır Kabin Modelleri ve Özellikleri

Hazır kabin modelleri, sundukları avantajlar ile ön plana çıkar. En kaliteli kabin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:
Standart kabinler: Standart kabinler, sundukları kullanım kolaylığı ve uygun fiyat avantajı ile ön plana çıkar. Bu prefabrik kabinler, her bütçeye uyum sağlar ve farklı projelerde rahatlıkla kullanılabilir.
Metropol kabinler: Çağdaş şehir mimarisinden esinlenen bu yapılar, şık bir görünüşe sahiptir. Genel olarak standart boyutta olan metropol kabinler, kolaylıkla kurulup kullanıma hazır hale getirilebilir.
Özel tasarım kabinler: Tamamen müşterinin ihtiyaç ve tercihlerine göre tasarlanan bu kabinler, kabin modelleri ile kıyaslandığında biraz daha pahalı olabilir. Farklı boyutlarda ve tasarımlarda olabilen özel tasarım kabinler, her ihtiyaca uygun çözümler sunar.

Yenilikçi Minimalist ve Konforlu Kabinler

Modern görünümleri, kaliteli yapıları ve sundukları konfor nedeniyle tercih edilen kabinler; yenilikçi ve minimalist tasarımlarıyla da dikkat çeker. Son zamanlarda popülerleşen minimalist tasarım anlayışına uygun bir biçimde imal edilen bu yapılar, istenildiği gibi dekore edilerek kullanıma hazır hale getirilir.
Kabinler; bahçelerde veya arsalarda, depo ya da çalışma alanı olarak rahatlıkla kullanılabilir. Böyle amaçlarla kullanılan kabinler, bahçenin genel havasıyla uyumlu olacak bir şekilde dekore edilmelidir. Elbette, bir kabini konaklama amacıyla kullanmak da gayet mümkündür. Genelde birkaç kişinin kalabileceği büyüklükte olan kabin modelleri, doğru tasarım ile sevimli bir kulübeye çevrilebilir.
 

Bize Ulaşabilirsiniz.

Prefabrik modellerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak, fiyat teklifi almak veya sipariş vermek isterseniz, iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek
için 7/24 çalışıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza sıkça sorulan bazı soruları aşağıda sizler için cevaplandırdık. Aklınıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Kabinlerin Sizlere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?
Kabinlerin sunduğu başlıca avantajlar şu şekilde sıralanabilir: Kolay kurulum: kabinler, fazlasıyla kolay bir kurulum sürecine sahiptir. Kurulacağı alana nakledilen yapı, önceden belirlenen yere kolay bir şekilde kurularak kullanıma hazır hale getirilir. Pratik kullanım: Genelde küçük yapılar olmaları, kabinlerin her yere rahatlıkla yerleştirilebilmesini sağlar. Aynı zamanda, çok amaçlı kullanıma uygun olmaları nedeniyle bir kabini farklı amaçlar için kullanmak da mümkündür. Uygun fiyat: Gerek daha küçük olmaları gerek kullanılan materyal nedeniyle kabinler, diğer prefabrik yapılara kıyasla çok daha uygun fiyatlıdır. Taşınabilirlik: Bir kabin, birden fazla projede rahatlıkla kullanılabilir. Bulunduğu yerden kolay bir şekilde kaldırılıp taşınabilen bu yapılar, her proje için ayrı kabin satın alma ihtiyacınızı ortadan kaldırır.
Kabinler Ortalama Kaç Günde İnşa Edilir
Bir kabin yapısının inşası fazlasıyla hızlı bir şekilde gerçekleşir. Normal şartlarda, bir kabinin monte edilmesi yalnızca bir gün içerisinde tamamlanır. Elbette, yapının dekorasyonu veya bazı tasarımsal detayları sebebiyle bu sürenin uzaması da mümkündür.
Kabinlerin yapım süreci nasıl işler?
Kabinlerin yapım süreci, fazlasıyla düzenli ve kontrollü bir şekilde işler. Aşağıda, bu sürecin nasıl ilerlediğini görebilirsiniz: İlk olarak, firmamızla iletişime geçerek istediğiniz kabin ile ilgili detayları tarafımızla paylaşırsınız. Paylaştığınız detaylara bağlı olarak kabini tasarlarız. Tasarlanan kabin, en kaliteli materyaller kullanılarak fabrikamızda üretilir. Üretim aşamasının her bir sürecinde kalite kontroller gerçekleştirilir, böylece ürünün herhangi bir hata veya eksiklik olmadan size sunulması sağlanır. Üretimi tamamlanan ürün, sizin belirlediğiniz yere ulaştırılarak bir vinç ya da forklift yardımıyla yerleştirilir.
Kabinlerde kişiselleştirme yapabilir miyim?
Evet, yaptıracağınız kabin yapılarında kişiselleştirme yapabilirsiniz. Alyans Prefabrik, kabin yapılarını üretirken her zaman müşterilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur. Ürün siparişi vermek için firmamızla iletişime geçtiğinizde istediğiniz boyut ve tasarım detaylarını bize iletebilirsiniz. Böylece, ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize uygun bir ürün ortaya koyarak size istediğiniz ürünü sunabiliriz. Kişiselleştirme sonucunda üründe yapılacak olan değişikliklerin, kabin fiyatları üzerinde de değişikliğe sebep olabileceğini belirtmeliyiz. Özellikle boyut olarak büyük bir kabin sipariş ederseniz, kabin metre kare fiyatı üzerinden maliyet artacaktır.
Kabin yaptırmanın koşulları nelerdir?
Kabin yaptırmanın başlıca koşulları şu şekilde sıralanabilir: İhtiyaç: Bir kabin yaptırırken dikkat etmeniz gereken unsurlardan birisi neye ihtiyacınız olduğudur. Zira kabinin boyutu, kapasitesi ve tasarımı sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanır. Materyal: Kabinde kullanılacak olan materyal de önem arz eder. Bir kabin yaptırırken hangi materyalin kullanılmasını istediğinizi belirtmeniz bu açıdan faydalı olacaktır. Kimi firmalar yalnızca tek bir materyal ile çalıştığı için sizin istediğiniz materyalden kabin üreten bir firma ile çalışmanız gerektiğini de ekleyelim. Bütçe: Bir kabin yaptırırken bütçenize dikkat etmelisiniz. Kabin yaptırtacağınız firma ile önceden konuşmak, bütçe konusunda anlaşmanızı sağlar.

Tamamlanan
Projeler

Devam eden projelerimiz ve tamamlanan projelerimizi buradan takip edebilirsiniz.

Konteyner İşçi Yemekhanesi ve Yatakhane Projesi
Konteyner İşçi Yemekhanesi ve Yatakhane Projesi
Niğde Konteyner Staff Yatakhane Projesi
Niğde Konteyner Staff Yatakhane Projesi
İmpa Üç Katlı İşçi Koğuşu Projesi
İmpa Üç Katlı İşçi Koğuşu Projesi
İkitelli Toplu Konutları Konteyner İşçi Yatakhane Projesi
İkitelli Toplu Konutları Konteyner İşçi Yatakhane Projesi