Prefabrik Yemekhane

Prefabrik yemekhaneler, geçici projelerin olmazsa olmazları arasındadır. Birden fazla insanın yer aldığı projelerde rahatlıkla kullanılabilen bu yapılar, sağlıklı ve hijyenik yiyecek seçenekleri sunar. Prefabrik şantiye projelerinde, fuarlarda, askeri yerleşimlerde, üniversitelerde, aşevlerinde veya farklı çalışma alanlarında rahatlıkla kullanılabilen prefabrik yemekhane modelleri, sundukları kolay kurulum olanağı ve hesaplı fiyatlar sebebiyle sıklıkla tercih edilir.

Bu yapılar, prefabrik yatakhane seçenekleri ile, afet bölgelerinde de kullanılabilir. Deprem veya sel gibi doğal afetler sonrasında insanlara taze ve sağlıklı yiyecek sunmak için birebir olan prefabrik yemekhane modelleri, çok sayıda kişiye aynı anda hizmet verebilir.

Alyans Prefabrik tarafından sunulan farklı prefabrik yemekhane modelleri ise uygun fiyatları ve kaliteli yapıları ile sektörün en çok tercih edilenleri arasındadır.

Prefabrik yemekhane projesi, geniş kapasitesi ve kolay kurulum olanağı ile ön plana çıkar. İstenilen boyutlarda ve tasarımlarda sipariş edilebilen prefabrik yemekhane modelleri, yiyecek konusunda harika bir çözüm sunar.

Özellikle yemekhane çözümlerine ihtiyaç duyulan şantiye veya proje alanlarında kullanılabilen prefabrik yemekhane modelleri, her yerde kullanılabilen çözümler sunar. Birbirinden farklı prefabrik yemekhane projesi ile kullanılabilecek olan bu yapılar, uygun fiyatları nedeniyle de sıklıkla tercih edilir. Çalışma alanlarında kullanılabilen prefabrik yemekhane seçenekleri, çalışanlara daha sağlıklı ve hijyenik yiyeceklere ulaşma imkanı sağlar.

Prefabrik yemekhanelerin sunduğu bir diğer avantaj ise çalışanlara dinlenebilecekleri bir alan sunmasıdır. Prefabrik yemekhane projesi; soğutma ve ısıtma sistemleri ile donatılır. Böylece, çalışanlar rahatlıkla boş vakitlerini yemekhanede geçirebilir. Özellikle şantiyelerde kullanılan prefabrik yemekhaneler; öğle aralarında veya dinlenme molalarında işçilerin rahatlıkla kullanabileceği alanlar sağlar.

Ayrıca, prefabrik yemekhaneler, maliyet açısından da avantajlı yapılardır. Bir yemekhane inşa ettirmeye kıyasla çok daha hesaplı olan prefabrik yemekhaneler, kolay kurulum özellikleri sayesinde işçilik masrafını da büyük oranda azaltır. Prefabrik yemekhanelerin sağladığı bir diğer tasarruf ise yiyecek harcamalarıdır. Prefabrik yemekhanelerde yapılan veya dışarıdan toplu olarak alınan yiyecekler, daha uygun fiyatlı olacaktır.

Prefabrik yemekhanelerin çok sayıda kişiye yemek sunabilmesi, acil durumlarda da avantajlı olmalarını sağlar. Özellikle doğal afet ve benzeri durumlarda kullanılabilen bu tür yapılar sayesinde, çok sayıda kişiye kolay bir şekilde yiyecek sağlanabilir.

Prefabrik Yemekhane Modelleri

Prefabrik yemekhane modelleri, isteğe bağlı olarak farklı tasarımlarda ve modellerde imal edilebilirler. Küçük çaplı bir proje için satın alınan prefabrik yemekhaneler, tek katlı ve daha küçük imal edilebilir. Bunun yanında, acil durumlarda veya büyük çaplı projelerde çok sayıda kişiye yiyecek sağlayacak prefabrik yemekhaneler, daha geniş biçimde tasarlanabilir. Yemekhanelerin tasarımı ve düzeni tamamen müşterinin taleplerine uygun bir biçimde hazırlanır. İsteğe bağlı olarak standart prefabrik yemekhane modellerinden daha büyük veya küçük tasarımlar da talep edilebilir.

Prefabrik yemekhane tasarımı da yine müşterinin ihtiyaçlarına uygun olarak düzenlenebilir. Yapının dış görünüşü, kullanılan renkler ve benzeri tüm detaylar müşteri talebine bağlı olarak kişiselleştirilir. Kullanılacak olan yemekhanenin ısıtma ve havalandırma sistemi de yine isteğe bağlı olarak düzenlenebilir. Örneğin, prefabrik yemekhane modelleri, içerideki kişilerin daha rahat bir şekilde yemek yiyebilmesi için klimalar, sobalar ve havalandırma sistemleri ile donatılabilir.

Yemekhanenin tasarımından ve modelinden bağımsız olarak, Alyans Prefabrik tarafından sunulan tüm ürünler üstün kalite ve kullanışlılık ile müşteriye sunulur. Kapsamlı bir kalite kontrol aşamasından geçen Alyans Prefabrik yemekhaneler, fiyat açısından da avantajlıdır.

Prefabrik Yemekhane Fiyatları

Prefabrik yemekhane fiyatı, yapıdan yapıya farklılık gösterir. Özellikle geniş prefabrik yemekhane binası ile daha küçük modeller arasında büyük bir fark söz konusudur. Boyutun yanı sıra tasarım ve kullanılan malzemenin kalitesi de prefabrik yemekhane fiyatları belirlenirken etkili olan faktörlerdir. Daha kaliteli bir prefabrik yemekhane, standart yapılara kıyasla biraz daha pahalı olabilir. 

Alyans Prefabrik, uygun fiyatlı ürünleri ile her bütçeye uygun prefabrik yemekhane seçenekleri sunmayı hedefler. En hesaplı tek ve iki katlı prefabrik yemekhane fiyatları sayesinde tüm projelerde kullanabileceğiniz yapıları uygun fiyatlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Fiyat bilgisi almak için Alyans Prefabrik ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hızlı Çözümler İçin Prefabrik Yemekhaneler

Prefabrik yemekhaneler, şantiyelerde ve geçici projelerde yemek konusunda hızlı çözümler sunar. Fabrikada birleştirmeye hazır bir şekilde imal edilen prefabrik yemekhaneler, hedeflenen konuma rahat bir biçimde inşa edilebilir. Yalnızca bir veya birkaç gün içerisinde birleştirilip kullanıma hazır hale getirilebilen bu yapılar, farklı boyutlarda ve tasarımlarda olur.

Çok sayıda kişinin aynı anda yemek yiyebileceği prefabrik yemekhaneler, hijyenik koşullarda üretilmiş taze yiyeceklerin sunulmasını sağlar. Özellikle şehir merkezlerinden uzakta yer alan çalışma alanlarında, doğal afet sonrası kurulan portatif kentlerde ve askeri yerleşimlerde tercih edilen prefabrik yemekhaneler, geri dönüştürülebilir yapıları nedeniyle de avantajlıdır. Zira, prefabrik yemekhaneleri bulunduğu konumdan başka bir yere taşımak fazlasıyla kolaydır.

Hazır Prefabrik Yemekhane Modelleri ve Özellikleri

Avantajlı prefabrik yemekhane modelleri gerek acil durumlarda gerek yemek ihtiyacının söz konusu olduğu ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Büyük bir özgürlük sunan ve kolay kurulumu ile acil durumlarda kullanmak için birebir olan bu yapılar, her bütçeye uygun model çeşitliliği ile de ön plana çıkar. Bu noktada, prefabrik yemekhane modellerinin, çeşitli özellikleri ile farklı ihtiyaçlara cevap vermeyi hedeflediğini belirtebiliriz. Bu yapılar, kendi içlerinde genellikle üç ayrı gruba ayrılır ve her bir prefabrik yemekhane türünün özellikleri farklıdır. Bu üç grubu şu şekilde sıralamamız mümkündür: 

  • Tek katlı prefabrik yemekhaneler
  • Çift katlı prefabrik yemekhaneler
  • Özel tasarım prefabrik yemekhaneler

Çoğunlukla tek katlı olan prefabrik yemekhane modelleri, farklı genişliklerde üretilebilir. İsteğe bağlı olarak bu yapılar çift katlı bir şekilde de imal edilebilir. Tek katlı prefabrik yemekhane modellerinin, fiyat ve alan avantajı nedeniyle daha çok tercih edildiğini söylemek mümkündür. Bunun yanında, daha fazla kişiye hizmet sunabilmesi ve çok amaçlı kullanıma olanak tanıması sebebiyle çift katlı prefabrik yemekhane modelleri de müşterilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır.

Rahat bir şekilde yemek yenmesi adına prefabrik yemekhaneler mümkün olduğunca yalıtımlı bir şekilde imal edilir. Ayrıca, farklı hava şartlarında kullanılmak üzere prefabrik yemekhanelere ısıtma ve soğutma sistemleri de kurulabilir.

Prefabrik yemekhaneleri, isteğe bağlı olarak farklı biçimlerde de tasarlanabilir. Müşterilerin isteğine bağlı olarak yemek hazırlanan bir bölmenin de dahil edilebileceği bu yapılarda, insanların oturup yemek yiyebilecekleri büyük bir yemek alanı bulunur. Genelde farklı materyallerden inşa edilen bu yapılar, ahşap veya panel gibi kullanışlı materyallerden de imal edilebilir. Bazı durumlarda, yine müşterinin isteğine bağlı olarak, prefabrik yemekhanenin bir katı veya bölümü, ayrı bir kafeterya olarak tasarlanabilir. Özellikle alan kısıtlığının olduğu yerlerde tercih edilen bu çözüm, yemekhaneye giden kişilere farklı yiyecek ve içecek çeşitleri sunmak içindir.

Prefabrik yemekhane konusunda sektörün en önde gelen isimleri arasında yer alan Alyans Prefabrik; müşterilerine istedikleri prefabrik yemekhane modellerini sunmayı hedefler. Size yalnızca bir telefon uzakta olan Alyans Prefabrik ile istediğiniz tasarımda ve modelde bir prefabrik yemekhane yaptırmak hiç olmadığı kadar kolay!

Bize Ulaşabilirsiniz.

Prefabrik modellerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak, fiyat teklifi almak veya sipariş vermek isterseniz, iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek
için 7/24 çalışıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza sıkça sorulan bazı soruları aşağıda sizler için cevaplandırdık. Aklınıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Prefabrik Yemekhanelerin Sizlere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?
Tüm prefabrik yapılar gibi prefabrik yemekhaneler de beraberinde çok sayıda avantajı getirir. Bu yapıların en büyük avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz: Prefabrik yapılar, kolay bir şekilde kurulabilir ve gerekirse taşınabilir. Böylece aynı prefabrik yapıyı birden fazla projede kullanmak mümkün olur. Prefabrik yapılar, sağlam ve kaliteli materyalden üretilir ve mukavemetli yapılardır. Böylece kolay kolay aşınmazlar veya hasar almazlar. Bu yapıların en büyük avantajlarından birisi de uygun fiyatlı olmalarıdır. Bina inşa ettirmeye kıyasla, bir prefabrik yapı yaptırmak, çok daha uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda, prefabrik yemekhaneler, çok sayıda kişiye aynı anda konaklama imkanı sağlar.
Prefabrik Yemekhaneler Ortalama Kaç Günde İnşa Edilir
Prefabrik yemekhaneler, ortalama bir ila birkaç gün içerisinde inşa edilip tamamen hazır hale getirilir. İnşa edilme süresi genelde üründen ürüne farklılık gösterecektir. Bir yapının boyutu, içeriğinde yer alacak hizmetler ve dekorasyonu gibi detaylar, inşaat süresi üzerinde etkili olur. Bunun yanında, inşaat sürecini tamamen profesyonel bir ekip ile yürüten Alyans Prefabrik, tüm ürünlerini en kısa sürede inşa edilecek şekilde tasarlar. Prefabrik yapılar, inşaat işlemi tamamlandığı anda kullanıma hazır hale gelir. Dolayısıyla, inşaat sonrasında fazla beklemeden yapıyı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Prefabrik Yemekhanelerin yapım süreci nasıl işler?
Prefabrik yemekhanelerin yapım süreci aşağıdaki şekildedir: Sipariş aşaması: Bu aşamada müşteri, Alyans Prefabrik ile iletişime geçerek ihtiyaç duyduğu prefabrik yapı ile ilgili bilgi verir. Tasarım aşaması: Alyans Prefabrik’in profesyonel ekibi, müşterinin talepleri doğrultusunda bir ürün tasarlar. Üretim aşaması: Tasarlanan ürün, Alyans Prefabrik tarafından imal edilir. Üretim sürecinin her bir aşamasında yoğun bir kalite kontrol işleminden geçen prefabrik yapılar, müşterinin talepleri doğrultusunda hazırlanır. Montaj aşaması: Üretim süreci tamamlandıktan sonra, prefabrik yapı, müşterinin planladığı yere nakliye edilir. Alyans Prefabrik’in profesyonel ekibi, yapıyı buraya monte eder. Hazırlama aşaması: Genelde prefabrik yapılar kurulduktan hemen sonra kullanıma hazır hale gelir. Ancak, bazı ürünlerde elektrik ve su tesisatı gibi ek hizmetlere ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu tür durumlarda, profesyonel ekibimiz, yapıyı tamamen hazır hale getirmek için son dokunuşları yapar.
Prefabrik Yemekhanelerde kişiselleştirme yapılabilir miyim?
Evet, prefabrik yapılarınızı istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Bunun için, ürün siparişi vermeden önce Alyans Prefabrik ile iletişime geçerek istediğiniz kişiselleştirmelerle ilgili tarafımıza bilgi vermeniz gerekir. Alyans Prefabrik; müşterilerine kişiselleştirme konusunda büyük bir özgürlük sunar. Müşteriler, prefabrik yapıların dış görünüşünden ebatlarına kadar pek çok özelliğini değiştirme imkanına sahiptir. Elbette, prefabrik yemekhane tasarımı ve fiyatı birbiriyle yakından ilişkili olduğu için yapacağınız değişikliklerin ürünün fiyatına da yansıyacağını unutmamalısınız.
Prefabrik Yemekhane yaptırmanın koşulları nelerdir?
Prefabrik yemekhane yaptırırken belirli koşulları göz önünde bulundurmak gerekir. Öncelikle, projenin genel ihtiyaçları düşünülmeli ve prefabrik yapı bu ihtiyaçlara göre tasarlanmalıdır. Yapının tasarımı ve kişiselleştirmesi de bu noktada önem arz eder; zira, yaptıracağınız prefabrik yemekhane, tasarım olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılaması şarttır. Bütçe de prefabrik yemekhane yaptırırken göz önünde bulundurulması gereken bir etmendir. Fiyat ve performans dengesinin iyi olduğu bir tasarım seçmeye her zaman özen göstermelisiniz.

Tamamlanan
Projeler

Devam eden projelerimiz ve tamamlanan projelerimizi buradan takip edebilirsiniz.

Konteyner İşçi Yemekhanesi ve Yatakhane Projesi
Konteyner İşçi Yemekhanesi ve Yatakhane Projesi
Niğde Konteyner Staff Yatakhane Projesi
Niğde Konteyner Staff Yatakhane Projesi
İmpa Üç Katlı İşçi Koğuşu Projesi
İmpa Üç Katlı İşçi Koğuşu Projesi
İkitelli Toplu Konutları Konteyner İşçi Yatakhane Projesi
İkitelli Toplu Konutları Konteyner İşçi Yatakhane Projesi