Wc Duş Konteynerler

Şantiyelerde veya tesislerde tercih edilen WC duş konteyner modelleri; insanların hijyen ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olur. Geçici projelerde ve inşaat alanlarında sıklıkla kullanılan bu yapılar, kolay kurulum imkanı sunmasıyla ön plana çıkar. Üstelik, kolay taşınabilir olmaları, bu yapıları farklı projeler için kullanmaya olanak tanır. Özellikle inşaat projelerinin sürdürüldüğü şantiyelerde tercih edilen bu yapılar, tek seferde çok sayıda kişi tarafından kullanılabilir.

Duş WC konteyner seçenekleri; ofis konteyner gibi yapıların tercih edildiği çalışma alanlarında da kullanılır. Çalışanların hijyen ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamasına olanak tanıyan bu yapılar, konteyner evler ile birlikte de kullanılabilir. Üstelik, çeşitli ekipmanlar ile donatılarak çok daha kullanışlı bir hale getirilen bu yapılar; uygun fiyatları nedeniyle de ön plana çıkar.

Alyans Prefabrik, Türkiye’nin dört bir yanına sunduğu hizmetler ile en kaliteli konteyner tuvalet seçeneklerini sunar. Ankara ve çevresinde yer alan şantiye projelerinde rahatlıkla kullanılabilecek olan WC Duş konteyner Ankara seçenekleri; son zamanlarda büyük bir popülerlik kazanmıştır. Aynı zamanda, inşaat sektörünün fazlasıyla yoğun bir şekilde ilerlediği İstanbul ilimizde de Alyans Prefabrik WC duş konteyner İstanbul seçenekleri tercih edilir. Bunun yanında, Ege bölgesinde de sıklıkla tercih edilen WC duş konteyner seçenekleri; şantiyelerde, tatil yerlerinde ve arsalarda sıklıkla tercih edilir.

WC Duş Konteyner Modelleri

Son zamanlarda giderek popülerliğini arttıran konteyner yapılar, sundukları avantajlar ile her türlü ihtiyacı karşılamayı hedefler. Özellikle arsalarda, şantiyelerde ve sosyal tesislerde tercih edilen bu yapılar, az alan kaplamaları ve kolay bir biçimde kurulabilmeleri ile ön plana çıkar. Konteyner WC duş modelleri, kolayca taşınabilir ve tekrar tekrar kullanım olanağı sunar.

En kullanışlı WC duş konteyner seçenekleri, çalışma alanlarında tuvalet ve duş ihtiyacının karşılamak için birebirdir. İstenilen her ortamda rahatlıkla kullanılabilen konteyner modelleri; farklı kapasitelerde ve tasarımlarda tasarlanabilir. Standart konteyner duş WC modelleri bir tuvalet ve bir duş ünitesinden oluşurken daha büyük modellerde birkaç farklı ünite bulunabilir. Ayrıca, daha fazla kişiye hizmet verecek şekilde özel tasarım WC duş konteyner yapıları da imal edilebilir. 

Alyans Prefabrik, sunduğu en uygun WC duş konteyner fiyatları ile her zaman en kaliteli ürünleri en uygun fiyattan sunmayı hedefler. Bahçede, sosyal tesislerde, askeri yerleşimlerde, arsada veya şantiyede kullanılabilen bu en kaliteli WC duş konteynerler, fiyat ve performans dengesi açısından avantajlı yapılardır.

WC Duş Konteyner Fiyatları

WC duş konteyner fiyatları fazlasıyla değişkendir. Farklı firmaların ürettiği modeller arasında hem tasarım hem de fiyat açısından farklılıklar söz konusu olabilir. Dolayısıyla duş WC konteyner modelleri için kesin bir fiyat söylemek mümkün değildir. 

En çok tercih edilen WC duş konteyner modelleri, birden fazla kişinin aynı anda kullanabileceği, içeriğinde bir ya da iki adet tuvalet ve bir adet duş bulunan modellerdir. Bunun yanında, tuvalet veya duş sayısının müşteri talebine göre artırılıp azaltılması da mümkündür. 

Ancak, özel tasarımlı yapıların fiyatlarının standart WC duş konteyner yapılarına kıyasla biraz daha farklı olabileceğini göz önünde bulundurmakta fayda vardır. Zira, özel tasarımlı ürünlerde kullanılan ekipmanlar veya ürünlerin ebatları, fiyatı büyük oranda etkiler. Aynı zamanda kullanılan materyalin kalitesi de WC duş konteyner fiyatları belirlenirken etkili olan faktörlerdir. Bu nedenle, WC duş konteyner fiyatları hakkında bilgi almak için üretici firma ile iletişime geçmeniz en iyisidir.

Hızlı Çözümler İçin WC Duş Konteynerler

Kamuya açık alanlarda kurulan ve kişilerin tuvalet ihtiyacını karşılamak için birebir olan WC duş konteynerleri, şık tasarımları ve kullanışlılıkları ile ön plana çıkar. Yerleşimlerde, sosyal tesislerde veya arazilerde rahatlıkla kullanılabilecek olan WC duş konteyner yapıları, tamamen sizin istediğiniz şekilde tasarlanır. Özellikle geçici yerleşimlerde veya betonarme bina yaptırmanın mümkün olmadığı yerlerde tercih edilen bu yapılar, bina yaptırmaya kıyasla çok daha kolay bir şekilde kurulabilir. İnşa ettirmek için gereken izinlerin görece daha az olması, konteyner yapıların en hızlı inşaat çözümleri arasında yer almasını sağlar.

Bu yapıların en çok kullanıldığı yerlerden birisi de özel mülk bahçe ve arsalardır. İnşaat yaptırmanın mümkün olmadığı veya fazla pahalıya geldiği durumlarda tercih edilen WC duş konteynerler ile arsalarda küçük bir yerleşim kurulabilir. 

Bir şantiyede, bahçede ya da arsada rahatlıkla kullanabileceğiniz konteyner WC duş modelleri, kolay kurulum olanağı sebebiyle hızlı çözümler sunar. Alyans Prefabrik tarafından sunulan duş WC konteyner modelleri; uygun konteyner WC duş fiyatları ile de ön plana çıkar.

Sektörün en tanınan firmaları arasında yer alan Alyans Prefabrik’in ürettiği duş WC konteyner seçenekleri, kullanıcılara pek çok avantaj sunar. Üstün yalıtım özelliği ve tüm tesisatlarının hazır bir şekilde sunulması sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz WC duş konteynerleri, çok sayıda kişiye hizmet sağlayabilir.

Hazır WC Duş Konteyner Modelleri ve Özellikleri

Birbirinden farklı ve avantajlı WC duş konteyner modelleri, çeşitli durumlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcıya büyük bir özgürlük sunan ve kolay kurulumu ile acil durumlarda kullanmak için birebir olan bu yapılar, her bütçeye uygun model çeşitliliği ile de ön plana çıkar. Bu noktada, WC duş modellerinin, çeşitli özellikleri ile farklı ihtiyaçlara cevap vermeyi hedeflediğini belirtebiliriz. WC duş konteyner modellerinin sahip olduğu özellikleri şu şekilde sıralamamız mümkündür:

Avantajlı fiyatları: Konteyner duş WC modelleri, avantajlı fiyatları sayesinde her bütçeye uyum sağlar.

Özel tasarım: İstenildiği takdirde müşterinin ihtiyaçlarına uygun özel tasarım konteyner WC duş yapıları üretilebilir. Farklı boyutlarda ve kapasitede konteynerler, farklı projelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Üstün yalıtım: Üstün teknolojik yöntemler ile üretilen konteyner modelleri, üstün yalıtım özellikleri ile dikkat çeker. Soğuk havalarda rahat bir şekilde duş almaya olanak tanıyan bu yapılar, enerji verimliliği açısından da öne çıkar.

Pratiklik: WC duş konteynerleri, tüm tesisatları hazır bir şekilde fabrikadan müşteriye ulaştırılır. Bu pratik yapılar; sıcak su, lavabo ve taharet musluğu gibi özelliklerin tamamına sahiptir.

Bütün bunların yanı sıra, WC duş konteyner modelleri, görece kolay bir inşaat sürecine sahiptir. Fabrikada imal edilen konteyner yapı, standart konteynerin düzenlenmesi ile üretilir. Müşteri tarafından belirlenen yere nakliye edilip bir vinç veya forklift aracılığıyla bırakılan WC duş konteyner, kurulum ücreti açısından da fazlasıyla avantajlı bir seçimdir. Dolayısıyla, betonarme yapılarla veya prefabrik modellerle kıyaslandığında, çok daha hesaplı bir seçenek olarak ön plana çıkar. Elbette, kurulum ve nakliye ücreti, ürünün boyutuna ve içerisinde bulunan hizmetlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Farklı konteyner yapılar hakkında bilgi almak ve fiyat konusundaki sorularınız için Alyans Prefabrik ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Prefabrik yapı sektörünün önce gelen isimlerinden olan firmamız, Türkiye’nin dört bir yanına yaptığı teslimatlar ile en çok tercih edilen konteyner yapı firmaları arasındadır. 

İster acil durumlarda kullanmak üzere ister projelerinize dahil etmek için alabileceğiniz Alyans Prefabrik yapıları, en kaliteli materyallerden üretilip profesyonel ekibimiz tarafından kurulur. Sunduğumuz farklı prefabrik yapılar, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun bir şekilde imal edilir.

Bize Ulaşabilirsiniz.

Prefabrik modellerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak, fiyat teklifi almak veya sipariş vermek isterseniz, iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek
için 7/24 çalışıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza sıkça sorulan bazı soruları aşağıda sizler için cevaplandırdık. Aklınıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

WC Duş Konteynerlerin Sizlere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?
WC duş konteynerlerin sunduğu başlıca avantajlar şu şekilde sıralanabilir: Kolay kurulum: WC duş konteynerler, fazlasıyla kolay bir kurulum sürecine sahiptir. Kurulacağı alana nakledilen yapı, önceden belirlenen alana kolay bir şekilde kurularak kullanıma hazır hale getirilir. Pratik kullanım: WC duş konteynerler hem duş hem de tuvalet ünitesi sayesinde pratik bir kullanım sunar. Genelde küçük yapılar olmaları, konteynerlerin her yere rahatlıkla yerleştirilebilmesini sağlar. Uygun fiyat: Konteynerler, diğer prefabrik yapılara kıyasla çok daha uygun fiyatlıdır. Taşınabilirlik: Bir WC duş konteyner, birden fazla projede rahatlıkla kullanılabilir. Bulunduğu yerden kolay bir şekilde kaldırılıp taşınabilen bu yapılar, her proje için ayrı konteyner satın alma ihtiyacınızı ortadan kaldırır.
WC Duş Konteynerler Ortalama Kaç Günde İnşa Edilir
Bir WC duş konteyner yapısının inşası fazlasıyla hızlı bir şekilde gerçekleşir. Normal şartlarda, bir WC duş konteynerin monte edilmesi yalnızca bir gün içerisinde tamamlanır. Elbette, yapının dekorasyonu veya bazı tasarımsal detayları sebebiyle bu sürenin uzaması da mümkündür.
WC Duş Konteynerlerin Yapım Süreci Nasıl İşler?
WC duş konteynerlerin yapım süreci, fazlasıyla düzenli ve kontrollü bir şekilde işler. Aşağıda, bu sürecin nasıl ilerlediğini görebilirsiniz: İlk olarak, firmamızla iletişime geçerek istediğiniz konteyner ile ilgili detayları tarafımızla paylaşırsınız. Paylaştığınız detaylara bağlı olarak konteyneri tasarlarız. Tasarlanan konteyner, en kaliteli materyaller kullanılarak fabrikamızda üretilir. Üretim aşamasının her bir sürecinde kalite kontroller gerçekleştirilir, böylece ürünün herhangi bir hata veya eksiklik olmadan size sunulması sağlanır. Üretimi tamamlanan ürün, sizin belirlediğiniz yere ulaştırılarak bir vinç ya da forklift yardımıyla yerleştirilir.
WC Duş Konteynerlerde Kişiselleştirme Yapabilir Miyim?
Evet, yaptıracağınız WC duş konteyner yapılarında kişiselleştirme yapabilirsiniz. Alyans Prefabrik, WC duş konteyner yapılarını üretirken her zaman müşterilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur. Ürün siparişi vermek için firmamızla iletişime geçtiğinizde istediğiniz boyut ve tasarım detaylarını bize iletebilirsiniz. Böylece, ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize uygun bir ürün ortaya koyarak size istediğiniz ürünü sunabiliriz. Kişiselleştirme sonucunda üründe yapılacak olan değişikliklerin, WC duş konteyner fiyatları üzerinde de değişikliğe sebep olabileceğini belirtmeliyiz. Özellikle boyut olarak büyük bir konteyner sipariş ederseniz, konteyner metre kare fiyatı üzerinden maliyet artacaktır.
WC Duş Konteyner Yaptırmanın Koşulları Nelerdir?
WC duş konteyner yaptırmanın başlıca koşulları şu şekilde sıralanabilir: İhtiyaç: Bir konteyner yaptırırken dikkat etmeniz gereken unsurlardan birisi neye ihtiyacınız olduğudur. Zira konteynerin boyutu, kapasitesi ve tasarımı sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanır. Materyal: Konteynerde kullanılacak olan materyal de önem arz eder. Bir konteyner yaptırırken hangi materyalin kullanılmasını istediğinizi belirtmeniz bu açıdan faydalı olacaktır. Kimi firmalar yalnızca tek bir materyal ile çalıştığı için sizin istediğiniz materyalden konteyner üreten bir firma ile çalışmanız gerektiğini de ekleyelim. Bütçe: Bir konteyner yaptırırken bütçenize dikkat etmelisiniz. Konteyner yaptırtacağınız firma ile önceden konuşmak, bütçe konusunda anlaşmanızı sağlar.

Tamamlanan
Projeler

Devam eden projelerimiz ve tamamlanan projelerimizi buradan takip edebilirsiniz.

Konteyner İşçi Yemekhanesi ve Yatakhane Projesi
Konteyner İşçi Yemekhanesi ve Yatakhane Projesi
Niğde Konteyner Staff Yatakhane Projesi
Niğde Konteyner Staff Yatakhane Projesi
İmpa Üç Katlı İşçi Koğuşu Projesi
İmpa Üç Katlı İşçi Koğuşu Projesi
İkitelli Toplu Konutları Konteyner İşçi Yatakhane Projesi
İkitelli Toplu Konutları Konteyner İşçi Yatakhane Projesi