Alyans Dizayn

Prefabrik Yapılar & Mobilizasyon

Kolonsuz ve kirişsiz tasarımı, iç mimari ve dekorasyon rahatlığı sağlar, ferah ve daha geniş iç mekânlar sunar.Sağlıklı iç hava kalitesine sahip mekânların inşası için en uygun çözümdür.

Bu yapı sistemleriyle, işçi kamplarından sosyal konutlara, toplu konutlardan sosyal tesislere, ticari binalardan depo ve hangarlara, modüler yaşam ünitelerinden sanayi tesislerine, çok katlı binalardan spesifik tasarımlı binalara kadar çok geniş bir alanda ön üretimli yapı çözümleri sunar.

Kolay monte edilebilir ön üretimli yapılar, şantiyede büyük zaman tasarrufu ve kolaylık sağlar. Ürettiği yapıları, sektöründe çığır açan montaj teknolojileriyle destekleyen Alyans Prefabrik , bu alanda birçok ilke ve yeniliğe imza atmıştır. Montaj ekipleri için özel eğitimler düzenleyip kusursuz montaj desteğiyle ön üretimli yapıların kurulumunu ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden en kısa sürede tamamlar.

Prefabrik Yapılar

Alyans Prefabrik

ÇELİK KONSTRÜKSİYON YAPILAR

Kolonsuz ve kirişsiz tasarımı, iç mimari ve dekorasyon rahatlığı sağlar, ferah ve daha geniş iç mekânlar sunar.Sağlıklı iç hava kalitesine sahip mekânların inşası için en uygun çözümdür.
celik-konstruksiyon
celik-konstruksiyon3
celik-konstruksiyon4
Alyans Prefabrik

HAFİF ÇELİK PREFABRİK OTELLER

prefabrik-otel
prefabrik-otel2
prefabrik-otel3
Alyans Prefabrik

PREFABRİK HASTANE

Yapı olarak fiber, çelik ve talep edildiği taktirde zırhlı seçenekler şantiye prefabrik modellerinde tercih edilebilmektedir. Prefabrik yapıların standartlarında seçilebilecek bu noktalar, maliyet noktasında fark yaratabilmektedir
prefabrik-hastane2
prefabrik-hastane3
prefabrik-hastane4
Alyans Prefabrik

PREFABRİK OFİS

Prefabrik ofis binalarında yüksek kalitede malzemeler kullanarak modern tasarımlarda ofis ve yönetim binalarını kısa sürede teslim edebilecek iş gücüne sahiptir.
prefabrik-ofis
prefabrik-ofis2
prefabrik-ofis3
Alyans Prefabrik

PREFABRİK OKUL & EĞİTİM BİNALARI

Planlar firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda çizilmektedir ve prefabrik eğitim binalarındaki kişilerin herhangi bir problem yaşamaması adına düzenlenmektedir. Prefabrik yapıların genel özellikleri olan hızlı kurulum, sonradan düzenlenme ve değişim aşamasındaki demontaj süreçleri firma ile görüşülerek ayarlanmaktadır.
prefabrik-okul
prefabrik-okul2
prefabrik-okul3
Alyans Prefabrik

PREFABRİK ŞANTİYE

Prefabrik yapılara dair tüm bildiklerinizi unutmaya hazır olun. Bütçenizden ödün vermeden tüm şantiyelerinizde tekrar tekrar kullanabileceğiniz hızlı üretilen ve hızlı kurulan mobilizasyon yapılarına sahip olabilirsiniz.
santiye2
santiye3
santiye4
Alyans Prefabrik

PREFABRİK TUVALET VE BANYO YAPILARI

Modül seçenekleri müşterinin şantiye kurulumundaki ihtiyaçlarına göre hazırlanmaktadır. Mutfak, WC, koğuş gibi modüllerin ve bu modüllerin kapasiteleri kurulum aşaması öncesinde öğrenilmekte ve alan maksimum fayda yaratacak şekilde değerlendirilmektedir.
prefabrik-tuvalet2
prefabrik-tuvalet
prefabrik-tuvalet3
Alyans Prefabrik

PREFABRİK YATAKHANE

Üretim ve montajı, profesyonel ekipler tarafında kısa sürede ekonomik fiyatlarla gerçekleştirilmektedir
prefabrik-yatakhane2
prefabrik-yatakhane3
prefabrik-yatakhane4
Alyans Prefabrik

PREFABRİK YEMEKHANE

Prefabrik yemekhaneler persone sayısına bağlı olarak farklı büyüklüklerde tasarlanabilmekte ve kısa sürede üretim ve montajı gerçekleştirilebilmektedir. İstenildiği zaman sökülüm ve kurulumu profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilebilen modüler yapılardır.
prefabrik-yemekhane4
prefabrik-yemekhane2
prefabrik-yemekhane
Alyans Prefabrik

PREFABRİK SOSYAL TESİSLER

prefabrik-sosyal-tesisler2
prefabrik-sosyal-tesisler3
prefabrik-sosyal-tesisler4
Alyans Prefabrik

PREFABRİK EVLER

Ön üretimli prefabrike yapılar genişlik ve uzunlukları 125cm'nin katları olacak şekilde uygulanır. Prefabrike yapılar 4 farklı panelin modülasyonundan meydana gelmektedir. Dolu duvar paneli, pencereli duvar paneli, vasistaslı duvar paneli ve kapılı duvar paneli olarak imal edilen parçalardan en ağırı dış kapı panelidir (90kg). Tüm mimari çizim ve hesaplamalar, teknik personelimiz tarafından, Autocad ve SAP 2000 programları kullanılarak yapılmaktadır.
prefabrik-evler
prefabrik-evler3
prefabrik-evler4
55920aa9-3497-48b9-9c03-73c573a75aaa
df5070e6-a472-41ef-b5c1-c8a91c948ad4
a4f18841-2004-441f-86dd-f4a90378b7f3